Wiem, że jeszcze sporo czasu, ale temat na pewno się przyda :)
Wile osób chce pewnie zobaczyć 83 Gale i nie ma jedynego polskiego kanału, który ją transmituje ( Canal +). W USA będzie można obejrzeć na ABC.
Szukałam i canału + i abc online, ale nic z tego :( Może jeszcze pojawią się jakieś linki nawet do samej gali...
JEŚLI KTOŚ COŚ WIE, COŚ ZNALAZŁ, PROSZĘ WPISUJCIE! Na pewno przyda się też innym =)

Lailea

A jaką masz przeglądarkę?

Sanjay

Mozillę

lew890

No to spróbuję zainstalować Mozillę i zobaczę...

Sanjay

Ewentualnie ja mogę gdzie indziej...

lew890

Bo na google chrome mi nie chciało pójść bo pisało, że albo explorer albo mozilla. A że explorera mam też to próbowałam na nim no ale na Mozilli się udało w końcu

Lailea

A to odtwarza tylko transmisje które lecą aktualnie w tv??

Sanjay

nie rejestruj się, jeśli używasz liska po prostu wyłącz i włącz ponownie przeglądarkę, powinno działać ;)

reventon

Mi też się pokazało, że wykryło zagrożenie. Ale działa!

Sanjay

TRANSMISJA OSCARY 2011 >>> http://www.drhtv.com.pl/transmisja-1142.html
NAJLEPIEJ W INTERNET EXPLORER

charlotte37

Jeszcze 3 godz. :D

MrLuckyBlade

No cóż, nie pocieszę Cię, ale więcej niż 3...

charlotte37

Uf, zainstalowałam Mozille i działa! :D Dzięki wielkie za pomoc!

Sanjay

a nie zacina się Wam? w sensie, że taki komputerek się pokazuje jakby się ładowało (co kilka minut)

mieszkamwszafie

jaki masz net?

reventon

Gdy próbuję to ściągnąć pojawia mi się komunikat, że Firefox nie mógł zainstalować pliku. Przyczyna błędu: Nieprawidłowy pakiet instalacyjny :(

mieszkamwszafie

A u mnei wszystko działa, się nie zacina, ale dźwięku nie ma ;( ktoś wie czemu??? od razu mówię że mam podłączone dobrze głośniki i ustawiony na fula na transmisji a i tak nie ma ..

Matusek17

Musisz sobie włączyć głos w tym okienku bo jest wyłączony :)

Sanjay

no mówię że włączyłem i nic, ale wybrałem inną transmisje i mam głos ale mam pytanie chcecie mi powiedzieć ze to będzie po polsku??????????

Matusek17

A to przepraszam, nie doczytałam :)

Sanjay

teraz leci jakis film, ładnie chodzi

charlotte37

jeżeli ktoś będzie miał jakieś świeże linki po północy a raczej już w okolicy rozpoczęcia gali to wstawiajcie proszę;) u mnie instalowanie nie wchodzi w grę.Rok temu gala była na justin.tv albo na www.livestream.com czy w tym roku też tak będzie?wiadomo coś?z góry dziękuję za pomoc;))

panienka_2

Tak właściwie do której mniej więcej będzie trwała gala??

MrLuckyBlade

kurcze a w tym filmie dalej nie mam dźwięku szkoda mam nadzieje że nie będzie tak na oscarach ...

MrLuckyBlade

mniej wiecej do 5 rano

oldmary

Szlak szkoda, że tak długo nie wyśpię się, a sama gala zaczyna się o 2, więc może do tej 2 pośpię i wstanę od razu na galę :D

MrLuckyBlade

to w koncu o ktorej sie gala zaczyna? o 2 czy 2.30 czy pozniej? ;d

oldmary

2.00 transmisja z czerwonego dywanu, 2.30 sama gala, tak transmituje C+ :)

oldmary

Ponoc Czerwony Dywan zaczyna sie wczesniej a właściwa gala o godzinie 2:30

Zawados

właściwa gala o 2.30, czerwony dywan od 2.00 transmituje Canal+, a od 1.45 jest tam studio. Pewnie na ABC będzie dłuższa relacja z czerwonego dywanu

MrLuckyBlade

No ja jutro do szkoły na 8 a wstać muszę o 5:45 więc nawet nie opłaca mi się iść spać :D

MrLuckyBlade

Też tak chciałam zrobić, ale chyba niestety nie zmuszę się do snu teraz. Kurka, będzie jutro śmiesznie, jak wstanę.

panienka_2

no właśnie. fajnie by było, gdyby ktoś dał linki do tych stron co rok temu. próbowałam z tą wcześniejszą stroną, ale miałam problem z zainstalowaniem wtyczek...

emsi25

NA LIVESTREAM.COM na razie widzę tylko,że będzie transmisja z czerwonego dywanu ale na tej stronie podano,że livestream będzie transmitowało całą galę: http://geniusgeeks.com/2011/02/watch-oscar-2011-online-83rd-academy-award-live/

charlotte37

A w pakiecie familijnym cyfrowego polsatu dokopie się do tego Pro 7? O wiele wygodniej byłoby mi obejrzeć w tv..

Sancerree

@Sancerree

Niestety nie. PRO7 jest niekodowanym programem, jeśli posiadasz antenę i dekoder, można pokombinować i poprzestawiać antenę to może Ci złapie sygnał. Ja się tak nie chciałem bawić, bo później bym nie ustawił jak było przedtem i by musiał płacić za usługę. Ja oglądam tam gdzie podał rivertorm, ew. gdzieś indziej.

Jachu95

Szkoda, ja nie mam nawet możliwości "pobawienia się" anteną. Będę musiała poradzić sobie na jednej ze stron, przeraża mnie tylko widmo zbyt długiego buforowania się.. Dzięki za odpowiedź.

charlotte37

http://www.tvpc.com/Channel.php?ChannelID=2929

tutaj oglądałem złote globy i z tego co pisze też będzie transmisja zarówno gali rozdania Oscarów jak i red carpet. Działa bez żadnych wtyczek i logowania.

DaveVeb

jeżeli ktoś będzie miał jakieś świeże linki po północy a raczej już w okolicy rozpoczęcia gali to wstawiajcie proszę;) u mnie instalowanie nie wchodzi w grę.Rok temu gala była na justin.tv albo na www.livestream.com czy w tym roku też tak będzie?wiadomo coś?z góry dziękuję za pomoc;))

charlotte37

http://tvweb360.com/ - wybierzcie zakładkę 'General' a stamtąd kanał 'ABC'. Mam nadzieję, że będzie działać. Życzę wszystkim powodzenia.

palett

Ma ktoś jeszcze jakiś link do streamingu po polsku z CANAL+.

Bo ten adres, który podał rivertorm nie chcę się teraz odtworzyć !!!

charlotte37

Mam nadzieję że któraś z tych wszystkich stron zadziała ;) A tak w ogóle to kogo obstawiacie? Ja mam nadzieje ze Colin Firth i Geoeffrey Rush dostaną oskary ;)

agatka260492

Dowiemy się za kilka godzin ^^
Ja swoje typy pozostawię dla siebie.

Sancerree

Czasem mam ochotę zabić tych z telewizji publicznej, za to że nie puszczają gali... No, ale cóż...

Jachu95

,,Za mała" oglądalność, w stosunku do ceny płaconej za transmisje..
Swojego czasu można było obejrzeć transmisje na TVP1.

Sancerree

jeszcze chyba 3 lata temu można było obejrzeć w tvp1, teraz pewnie to już sie nie opłaca. a szkoda, bo to zawsze nerwy z tym szukaniem online w internecie :)

charlotte37

a gdzie będzie można obejrzec powtókę ?

użytkownik usunięty
hananas

Na pewno będzie na jakiejś stronce warezowej do pobrania(w hd oczywiście).

hananas

hej. załadowałam te wtyczki z tego linka ze strony sportowej. teraz leci jakas krótka piłka itd? dobrze to?

natalia2106_filmweb

i to jeszcze któtka piłka z logiem TVP2?

hananas

O ile się nie mylę, to ktoś gdzieś pisał, że na Canal+ ma być we wtorek o 21 powtórka, tyle, że skrócona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones