Zasady według kreatora i wodzireja tematów zagadkowych i nie tylko-niezastąpionego Montago ;)

1. Odpowiedź z naszym tytułem wpisujemy bezpośrednio pod ostatnim postem, tak by Gra utrzymała jednolity ciąg wypowiedzi.
2. Polskie litery Ą , Ę, Ń traktujemy jako A, E, N. Litery Ć, Ł, Ś, Ż, Ź można traktować dosłownie, lub lub w ostateczności jako C, L, S, Z.
3. W przypadku dwóch odpowiedzi odpowiadamy na •pierwszą• , czyli tę bezpośrednio pod poprzednim tytułem.
4. W pierwszej kolejności podajemy polskie tytuły, ale można wpisać również tytuł w dowolnym języku.
5. Nie powtarzamy na ten samej podstronie tytułu już przez kogoś użytego, a także starajmy się nie powtarzać w grze zbyt często jakiegoś filmu.
6. Cyfry traktujmy jak litery (można zamiennie podawać zapis słowny lub liczbowy - np. "Dwa" gdy była "2", albo całą liczbę, np "Trzynasty wojownik", gdy poprzedni tytuł miał "13" ).

bartoszwolski

Krew Saamów

batix_777

Wasabi Hubert zawodowiec

bartoszwolski





Gasza1910

Kochany urwis

Gasza1910

Sabotaż

batix_777

Życie Pi

bartoszwolski

Interstellar

batix_777

Rolnik Kombat

Gasza1910

Tokijska opowieść

batix_777

Ćmy

Gasza1910

Yesterday

batix_777

Year One

Gasza1910

E.T.

Gasza1910

Ryszard Kapuściński

FrankUnderwood

Interstellar

bartoszwolski

Różnice nie do pogodzenia

FrankUnderwood

Annie Hall

bartoszwolski

Letnie wino

FrankUnderwood

Okno z widokiem

Gasza1910

Miodowe lata

Ruben_fw

Alicja w krainie pracusiów

Gasza1910

Wpół do śmierci

Laki_Lou

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

Gasza1910

Ćma

Ruben_fw

Asystent

Gasza1910

Truman Show

Gasza1910

W imię ojca

batix_777

Ad acta

Gasza1910

Ajka

batix_777

Antologia duchów miasta

FrankUnderwood

Anna X...

Gasza1910

XXX

(abstrahując od tematu, nie macie problemu z ocenieniem czegokolwiek? Próbowałem ocenić grę i kółeczko nadal by się kręciło).

dead_fw

XXL


No dzisiaj akurat nie mam. Ale często tak bywa.

Gasza1910

Le Mans' 66

Dobra, dzięki.

dead_fw

666

Gasza1910

666 Park Avenue

dead_fw

Enter

Gasza1910

Rambo

dead_fw

Omen

Gasza1910

Nausicaä z Doliny Wiatru

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones