Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Czy to żart? Jakaś pomyłka??

Film jest majstersztykiem pod względem technicznym. Zwięzła fabuła, bez niepotrzebnych melodramatów czy przeciąganych dialogów to kolejne elementy składające się na fenomen tego filmu. Szybka akcja, sensowna historia i ciekawe postacie i proszę; mamy film kultowy.
Przekopiowanie Mocy zasługuję co najwyżej na Złote...

Co sądzicie o prowadzących studio Canal + ??

Jak oceniacie kreacje?

Czy DiCaprio zgarnie Oscara? :)

Osobiście podobał mi się w "Zjawie", ale ma w swoim dorobku lepsze role.
Przyjmując rolę i grając Glassa wydaję mi się, że zrobił skok po nagrodę :)

Oprócz Leonarda oglądałem jeszcze Damona w "Marsjaninie". A z tego co czytałem to bardzo dobrze wypadł Fassbender.

Myślicie, że...

więcej
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

złota malina dla

użytkownik usunięty

Ediego to skandal!!!

Zasłużony triumf Leonardo

użytkownik usunięty

http://e-filmotok.blogspot.com/
DiCaprio otworzył oczy niedowiarkom, i wylał kubeł zimnej wody na głowy upozowanych krytyków, twierdzących, że ów w „Zjawie” tylko się czołga, co nad wyraz trudno ocenić i nagrodzić. Tymczasem w tych warunkach Leonardo zagrał oskarowo, udowadniając, że w aktorstwie liczą się głównie...

Może mi te filmy nie przypadły do gustu ale w mojej opinii jest to jedne z najsłabszych od lat zestawienie filmów i aktorów/ aktorek od lat, poza tym kategoria męska chyba specjalnie jest tak ustawiona aby Dicaprio dostał oscara, a szkoda bo zasłużył za lepsze filmy, gdzie naprawdę grał a nie gdzie przez cały film się...

więcej

Witam Gwiezdne Wojny dostaną Oscara a Hobbit nie dostanie . ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones