Zakładam taki temat dla tych, którzy dodają i wzoruję się trochę na wątku, w którym informuje się o materiałach do dodania, założonym przez patkot28:
http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Co+dodawa%C4%87+poprawia%C4%87+Vol .+5,2791740

Licznik kontrybucji w wielu kategoriach stoi w miejscu i nie wiadomo z jakiej daty kontry są aktualnie sprawdzane. Licznik powinien pomagać dodającym np. przy sprawdzeniu jeszcze raz kontrybucji z aktualnym stanem z linków itp., co też pomaga weryfikatorom, którzy nie muszą tłumaczyć użytkownikom odrzutów itp. Dzięki temu baza będzie rosła szybciej.

Aktualnie licznik jest zepsuty w kategoriach (możliwe, że są też inne):
- plakat
- recenzja filmu
- obsada filmu

Nie ma go w ogóle w kategoriach:
- obsada programu telewizyjnego
- recenzja programu telewizyjnego
- studia

W tym wątku chciałbym, żeby chętni kontrybutorzy (bądź weryfikatorzy) dodawali info o aktualnym stanie zepsutych bądź nieistniejących - w poniższym spisie - datach weryfikacji:
http://www.filmweb.pl/contrib/status
Ważne, żeby były to daty chronologiczne, a nie wynikające z:
- masowego sprawdzenia różnych kontr przy jednym tytule;
- poprawki podesłanej do weryfikatora i sprawdzonej poza kolejnością;
- autoweryfikacji;
- recenzji i ich poprawek dodawanych przez Zaufanych Recenzentów.

Uprzejmie proszę trolle, spamerów innego portalu filmowego, przeciwników filmwebu itp. o nie dodawanie innych komentarzy. W razie braku powodzenia tematu sam go będę podbijał aktualnymi danymi z moich kontrybucji :P

Na początek:

STUDIA 19.05.2018
PLAKATY 14.02.2018

Dwukwiat

Możesz mi wyjaśnić jedną rzecz, czemu dodając kontrę nie było w ogóle tego plakatu a teraz to nagle dubel? Czary prawda, czy ktoś sobie akceptuje swoje kontry bez kolejki?
https://www.filmweb.pl/film/The+Master+Cleanse-2016-736252/contribute/posters/54 59496/3

WujekChu1ek

Wyśledziłeś aferę. Ktoś sobie zaakceptował swoją kontrybucję bez kolejki. Oklaski.

A teraz banalne wyjaśnienie.
Kontrybucja z plakatem zaakceptowana
data stworzenia: 4 Kwiecień 2018
data weryfikacji: 3 Lipiec 2018

Twoja kontrybucja
data stworzenia: 6 Czerwiec 2018
data weryfikacji: 3 Lipiec 2018

Powody dodania tamtej:
1. wcześniejsza data dodania
2. wybrany kraj pochodzenia plakatu

Dwukwiat

Wyśledziłem aferę, powiedz mi czemu więc dodając plakat sprawdzałem 2 razy(bo zawsze sprawdzam) czy nie ma jakiegoś oczekującego(nie było) a ponoć był, czary i magia??

WujekChu1ek

Wiem jedynie, że została zaakceptowana kontrybucja z plakatem dodana do systemu 4 Kwiecień 2018.

Dwukwiat

Magicznie się pojawiając znienacka z przebitą datą. Pozdrawiam.

Dwukwiat

Oczywiście nie mam żadnych pretensji do Ciebie, tylko nie sądzisz, że to trochę dziwne?

WujekChu1ek

O 2 punkty się rzucasz? :D

Fikusny_Andrzejek

Nie chodzi o punkty tylko o wałek, bo to nie pierwszy raz coś takiego się dzieje.

WujekChu1ek

O możliwości "przebijania dat" nic nie wiem.
Był tam też drugi aspekt. W Twojej brakowało wybranego kraju pochodzenia plakatu. I tak bym ją odrzuciła.

Dwukwiat

To bym ją poprawił. Poza tym po co ten "Międzynarodowy" jak nigdy tego nie akceptujecie?

WujekChu1ek

Akceptują też międzynarodowe.

Rozumiem Ciebie, lecz może w tym co poniżej leży problem. Wchodzę na stronę oczekujących jakiegoś filmu i nic tam nie ma, to dodaję kontrę, a tu okazuje się, że taka kontrybucja czeka już w kolejce. No ale jak? Wchodzę na oczekujące i dalej nic. Na stronie dodawania kontrybucji też nie pokazuje oczekujących kontr. Odświeżam i bach - pojawiają się wszystkie oczekujące. Nie że ktoś przebił się czy dodał kontrę w tym samym czasie co ja - one mają znacznie starsze daty. Może to coś z ciasteczkami, nie wiem. Mam też czasem tak, że tylko część widzę i jak odświeżę to są wszystkie widoczne. W przypadku plakatów zaś nie ma informacji o oczekującej kontrze do tego elementu tylko można ich dodać sporo.

Jest jeszcze inne wytłumaczenie, która to sytuacja mnie też spotkała. Ktoś kto dodał plakat przed Tobą i widzisz, że ta wcześniejsza kontra nie ma tego plakatu co Ty. Ten ktoś na niedługo przed weryfikacją sprawdza swoją kontrę z jednym plakatem i wchodzi też na Twoją. Pobiera taki sam plakat i dodaje go jako drugi swój bo wie, że on będzie sprawdzony wcześniej a Ty będziesz miał przez to dubel. Sam doświadczyłem czegoś takiego i po dodanych punktach do filmu wiem kto to (dwa razy ta sama osoba), ale może to zrobić każdy.

Dear_Prudence

Możliwe, że masz racje w obu przypadkach;) Też myślałem o 2 opcji...

WujekChu1ek

1. Ten nie jest międzynarodowy. Ma podaną na dole datę premiery w konkretnym kraju.
2. Jeżeli przy filmie czeka na sprawdzenie 2 lub więcej Kontrybucji z identycznym wzorem plakatu to wybiera się plakat w najlepszej jakości i prawidłowo dodany. W tym przypadku nie ma zastosowania czas dodania kontrybucji. Tyle ogólna zasada.

Dwukwiat

1. Dzięki za wytłumaczenie, może jestem ślepy, ale widzę tam tylko datę 4 maj, ale nie ma podanego żadnego kraju.

2. Mhhyy rozumiem, teraz już będę wiedział, nie jestem weryfikatorem i nie mam wglądu do takiej wiedzy.

WujekChu1ek

https://www.imdb.com/title/tt3734354/releaseinfo?ref_=ttco_sa_2
http://www.comingsoon.net/movie/the-cleanse-2018

Dear_Prudence

A wiadomo z kiedy teraz obsade dodają?

mania19

Nie. Ja sam nie mam żadnych obsad przez trzy kolejne miesiące od ostatniej podanej w tym wątku daty, a inni nie chcą się dzielić swoimi datami :)

Dear_Prudence

No mi ostatnią kontre z obsadą dodano z 16 stycznia zaraz 1czerwca i od tamtej pory nic.

mania19

Może czyta to jakiś dobry i litościwy kontrybutor, któremu w ostatnich dniach coś zeszło... Jak nie to dodam dopiero datę weryfikacji mojej następnej, dodanej pod koniec kwietnia.

mania19

Ja Ci zaraz powiem, bo chyba mam dość sporo obsad, ostatnią tak?

Ostatnia zaakceptowana jest z 19.05.2018.

mania19

A najstarsza oczekująca jest z 24.01.2018.

WujekChu1ek

Moja najstarsza oczekujaca jest z 26 stycznia 2018
A ostatnia zaakceptowana z 18marca 2018

mania19

Pierwsza z kolejki, która mi się otworzyła
data stworzenia: 24 Styczeń 2018 11:30

Dwukwiat

Dziękuje.

Dear_Prudence

PLAKATY
data stworzenia: 9 Kwiecień 2018
data weryfikacji: 5 Lipiec 2018

Dear_Prudence

PLAKATY
data stworzenia: 11 Kwiecień 2018
data weryfikacji: 7 Lipiec 2018

Dear_Prudence

PLAKATY
data stworzenia: 13 Kwiecień 2018
data weryfikacji: 8 Lipiec 2018

Dear_Prudence

PLAKATY
data stworzenia: 17 Kwiecień 2018
data weryfikacji: 9 Lipiec 2018

Dear_Prudence

PLAKATY
data stworzenia: 21 Kwiecień 2018
data weryfikacji: 10 Lipiec 2018

Dear_Prudence

DATY PREMIER
Wygląda na to, że ten licznik też jest zepsuty. W ustawieniach kontrybucji widnieje 17.02.2018, a ja miałem przez parę ostatnich dni sprawdzonych kilka z początku maja pod rząd i chronologicznie. Nie mam już żadnych oczekujących dat od lutego aż do maja, więc nie jestem w 100% pewien.

Data dodania: 08.05.2018
Data sprawdzenia: 10.07.2018

Dear_Prudence

Licznik działa dobrze. Przez ostatnich kilka dni miałam sprawdzane kontrybucje z lutego, a ostatnia sprawdzona jest właśnie z 17.02.2018 r.

koliberr

OK, w takim razie odwołuję, co napisałem wcześniej. Dzięki.

Dear_Prudence

A jaki jest stan kolejek w obsadach i nowych tytułach filmów???

_Summer_

Gdzies ktoś wyżej chyba pisał, że kolejka z nowymi tytułami to 9 miesięcy.

mania19

A co z obsadami? Na liczniku od miesięcy widnieje data 24 września 2017! :P

_Summer_

Kilka komentarzy wyzej przeczytaj :)

mania19

Tak, akurat licznik nowych filmów wyświetla poprawne dane.

Dear_Prudence

A wiesz czy ,,gatunki" i ,,inne tytuły" wyświetla poprawne daty?

mania19

Gatunki chyba są dobrze, bo oczekuje mi taki z datą jak w liczniku i ostatnio mi szły chronologicznie. A tytuły są z błędem - niedawno julCia69 podała datę 27.11.16 jako ostatnio oczekującą, a w liczniku pokazuje 05.11.16. Mam oczekujące inne tytuły z grudnia 2016, to nie omieszkam podać jak zostaną poddane weryfikacji :)

Dear_Prudence

O to ja sobie jeszcze troche poczekam az sprawdzą mi gatunki i inne tytuły :)
A z obsadami się cos ruszyło czy nadal ostatnia kontra czeka z 24 stycznia 2018? ;)

mania19

Chyba dalej jest coś w tym rodzaju. A ja nie mam nic aż do kwietnia w oczekujących obsadach, więc liczę, że ktoś napisze jak mi wcześniej dodadzą ;)

Dear_Prudence

No wlasnie ja ostatnią kontrę z obsadą mam z 26 Stycznia i czekam od ponad miesiąca na jej sprawdzenie :)
Jak zostanie dodana(lub odrzucona) dam znać :)

mania19

Bardzo na to liczę :D

Dear_Prudence

Więc informuję, że moja kontra z obsadą dodana 26 stycznia została sprawdzona i zaakceptowana :)

mania19

Gratuluję zdobyczy punktowej i dziękuję za informacje ;)

Dear_Prudence

Dziękuje, pozdrawiam :)

mania19

data stworzenia: 26 Styczeń 2018 13:37
data weryfikacji: 11 Lipiec 2018

Dwukwiat

To były obsady.

Inne tytuły
data stworzenia: 7 Grudzień 2016 20:23
data weryfikacji: 11 Lipiec 2018

Dear_Prudence

PLAKATY
data stworzenia: 24 Kwiecień
data weryfikacji: 11 Lipiec 2018

Dwukwiat

PLAKATY
data stworzenia: 26 Kwiecień 2018
data weryfikacji: 11 Lipiec 2018

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones