Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Hej!!! Jak byłam w 2009/2010 roku w 4 klasie, a teraz jestem w 3 gimnazjum, koleżanka przyniosła do szkoły taki świetny świąteczny film, do którego niestety nie znam tytułu i oto was proszę. Opowiem trochę o nim. Mężczyzna pojechał na lotnisko (nie wiem czy to była jego praca, czy co) ale tam wsiadł do samolotu i...

Poszukuję filmów, w których aktorzy są ubrani w męski kożuch.
Bane z Dark Knight Rises i Brokeback Mountain to jedyne, które nie okazały się błędnymi skojarzeniami. Jakieś propozycje?

Spędziłem już jakąś godzinę na szukaniu nazwy filmu.
Film to amerykański horror - cały film jest nagrany widok z oczu dziewczyny która na początku filmu wprowadza się do Akademiku. Ona jest kościelna a jej współlokatorka bardzo rozrywkowa. Na tej kościelnej jest klątwa matki która umarła podczas jej porodu.

Tal jak w tytule, kiedys ogladalem go na TCM z 2 lata temu. Bohaterem jest ekscentryczny milioner ktory z nudow zostaje tajnym agentem i przebral sie za hitlera i pokzyzowal jego plany i przegral wojne. Na zakonczenie filmu pokazali stalina i ze ten agent znowu chce uratowac swiat. Fajny ale stary film, kojarzy ktos?...

więcej

Wesołych Świąt!

Poszukuje filmów fantasy typu Hobbit, Władca Pierścienia i nie dawno widziałem Dracula który nie był najgorszy. W wielu filmach fantasy odpycha mnie gra aktorska i niskobudżetowe efekty.

Jeśli są tutaj jacyś kinomaniacy którzy też trochę pogrywają w gry RPG, to powiem że Wiedźmin 2 i Skyrim są...

więcej

lecial w kinie nocnym w sobote na tvp1 byly 3 czesci film mial tytul wielki skok dwa nazwiska Sam i Code Jack cos takiego niestety w bazie filmwebu nie ma a ten drugi byl lysy

Mniej wiecej o tym jest film: jest blondyn, ktory wraz z innymi mezczyznami daje pokazy akrobatyczne na motorach. Kocha sie w ciemnoskornej dziewczynie, z ktora potem ma dziecko. Ona pracuje w restauracji. Nie powiedziala mu o dziecku odrzucila go i zwiazala sie z czarnoskorym. Sa biedni. Blondyn obrabia banki z...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

To mój pierwszy post na tym forum więc witam serdecznie wszystkich. Mam do was pytanie o film którego nazwy nie pamiętam. Oglądałem jego urywki kilka lat temu, ale wpadł mi dosyć mocno w pamięć i chciałbym do niego jakoś dojść.

Film ten leciał pare lat temu na alekino. Był to film animowany w który główne role grały...

więcej

W filmie chodzi o eksperymenty medyczne, naukowe na bezdomnych. Młoda lekarka odkrywa u kilku pacjentów blizny na podniebieniach. Ofiary eksperymentów giną bez śladu ze szpitala. Lekarka zaprzyjaźnia się z małym chłopcem, pacjentem szpitala, który również ma na podniebieniu ranę i mówi jej że go to boli. Dochodzi do...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones