Temat do wyrażenia żalu/rozczarowań oraz radości związanych z Oscarami.

wazka16

Cieszę się z Oscara dla Casey'a.

wazka16

Boooze!!! Moonlight był dla mnie najgorszym filmem z całej 9tki... Nie jestem rasistką czy homofobką, ale według mnie ten film był po prostu nudny i słabo przedstawiony...że niby 8-10 letnie dziecko może mieć już zadatki na geja?!???? Tylko mnie wkurzyli na początku tygodnia...Według mnie sama nominacja dla tego filmu powinna być nagrodą...Ogólnie zgadzam się z większością nagród, ale szkoda mi tego "najlepszego filmu"...bo według mnie śmierdzi mi tu bo wypadało dać nagrodę bo to czarny gej żeby nie czepiali się jak w tamtym roku niby "białe oskary"..to w tym roku poszaleli odwrotnie

formiko

dokładnie dla mnie też Moonlight też nie jest czymś zachwycającym tylko tandetnym i nudnym

formiko

Zgodzę się w 100%, Moonlight był po prostu nudny, ciągnął sie niemiłosiernie. Według mnie jest najgorszy ze wszystkich nominowanych.

wazka16

Cieszę się z Oscara dla Cassey'ego, Emmy, Violi, Przełęczy Ocalonych, Manchesteru, Arrival i La La Land. Nie bylem za Alim, ale także zasłużył na tę wygraną. Podobnie Moonlight - z wielkiej 'trójki' jak dla mnie najsłabszy, ale wciąż bardzo dobry film i fajnie, że teraz więcej osób się z nim zapozna. Czuję, że ta produkcja przetrwa próbę czasu (tak jak i wszystkie trzy, wyjątkowo podobały mi się filmy w tym roku).
Mega, że Fantastyczne zwierzęta wygrały za kostiumy!
Ogólnie gala w tym roku bez przykrych niespodzianek poza całą tą pomyłką - to niestety wprowadziło mnie w głębokie zażenowanie i zepsuło trochę wrażenia.

wazka16

Jak dwóch czarnoskórych próbowało nagrać film, a Akademia pomogła im jeszcze podłożyć wyniki . Wygrała według mnie czystość etniczna, a nie film, który po za dobrymi zdjęciami i muzyka miał scenariusz jak co drugi tego typu.

wazka16

Wygrała poprawność polityczna. To skandal co zrobili z ostatnią kategorią ! Mamy uwierzyć, że od tak doszło do pomyłki? I jakim cudem została im jeszcze jedna koperta? Nie połapali się od razu? Nie dość, że to kompromitacja Akademii to jeszcze nagrodzili tak słaby film.

panienka_2

Nagroda za najlepszy film zepsuła mi całą galę, bo do tej pory mniej lub bardziej ale podobały mi się decyzje Akademii. Czekam aż Indianie zaczną się domagać Oscarów dla nich.

PW90

Może w przyszłym roku nagrodę za najlepszy film dostanie filmowa wersja Mulan?

panienka_2

W ogóle każda rasa powinna mieć swój film, który jest nominowany. A już za chwilę dojdzie do tego, że bruneci będą protestowali przeciwko #oscarssoblonde...

PW90

Nie zaczną się domagać,bo zostali w większości wybici albo się pomieszali z innymi. (mówię o Indianach)

wazka16

Opiszę to w dwóch słowach

LEWACKIE GÓWNO

użytkownik usunięty
sentia

Ogólnie średnio poza wyjątkami. Brak Oscara dla Łotra 1 smuci

użytkownik usunięty
wazka16

Dobra ogólnie filmy w tym roku nie były jakieś mocno wybitne. Trochę słabiej niż rok temu! Ale mimo to cieszę się z Oscara Fantastycznych Zwierząt za kostiumy. Moim zdaniem słusznie przyznany :) - mały kompromis za to że pierwsze trzy części Pottera nie dostały :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones