Dlaczego tytuł i opis tej ankiety, cyt.: "Wybieramy Waszego ulubionego filmowego buntownika. Razem z Eti Wanted zapraszamy do głosowania w ankiecie na Waszego ulubionego buntownika" jest napisany tak, że sugeruje wybór mężczyzny - buntownika, a przez to dyskryminuje kobiety?

Przecież wyraz "buntownik" ma formę żeńską - "buntowniczka", tak samo jak i każdy synonim np.: "rebeliantka" czy "partyzantka". Tak trudno było napisać np.: "Wybieramy buntowniczkę lub buntownika ze świata filmu" lub "Wybieramy Waszą ulubioną zbuntowaną postać"?

Mauricio_Esposito

Poza tym za mało czarnych, indian, azjatów, LGTBitd

Korgan_

i żadnych zwierząt, roślin ani nieczłekokształtnych kosmitów a taki "Pies który jeździł koleją", "Blob - zabójca z kosmosu" , robale ze "Starship Troopers" czy pomidory z "Attack of the Killer Tomatoes!" to byli dopiero buntownicy!

Lambert88

Rozumiem żart, ale i tak się nie zgadzam. Ani bohater Pisarskiego ani Blob nie byli buntownikami. To już Buck z 'Zewu krwi'l i Alen lepiej pasują.

Mauricio_Esposito

Ufff, w takim razie udało mi się nie ulec sile sugestii, bo zagłosowałem na Furiosę.

Mauricio_Esposito

Wyście już zdurnieli do reszty...

Mauricio_Esposito

Ktoś tu się zerwał z łańcucha i dorwał do komputera. Mam nadzieję że twój właściciel poprawi uprząż i to się więcej nie powtórzy :)

Mauricio_Esposito

hmm należy pamiętać moim zdaniem, że to postaci fikcyjne. Nikt się nie obrazi jak przegra :)

Mauricio_Esposito

Precz z mężczyznami! A Kopernik i Einstein też były kobietami! Liga rządzi, liga radzi, liga nigdy cię nie zdradzi!

Mauricio_Esposito

O Jeeeezu...

użytkownik usunięty
Mauricio_Esposito

Po to żeby irytować feministki. Jak widać udało się. Na świecie naprawdę nie ma poważniejszych problemów wyszukiwanie dziury w całym tak jak to robisz Ty?

Mauricio_Esposito

Niech ktoś da tej osobie maść na ból dupy!!

Mauricio_Esposito

Serio? Czy prowokujesz ludzi, którzy nie lubią feministek?

Mauricio_Esposito

Głosowałem na postać kobiecą i przez myśl mi nie przeszło, że tytuł coś mi sugeruje. Jedynymi osobami, które zwrócą uwagę na rodzaj rzeczownika, są feministki (i/lub feminiści!), z których i tak większość domyślnie zagłosuje na kobietę, więc wyniki ankiety nie zostaną zaburzone.

Mauricio_Esposito

Ale buntownik może być jako postać filmowa czyli ogół i nikt nikogo nie dyskryminuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones