Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

list

użytkownik usunięty

Mi m.in. podobał się w "Amelii" moment kiedy kamera pokazuje jej bose stopy.

poszukuję Hydrozagadki

użytkownik usunięty

no właśnie. odkupię wypaloną na płytce, najchętniej od kogoś z Wa-wy. potrzebna na prezent dla kogoś z zagranicy!! pilne!!
0601-738-638

8 mile

użytkownik usunięty

Nie moge doczkać sie premiery filmu 8 mile z EMINEMEM w roli głownej.Myśle czytając opinje osób będących na filmie, że będzie to wielki przebój, tym bardziej, że ma tak rewelacyjną ścierzkę dzwiękową.

Wszystkie filmy krecone na podstawie ksiazki "Trzej Muszkieterowie" sa beznadziejne. Zaden nie umywa sie do oryginalu. A juz najgorszy ze wszystkich byl ten film z Leonardem Dicaprio, tytulu nie pamietam. I prawde mowiac nie chce pamietac.

Ciągle fascynuje mnie film "Dług" i historia jego bochaterów - pierwowzorów. Dzięki temu portalowi poznałem przyjaciela Sławka , Piotra.Chcecie coś o tym więcej wiedzieć wejdźcie na stronę www.dług.org.pl . Warto.

czy ktos pamieta tytul filmu...

użytkownik usunięty

Film o milosci.Klasyczny romans. On raczej typ patalacha i fajtlapy ona piekna mloda i gniewna. On bardzo ja kocha ale ona nie chce nawet myslec o nim. Spotyka sie za to z przebojowym, pewnym siebie liderem druzyny basballowej macho. Cos sie jednak wydarze gdyz on ja sttrasznie rani(zdradza?-nie pamietam). Ona ma sie...

więcej

"Kawa i papierosy III"

użytkownik usunięty

Czy kotkolwiek ogladal film, ktorego tytul wymieniony jest w temacie? Wyrezyserowany przez Jima Jarmusha. Gra: Tom Waits i Iggy Pop. Jezeli kots ogladal prosze o kontakt. Z gory dziekuje.

K 19

użytkownik usunięty

Film rozpoczynał sie całkiem nieźle. Ale niestety to złudzenie szybko minęło. Krótko mówiąc był nudny i nie polecam, może jedynie pasjonatom łodzi podwodnych lub lekarzom chorób popromiennych. Sama wyszłam z kina napromieniowana złą energią.

Byłam na maratonie po raz pierwszy (dzięki FilmWeb), powiem króciutko niesamowita przeżycie ,chociaz filmy Davida Lyncha nie należą do łatwych to ten wieczór a właściwie noc należą do udanych, wspaniała organizacja,(byłam w łódzkim kinie Capitol) kawa nescafe-biała-pycha-polecam, taka noc to prawdziwe wyzwanie dla...

Jestem po seansie "Tańcząc w ciemnościach". KLASA film. Podobał mi sie i to jak !! Bardzo mnie wzruszyl.

Mój problem tkwi w tym iz nie wiem co ogladac , bo jesli mialbym polegac na liscie "TOP.." FilmWebu to musialbym zobaczyc m.im."Buntownika z wyboru" czy "Miasto anilow" , a tego nie chcialbym robic. Szukam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones