Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Poszukuję napisów do tego filmu... proszę o pomoc...

Czy w dziedzinie 'filmu' wszystko już zostało powiedziane (i pokazane)? Czy jest coś co Wy chcielibyście zobaczyć w filmie a jakimś cudem jeszcze nie wpadł na ten pomysł reżyser/scenarzysta.Pozostaje powielanie przeszłości klasyków czy coś nowego czai się w zakamarkach kadrów?

czy ktos moze mi powiedziec jaki jest tytul filmu znam tylko jedna scene jak facet wrzeszczy z suszarka i sa pioruny, piorun go strzelil i on sie zamienil w kobiete a potem chcial powroic do zycia faceta czy ktos wie o jaki film mi chodzi??

czy ktoś jeszcze pamieta ten fenomalny film?



mozna sie posmiac, akcja wartka i caly czas zabawna, ciekawy pomysł na film. czy jeszcze bedą takie komedie?

ujmująca opowieść o zakręconych powiązaniach rodzinnych. dużo płaczu i wzruszających scen psychologicznych. film ma nie jedno dno. można go oglądać pod róznym kątem. jest jak hologram...

No niestety, ale muszę się poradzić. Za Chiny nie odgadnę tytułu.

Jest ich dwóch, pewnego dnia przychodzą z wizytą do sąsiedniej rodziny, udając, że są ich sąsiadami. Byli ubrani na biało, bodajże wracali z golfa.
Oczywiście ich zamiarem była brutalna zabawa z rodziną i film głównie na tym się opierał. Finał był...

więcej

Czy reżyser i scenarzysta przedstawiając wydarzenia historyczne mają prawo do całkowitej dowolności w kreowaniu fabuły? Czy może powinna ich ograniczać elementarna powinność zachowania prawdy w zakresie przedstawienia bohaterów, wydarzeń, klimatów?

Akcja filmu toczyła się na pustynnych drogach bądź autostradach. Przemieżała tamtędy samochodem chyba jakaś rodzina. Nagle zaczęli być oni prześladowani przez kogoś w drugim samochodzie. Zaczęła się akcja. Dawno temu oglądałem ten film w TV, prawie nic już nie pamiętam. Nie jestem pewien ale na koniec filmu...

Jedna scena - parodia teledysku "Mo Money Mo Problems" (Notorious BIG, Puff Daddy & Mase), w której dwóch aktorów w czerwonych kostiumach macha na lewo i prawo wielkimi zegarkami (jak Puff i Mase w powyższym teledysku).
To chyba jakaś amerykańska komedia z końca lat 90tych/pocz. 2000nych w klimacie...

poszukuje z jakiego filmu pochodzi ta muzyka:
http://www.wrzuta.pl/audio/naxxji53t1/
albo chociaż jaki jest tytuł tego utworu.
za wszelaką pomoc będę bardzo wdzięczny.
pozdrawiam kotlar

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones