Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Szukam filmu wktorym dwoch mezczyzn napada na bank w anglii jeden z nich ma zespol downa ra ,na dachu tego banku zdrowy mezczyzna zabija policjanta ale to drugi mezczyzna zostaje skazany na kare smierci .Rodzina skazanego do dzis stara sie o uniewinnienie. Film jest z 60 lub 70 lat

Macie może link do obejrzenia tego filmu? Odpadają zalukaj, kinomaniaki i inne plejtuby :D Szukam czegoś jak CDA, YouTube or others :D

Kojarzy ktoś film o dziewczynie, która co roku będąc u rodziny męczona była pytaniami w stylu "Kiedy wyjdziesz za mąż?", a jako, że wiodła żywot samotniczki to postanowiła, że porwie chłopaka który jej się spodobał. I na miejscu wmówiła wszystkim, że to taka zabawa i żeby wszyscy odgrywali rolę czarnych charakterów...

Witam
Także szukam jednego filmu, którego tytułu oczywiście nie pamiętam :( oglądałam go dwa razy ale kilka lat temu, zawsze w TVP chyba na dwójce. Film nie jest popularny. Głównie przedstawia z tego co pamiętam biedę w środowisku latynoskim, głównie wśród dzieci, bo to głównie o nich film. Pokazane jest tam jak małe...

więcej

Lata temu ogladalme film o kobiecie ktora ma syna i on ma sny a pozniej te sny rysuje(uliczki, drogi) a ona dostrzega na mapie ze te drogi istnieja naprawde i jedzie w tamte strony i okazuje sie ze jej syn w poprzednim wcieleniu tam mieszkal mial rodzenstwo i kochana mame w ciazy chyba byla ale ojca tyrana i temu...

Witam, czy wie może ktoś gdzie mogę obejrzeć film Dla Ciebie Wszystko z napisami polskimi. Jeśli jeszcze nie ma to czy ktoś wie kiedy się pojawi z napisami? :)

Jako dziecko ogladalam kawalek filmu, ktorego nie moge znalezc. W tym fragmecie byla mloda dziewczyna, ktorej matka zmuszala ja do gry na pianinie, albo fortepianie. Wydaje mi sie, ze nazywala sie Sybila. ona musiala grac a matka pompowala jej vaginalnie, albo analnie (nie bylo widac, to nie byl film xxx) wode....

W Polsacie tak gdzieś w latach 2007/2008 leciał taki film/serial było to chyba 5 lub 6 odcinków. Trwał on 90 - 100 minut. Serial/film zawsze pojawiał się późno po godzinie 23. Byl tam detektyw/policjant dokładnie nie pamiętam z racji czasu. Byl on niski w kapeluszu i podążał za tropem przestępcy który mordował swoje...

więcej


Nie odczytuje mi laptop pamieć przenośnej - portable usb 3.0 hard drive i nawet nie odczytuje czytniku do karty pamięci
A co dziwne wcześniej normalnie bez problemu było, oglądałem filmy itp
A teraz pisze że sterowników nie posiada

Ale jakich ? Skąd je mam niby pobrać ?
Bardzo z góry dziękuje za pomoc

Poszukuję pewnego filmu, który utkwił mi za czasów dzieciństwa.
Opowiadał o chorej dziewczynce, która jak się denerwowała to drapała swoje ręce do krwi, na których już i tak miała sporo strupów. Poza tym nie wiele pamiętam :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones