Mam pomysł na film jak z władcy pierścieni tylko mój pomysł opiera na zapewnieniu widzom rozrywki na najlepszym poziomie film który mógłby stać się najbardziej dochodowym filmem ale potrzebny by był ogromny budżet w granicach 300-400 mln dolarów taki jak na Avengers wojna bez granic czy Avengers koniec gry czy Avatar mój pomysł jest taki że film był by podobny do władcy pierścieni powrót króla i avatara i Avengers po trochu z ogromną ilością scen super i dużo scen batalistycznych i ogromną ilość stworów elfy trole itp

Rafal350a

No i co w związku z tym?

dead_fw

nic wizy do usa niema rzeszta nie oszukjmy sie amerykanie wola pracowac z anglikami bo po angielsku umia mowic a jak ktos nie umie to w tym zawodzie ciezko sie utrzymac wolule branza filmowa ciezko sie utrzymac

Rafal350a

Life is brutal.

użytkownik usunięty
Rafal350a

Umią?

No, umią, po angielsku nawet umią, a niektórzy po polsku nawet nie umią ;)

użytkownik usunięty
ZSGifMan

Dobrze, że nie umiom.

:)

Mnie osobiście przekonuje, że ten film co on go chce kręcić, będzie z "ogromną ilością scen super" cokolwiek to znaczy(?) i wszytkiego innego też będzie dużo, bo z "ogromną ilość stworów elfy trole itp".

Dobrze, że nie z ogromnom :P

Rafal350a

Niektórzy to nawet po polsku nie "umią" pisać a Tobie marzy się jeszcze dodatkowo po angielsku mówić?

adamus0101

wiem zrobilem mase bledów zawsze mialem 1 z dyktanda najmniej bledów co zrobilem na dyktandzie to 15 a najwiecej niepamietam chyba 43 jakos tak

dead_fw

ale praca rerzysera to takie marzenie ale jak myslicie czy pomysl na tki film jest dobry czy za bardzo odgapione z innych filmow chyba troche za bardzo trole i elfy juz byly w wladcy pierscieni

Rafal350a

Myślę, że miałeś bardzo dobry pomysł i nic się nie przejmuj hejterami, oni zwyczajnie zazdroszczą talentu!

Tylko same te trolle i elfy to raczej za mało, dorzuć do filmu jeszcze jakiegoś obcego, albo lepiej ze dwóch, jakiegoś cyborga nie zaszkodzi, terminatora z przyszłości, odział komandosów, jakieś wróżki, lasery, statek kosmiczny, parę wampirów i watahę wilkołaków, czyjegoś awatara, kilku drobnych złodziejaszków, grupkę dzieci, ze trzy gospodynie domowe, parę tuningowanych super samochodów, jakiś odrzutowiec, może być F-117 stealth, przydałby się też jakiś król, a najlepiej cesarz, oczywiście z całym dworem, służbą, nałożnicami i eunuchami, do tego jakiś zamek koniecznie z duchami i nocną zjawą, a w nim lochy i jakieś smoki ziejące ogniem, rycerze w lesie, dzielny łucznik, brat/opat lub księżulek, ktoś zabawny, może komik czy standuper, kilka postaci z kreskówek np. miś Yogi, pies Pluto, Goofy, Myszka Mickey, Kaczor Donald itp., z jeden u-boot, ze cztery czołgi, dwie armaty oraz pięć wyrzutni ziemia-powietrze, siedem Stingerów, cztery Bazooki, dwa karabiny maszynowe, najlepiej Gatling, potem jakieś pikantne sceny erotyczne do tego, następnie scena egzekucji na różne sposoby, przydałby się w głównych rolach jakiś celebryta, raper czy coś, najlepiej transpłciowy, może siostry Wachowskie(?), następnie brutalne torturowanie, amputacje kończyn, rzucanie zaklęć, przenoszenie się w czasie, dwóch detektywów - wiesz, para gliniarzy: zły i dobry, ostrzy wariaci, mafia albo gang, najlepiej Albanii, alkohol, narkotyki, banda kowboi, jakieś granaty, napalm, może też eksplozja termonuklearna, striptease, na koniec pojednanie, wzruszenia, łzy i ogólnie happy end pomimo, że nie wszyscy bohaterowie przeżyli, no i... film gotowy!

Uff! Ciężka praca nad takim wiekopomnym dziełem!
Już zazdroszczę tych Oskarów, jakie się oczywiście posypią...

ZSGifMan

no nie tak to mialo wygladac w miom zamysle akcja filmu dziala by sie na innej planecie gdzie niema zadnych dobrodziejstw cywilizacji ani komputerów samochodow ani obcych z innych planet ani nawet nowoczesnych miast tylko starodawne osady zabite dechami i głowne miasta roznych krain byly zdudowane z kamienia jak minast thirit byly by tez nazwy krain tak jak w wladcy pierscieni rohan czy gondor a ja oczywiscie inne nazwy wymyslilem podobne ale inne i tylko pewna rasa ludzi zyjacy jak dawniej jak za sredniowiecza i czardzieje elfy itp aktorzy filmu byli by raczej ubrani jak ci ktorzy grali w trylogi wladcy pierscieni nie bylo by broni jak dzis tylko miecze tarcze włacznie strzały z łuku itp topory u krasonlódów krasnoludy tez by byly i byly by takie stare posagi jak w wlacdy pierscieni druzyna pierscienia jak plyneli rzeka wogule film fantasy nie obsadzony w realiach naszego swiata

Rafal350a

Chyba za dużo naczytałeś się(!) "Pana lodowego ogrodu".

adamus0101

no kilka stron smilarionu przeczytalem z tad te pomysly

adamus0101

Z przyczyn technicznych raczej audiobooki były grane.

adamus0101

Pan lodowego ogrodu niewiem o czym mówisz nie czytałem dobra ja idę spać bo jutro muszę wstać o 7 do pracy nie tak jak niektórzy będą spać do puzna tak żeby chociaż 6-7 godzin przespać

Rafal350a

To w przedszkolu dają wam jakąś pracę?
Rzecznik praw dziecka powinien się temu przyjrzeć.

adamus0101

nie obrazaj mnie dobra w jakim przedszkolu ja pracuje ciezko na tartaku od poniedzialku do soboty trzeba wstawac o 6 :00 i na 7:00 juz musze tam byc a mam z 6km do pracy samolchodem jade codziennie i trza do 16:00 robić 9 godzin w soboty krocej łaty trza skladac brusy dzwigac i na obrzynarce piłą ciąć mysle ze juz zostane na tym tartaku na zawsze wiec praca o kariere filmowej to marzenia zreszta za wysokie progi ja bym chcial krecić filmy w usa w polsce to do niczego sa filmy

Rafal350a

Aha, czyli taki Braveheart zabity dechami na innej planecie?
Tylko z krasnoludami, elfami i stworami... magia, topory, dzidy i miecze... i może jakieś smoki a la dinozaury? Nazwy zawsze możesz jakieś strasznie i groźnie brzmiące powymyślać np. Trupozor albo Mordobyl.

ZSGifMan

I jeszcze Megazord ;)
(kto oglądał Power Rangers ten pamięta te ich kozackie zordy)

ZSGifMan

Właśnie tak smoki też by były bez dinozaurów to nie ta bajka nie ten film jeśli chodzi o dinozaury to filmy z serii park Jurajski ja chcę okazać coś co nie było nigdy nie istniało a smoki nie istniały w rzeczywistości a dinozaury istniały naprawdę i straszne nazwy jak w hobbit był azog plugawy a dziś nie umieją robić filmów dawniej to było taki władca pierścieni powrót króla to jest film dopiero super fantastyczny najbardziej podobają mi się upiory pierscienia nazgule

Rafal350a

Czekaj, co ty gadasz? To smoki nie istniały naprawdę? Może chociaż jednorożce?

Całe moje życie poszło w pi#du.

adamus0101

Nie wiem czy smoki nie istniały raczej nie były zbyt duże żeby latać po drobno gdy żyli już ludzie żyły jeszcze dinozaury i stąd te legendy o smokach tak czytałem na internecie a może naprawdę smoki istniały znalazłem raz nagranie na YouTube ktoś nagrał latającego
smoka niewiadomo czy fotomontaż czy prawdziwe ale filmik wyglądał realnie ale jednorożce napewno nie istniały

adamus0101

Ale to czy ludzie i dinozaury żyły razem niewiem dokonać podobno gdy żyli już ludzie niektóre dinozaury przezyly uderzenie komety takie niedobitki dinozaurów według Ewy Kopacz ludzie i dinozaury żyły razem kraj słynne powiedzenie ludzie zucali w dinozaury kamieniami jak ugotować zucali upolowali słońcu te dinozaury

ZSGifMan

Ty ale trupozol super nazwa podoba mi się myślę że jeśli film miałby super akcje i były dobrze zrobiony ludzie by na to poszli do kina ludziwe lubią takie filmy fantastyczne z trolami elfami czarodzieje skąd to wiem np na władca pierścieni powrót króla w Polskich kinach było w Pierwszy weekend 592 tys widzów a łącznie ponad milion widzów

Rafal350a

Jeszcze musi być jakiś obcy język, tak jak Tolkien wymyślił elficki, musi być dziwny i niezrozumiały, ale z tym nie będziesz miał akurat najmniejszego problemu.

ZSGifMan

oczywiscie ze by byl jezyk i elfow i armi wroga bez problemu bym wymysli taki jezyk niezrozumialy np takie cos iriz tum otuke qwuzde tezlle pervas lorhi dain

ZSGifMan

a i zapomnialem jeszcze dodac ze bylby zaprzeg psów trojglowych i wielki wilk jak z filmu thor ragnarok i bylo by kilka storów wykonanych za pomoca animatroniki modele roboty yakie rzeczy np te psy trojglowe byl by wielki model robota zdalnie sterowany o wadze 4-5 ton mysle ze ludzie ns to by poszli takiego kina ludzia dzis brakuje i sceny btalistyczne jak z władcy pierscieni tylko na znacznie wieksza skale np armia wroga by wynosiła 20 tys zbrojnych a nie 10 tys jak w dwóch wiezach i wogule wiele scen bitewnych odciete glowy walczyli by na miecze łukami i topory byly by tez sceny konne walki ludzi i armi wroga z udzialem ludzi na koniach w wladcy pierscieni bylo podbno 250 koni w moimfilmie bylo by 300 koni wiele scen wykonanych efektami praktycznymi grafika komputerowa w ostatecznosci

dead_fw

Dla tych co jeszcze nie zauważyli mam nowego avatara na Filmweb t rex z pierwszej części parku jurajskiego po przedni Avatar mi się znudził poprzedni Avatar to był t rex z jurassic world upadłe królestwo ale aż tak mi się nie podobał uznałem że t rex z jurassic park 1993 wygląda dużo lepiej

Rafal350a

Aha, no to brawo Ty :D

Rafal350a

Jak mawiał pewien prezydent "Zmień pracę i weź kredyt" to może będzie cię stać na taki budżet.

adamus0101

Przypuszczam, że tylko top 10, może 20, najbogatszych Polaków byłoby stać na realizację takiego przedsięwzięcia.

FrankUnderwood

niesadze by top 10 n nawet 20 najbogatszych polaków bylo stac na taki budzet mówimy tu o 300-400 milionach dolarów a nie 300-400 milionach zotówek przelicz sobie dolary na złotówki zobacz jaka suma wyjdzie nie bylo by stac zadnego polaka

Rafal350a

no to się grubo mylisz..... 400.000.000$x4zł=1 600 000 000zł

100 najbogatszych Polaków. Miejsca 1-10:
Michał Sołowow - 10,8 mld zł
Zygmunt Solorz - 9,1 mld zł
Sebastian Kulczyk - 7,1 mld zł ...
Dominika Kulczyk - 7,1 mld zł ...
Piotr Szulczewski - 5,9 mld zł ...
Jerzy Starak - 5,8 mld zł ...
Tomasz Biernacki - 5,2 mld zł ...
Dariusz Miłek - 4,3 mld zł
nawet z miejsca 17 stać było by na taki film....
ale wiesz dlaczego oni są tacy bogaci? bo nie inwestują w głupie pomysły....
najpierw pokaż co potrafisz, jakie masz osiągnięcia itp. a potem może i ktoś z tobą by rozmawiał....

michael_69

Są tak bogaci ponieważ świetnie oszukują skarbówkę oraz golą szarych ludzi do ostatniej złotówki. ;)

adamus0101

+1

Jak patrzę na te liczby to dochodzę do wniosku, że powinny być jakieś limity.

ZSGifMan

Jeśli założyć, że zarobisz 5 mld to sobie zatrzymujesz 1 a resztę wpłacasz na konto filmwebu. Przecież Gortych też musi z czegoś żyć. Sam FW + to za mało. xD

adamus0101

Nie, tak to się w życiu nie dorobi!
Od razu podnieśmy VAT i podatek dochodowy, niech ma :P
I niech cały abonament RTV idzie na FW do bidnego właściciela, żeby nie musiał dziadować mikroprzelewami i SMS Premium za dostęp do stronki ;)

ZSGifMan

I jeszcze poselskie przywileje dla całej redakcji FW.

A tak poza tym to "Gortych na prezydenta!"

adamus0101

Immunitet, limuzyna, ochrona BORowików i pałac w Wilanowie ;) Na wyłączność!
Pensja jak prezes spółki węglowej, zaszczyty i podziw jak ojciec dyrektor, taki też szacunek, potem tylko książki pisać i pieśni pochwalne układać/komponować ;P

Aha, do encyklopedii wpisać, ale nie do jakiejś tam Wiki, tylko 100 tomowej PWN :))

ZSGifMan

"Zastał portfele Polaków pieniędzmi wypchane a zostawił całkowicie wyczyszczone." - Miłościwie nam panujący Jego Ekscelencja A. Gortych I Wielki

adamus0101

Oj grabimy sobie, grabimy ;)

ZSGifMan

Zbieram drobne na bana. xD

adamus0101

Idę o zakład, że za tekst "Gortych na prezydenta!" Twój komentarz poleci. :P

mania19

Najpierw cenzor musi wytrzeźwieć. ;)

adamus0101

To pewnie też, ale najpierw musi sobie jakoś poradzić z zasłaniającym mu w przeglądarce pół strony bannerem:
"Wiemy, że tak jak my kochasz filmy, ale..."
:D

ZSGifMan

Pewnie nawet ten ich informatyk, który to wymyślił teraz główkuje jak to obejść bo i jemu zasłania pół ekranu.

adamus0101

Podobno w momentach, gdy nie ma tu cenzora, to on główkuje nad tym czemu nie może się zalogować na własne konto? Po jakimś czasie, zazwyczaj dosyć długim, okazuje się, że nie zwrócił uwagi kogo banuje i ... odciął sam sobie swoje konto :D
Dopiero następnego dnia może założyć nowe i wrócić do 'pracy' polegającej na represjonowaniu za pisanie prawdy o tym portalu...

ZSGifMan

Znaczy, że jutro gdy cenzor założy już sobie nowe konto to prawdopodobnie nic nie zostanie z naszej dyskusji.

adamus0101

Dokładnie, ale jest szansa, że się do tego nie dokopie, bo im więcej zobaczy tu postów, tym go bardziej głowa rozboli, jak go już rozboli porządnie około dziesiątego posta, to będzie musiał biedak "leczyć się tym, czym się truł" i dalej pójdzie w cug!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones