Witam. Od wczoraj mam pewien problem: kiedy jestem na stronie jakiegoś filmu i chcę dodać ocenę lub zaznaczyć/odznaczyć opcję "Chcę obejrzeć" i klikam, to pojawia mi się tak jakby nowa strona, gdzie u góry jest logo filmwebu, a na środku napis "jesteś już zalogowany". Trwa ro ułamek sekundy (nawet nie mam jak zrobić screena tej sytuacji), bo następnie przerzuca mnie na stronę główną filmwebu. I tak w kółko, tym samym nie mogę dodać oceny, ani zaznaczyć, odznaczyć opcji "chcę obejrzeć".
Ktoś wie, jak temu zaradzić?

XardasFCB

Mam tez ten problem, ale tylko przy niektórych filmach, jest to bardzo irytujące, próbowałam juz w wersji mobilnej i w pełnej wersji, ale wszędzie dzieje sie to samo.

Potty

Ja mam cały czas. Tylko na laptopie mogę swobodnie oceniać i klikać "chcę obejrzeć". Gdzie nożną się z tym zwrócić?

XardasFCB

Już się z tym zwróciłeś ;)
Nikt więcej nie będzie tego czytać. Taka prawda...


Jako wyjaśnienie podam tylko, że ten błąd wynika z prac nad nowym FW lub błędów jakie ma nowy FW i występuje także od kilku dni na komputerach klasy PC, szczególnie popołudniami i wieczorami. Należy się domyślać, że przeciążone są wtedy "nowe" serwery i kucają!
Więcej: wczoraj i przed wczoraj tak wszystko padło, że ludziom nie działało ocenianie filmów i osób, mnie osobiście nie działało wszystko oprócz (co dziwne) forum! Tak więc siedziałem i pisałem na oślep, bo powiadomienia mi nie działały, więc nie wiedziałem kto mi na co odpisał i musiałem sam szukać...
Takie życie... na FW :

ZSGifMan

Wczoraj w nocy także nie dało się oceniać (kliknięcie w gwiazdkę przenosiło do logowania z napisem "jesteś już zalogowany" i na główną). Oni tutaj po prostu pracują i modyfikują bezpośrednio na serwerze produkcyjnym. Zero testów.

xorandor

Zgadza się!

Robią testy na "żywym organizmie" jakim jest serwer główny, takie operacje przeprowadza się stawiając serwer testowy, montuje się zasoby danych z serwera podstawowego, lub lepiej można wykonać kopię 1:1 i wtedy testy i sprawdzanie, jak zatrybi robi się update lub upload całej bazy z serw.1 na 2 (zależy co się wcześnie wybrało) i przełącza ruch na niego! Gdy ktoś obeznany przeprowadzi taką operację w wielkim skrócie tu opisaną, to mało kto się zorientuje, że cokolwiek się zmieniło, no ale "spece" z FW są tak żądni sławy i uznania, że poszli zupełnie nową ścieżką...

XardasFCB

Mam ten sam problem od kilku dni :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones