Zasady według kreatora i wodzireja tematów zagadkowych i nie tylko-niezastąpionego Montago ;)

1. Odpowiedź z naszym tytułem wpisujemy bezpośrednio pod ostatnim postem, tak by Gra utrzymała jednolity ciąg wypowiedzi.
2. Polskie litery Ą , Ę, Ń traktujemy jako A, E, N. Litery Ć, Ł, Ś, Ż, Ź można traktować dosłownie, lub lub w ostateczności jako C, L, S, Z.
3. W przypadku dwóch odpowiedzi odpowiadamy na •pierwszą• , czyli tę bezpośrednio pod poprzednim tytułem.
4. W pierwszej kolejności podajemy polskie tytuły, ale można wpisać również tytuł w dowolnym języku.
5. Nie powtarzamy na ten samej podstronie tytułu już przez kogoś użytego, a także starajmy się nie powtarzać w grze zbyt często jakiegoś filmu.
6. Cyfry traktujmy jak litery (można zamiennie podawać zapis słowny lub liczbowy - np. "Dwa" gdy była "2", albo całą liczbę, np "Trzynasty wojownik", gdy poprzedni tytuł miał "13" ).

Gasza1910

Zabawa nr 20 założona na nowo, ponieważ tamta miała jakieś błędy i znikające posty.

"Wojna i pokój"

Gasza1910

" Ja, Robot "

Montago

Trzej Amigos

Gasza1910

SEXiPIStOLS

@ Chyba tym razem z grą wszystko ok...

Montago

Seksmisja.

Frank_Undersmrood

Atlas Chmur


@Mam nadzieję Montago

Gasza1910

Ratatuj.

VanKert


" Yamamoto "

@ Gasza, Frank - co ciekawe, poprzednia edycja, która miała 1000 komentarzy, teraz ma tylko 16 podstron, czyli 800 z hakiem komentarzy...
Coś resztę "zeżarło" :D
https://www.filmweb.pl/forum/filmy/ZABAWA+-+Podaj+tytuł+filmu%2C+serialu+lub+gry +na+ostatnią+literę+poprzedniego.+%2819%29,3076534?page=16

Montago

Ogóras


@Monty, dziwny ten Filmweb

Gasza1910

Sin city.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
eyeseeall

Ubu Król


@Nie wiem, kogo wyciął. Wiem, że znikneły posty między innymi moje, Montago, Franka, czy jeszcze wielu innych osób. Żadnej z tych osób zarzutu trollingu postawić nie można

eyeseeall

Ubaw

@Monti To nie Frank, a przynajmniej nie ten jedyny. ;) To ten troll deadstroke.

@Gasza Posty mają numerację i skasowali tą babcię, to wszystkie kolejne również.

FrankUnderwood

Wzgórze rozdartych serc.

Frank_Undersmrood

Czarny łabędź

Montago

Dziewiąte wrota.

Frank_Undersmrood

Ava
p.s. czemu na "Dz" a nie z czy ź? ;)

VanKert


@ Pewnie Frank nr. 2 nie dał rady nic wymyślić na "ź" :P

Alarm dla Paryża

Montago

@ Potraktowałem to jako głoskę, ale w porządku. Mogłem dać Zieloną milę

Arachnofobia

Frank_Undersmrood

"Atak na posterunek 13"

@ Bardziej chodziło np. o "Źródło" itp.

Montago

300

Frank_Undersmrood

09:55-11:05, Ingrid Ekman, Bergsgatan 4B

Gasza1910

Biegając z nożyczkami

FrankUnderwood

Ingrid wyrusza na zachód

Montago

Disco robaczki

Montago

Important Artifacts and Personal Property from the Collection of Lenore Doolan and Harold Morris, Including Books, Street Fashion, and Jewelry

FrankUnderwood

Ye Yan

@Dobry tytuł Frank
@Dobry dzień

Gasza1910

Na skraju jutra.

Frank_Undersmrood

Czemu piszecie na kolejnym temacie jak poprzedni nie skończony?

agatkaa2

Agora

@Agatka podawaj najpierw tytuł, a potem pytanie. Założyliśmy nową zabawę, bo tamte coś sie psuły

Gasza1910

Abraham

Teraz zauważyłam że podróbka konta tu pisze. Już się domyślam o jakie psucie chodzi.

agatkaa2

M jak morderstwo.

Frank_Undersmrood

Ostatni Mohikanin

Montago

Niepowstrzymany

Frank_Undersmrood

You Get Me

igaR_2002

Eragon.

Frank_Undersmrood

Nietykalni

igaR_2002

Iniemamocni.

Frank_Undersmrood

Iniemamocni 2

Gasza1910

2001: Odyseja kosmiczna.

Frank_Undersmrood

Czemu chcecie zabić i to forum?

agatkaa2

Marsjanin

Gasza1910

Tombstone.

Frank_Undersmrood

Emilia z alei Wolności

Gasza1910

Irlandczyk

Frank_Undersmrood

Kucie wałów korbowych metodą TR

Gasza1910

Riverdale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones