Zakładam taki temat dla tych, którzy dodają i wzoruję się trochę na wątku, w którym informuje się o materiałach do dodania, założonym przez patkot28:
http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Co+dodawa%C4%87+poprawia%C4%87+Vol .+5,2791740

Licznik kontrybucji w wielu kategoriach stoi w miejscu i nie wiadomo z jakiej daty kontry są aktualnie sprawdzane. Licznik powinien pomagać dodającym np. przy sprawdzeniu jeszcze raz kontrybucji z aktualnym stanem z linków itp., co też pomaga weryfikatorom, którzy nie muszą tłumaczyć użytkownikom odrzutów itp. Dzięki temu baza będzie rosła szybciej.

Aktualnie licznik jest zepsuty w kategoriach (możliwe, że są też inne):
- plakat
- recenzja filmu
- obsada filmu

Nie ma go w ogóle w kategoriach:
- obsada programu telewizyjnego
- recenzja programu telewizyjnego
- studia

W tym wątku chciałbym, żeby chętni kontrybutorzy (bądź weryfikatorzy) dodawali info o aktualnym stanie zepsutych bądź nieistniejących - w poniższym spisie - datach weryfikacji:
http://www.filmweb.pl/contrib/status
Ważne, żeby były to daty chronologiczne, a nie wynikające z:
- masowego sprawdzenia różnych kontr przy jednym tytule;
- poprawki podesłanej do weryfikatora i sprawdzonej poza kolejnością;
- autoweryfikacji;
- recenzji i ich poprawek dodawanych przez Zaufanych Recenzentów.

Uprzejmie proszę trolle, spamerów innego portalu filmowego, przeciwników filmwebu itp. o nie dodawanie innych komentarzy. W razie braku powodzenia tematu sam go będę podbijał aktualnymi danymi z moich kontrybucji :P

Na początek:

STUDIA 19.05.2018
PLAKATY 14.02.2018

Dear_Prudence

STUDIA:
Data dodania 07 marca 2018
Data weryfikacji: 08 marca 2018

Dear_Prudence

FILM NOWY TYTUŁ:

data dodania: 15 sierpnia 2018
data weryfikacji: 9 marca 2019

Dear_Prudence

STUDIA:
Data dodania: 12 marca 2019
Data weryfikacji 18 marca 2019

Dear_Prudence

OSOBY:
data stworzenia: 1 Sierpień 2016
data weryfikacji: 18 Marzec 2019

Dear_Prudence

OBSADY:

data dodania: 01 listopad 2018
data weryfikacji: 18 marca 2019

lampard22

OBSADY:

data dodania: 21 listopada 2018
data weryfikacji: 4 kwietnia 2019

Dear_Prudence

OBSADY:
Data dodania: 4 listopada 2018
Data weryfikacji: 20 marca 2019

Dear_Prudence

OBSADY:
Data dodania: 5 listopada 2018
Data weryfikacji: 21 marca 2019

Dear_Prudence

OBSADY:
Data dodania: 6 listopada 2018
Data weryfikacji: 21 marca 2019

Dear_Prudence

Plakaty:
Data dodania 25 Luty 2019
Data weryfikacji 22 Marzec 2019

Dwukwiat

Plakaty:
Data dodania 2 Marzec 2019
Data weryfikacji 24 Marzec 2019

Dwukwiat

Plakaty:
Data dodania 7 Marzec 2019
Data weryfikacji 29 Marzec 2019

Dear_Prudence

Ktoś sprawdza inne tytuły?

Registeel

Tak, są sprawdzane i wygląda na to, że idą zgodnie z czasem podanym w ustawieniach kontrybucji.

Dear_Prudence

ZARYSY FABUŁY:
Data dodania: 9 lipca 2018
Data weryfikacji: 4 kwietnia 2019

Dear_Prudence

Co z odcinkami? Licznik już chyba dawno się zawiesił.

dorotagniedziejko1998

Ten licznik podobno działa, ale odcinki schodzą inaczej niż reszta, tj. nie datą dodania tylko - zdaje się - datą emisji? Niech mnie poprawi ktoś kto to wie lepiej :P

dorotagniedziejko1998

W związku z tym, że od jakiś 3 lat kolejka do odcinków przestała być systematycznie "pusta", co przez kilka wcześniejszych lat miało miejsce, w celu zapewnienia prawidłowego działania gadżetów informujących o nadchodzących premierach odcinków, informatycy zdecydowali się wprowadzić zmianę, która polegała na tym, że weryfikator który wchodzi w kolejkę oczekiwania z odcinkami otrzymuje do zweryfikowania najpierw te kontrybucje z odcinkami, które są dodane przy aktualnie emitowanych serialach. Pozostałe, już nieemitowane seriale są weryfikatorom podsyłane przez system do sprawdzenia, w dalszej kolejności.

Ostatnio najstarsza kontrybucja w odcinkach pochodziła z lipca 2018 roku. W liczniku jest pokazana data odcinków, owszem, ale z programów.

julCia69

Teraz wychodzi tyle nowych seriali jak mrówków, a więc moim zdaniem sprawdzanie takich kontr powinno być bardziej priorytetowe;)

Dear_Prudence

OBSADY:

data dodania: 01 grudnia 2018
data weryfikacji: 9 kwietnia 2019

Dear_Prudence

OBSADY
Data dodania: 05 grudnia 2018
Data weryfikacji: 11 grudnia 2018

Dear_Prudence

OBSADY
Data dodania: 9 grudzień 2018
Data weryfikacji: 16 kwiecień 2019

Dear_Prudence

DANE OSÓB
data stworzenia: 1 Luty 2017 22:58
data weryfikacji: 6 Kwiecień 2019 18:23

A jakby ktoś miał mieć problem z policzeniem to napiszę mu to słownie:

  DWA LATA, DWA MIESIĄCE I PIĘĆ DNI !!!

ZSGifMan

Proszę o niewprowadzanie w błąd innych użytkowników. Widocznie Twoja kontrybucja została zweryfikowana przy okazji czegoś innego.

DANE OSÓB
data stworzenia: 10 Wrzesień 2016
data weryfikacji: 17 Kwiecień 2019

julCia69

No to co to za bałagan? Kolejka to kolejka.

mania19

Weź się Jej już przestań czepiać!!!!! Podziękował.

WujekChu1ek

Hahaha. Ty byłes pierwszy, ktory się jej czepiał wiec spadaj mi z tą hipokryzją. Pozdro. :)

mania19

Hipokryzją?? Dwulicus się odezwał. Ja tylko napisałem co mnie boli, nie cisnę jej na każdym kroku!

WujekChu1ek

To wez tabletkę, tyle ich reklamują to ktoraś Ci pomoże.

mania19

Dla Ciebie zaś polecam maść na ból dupy.

WujekChu1ek

Weź może posprzątaj komuś chałupe żebyś uslyszał "dziękuje" i nie marnuj mojego czasu.

mania19

HAHAHHAHA!! Żałosna jesteś.

WujekChu1ek

Tak jak Ty. :)

mania19

Dobrze, że przynajmniej się przyznałaś.

WujekChu1ek

Z uprzejmości żebyś nie czuł się samotny.

julCia69

Strasznie przepraszam już więcej nie będę, ale sama widzisz jacy jesteście:
człowiek ponad dwa lata czeka, a Wy nie dacie się nawet chwilą jego zakończenia nacieszyć! :P

P.S.
Przy okazji czegoś innego? Jak można tak wyrwać coś w trakcie leżakowania, hę? ;)
Poza tym to tylko 5 miesięcy dłużej, a wyniki kilkumiesięczne uważasz za poważne? Bo o takich 'rekordach' to powinno być wstyd wspominać...

ZSGifMan

Gdzie rozumiem "radość", to jednak wprowadzasz w błąd innych użytkowników z racji, że z tabelki z czasem oczekiwania zniknęła ta kontrybucja. Niektórzy mają starsze kontrybucje.
Jednak mogę "pocieszyć": kolejka z danymi nieco przyśpieszyła. Jakiś czas temu cudem było jak jeden tydzień zszedł w miesiąc, a obecnie minął miesiąc od ostatnich zmian w kontrybucji z danymi do osób, a kolejka ruszyła do przodu o około 1.5 miesiąca.

Weryfikatorzy mogą sprawdzić dane przy okazji innych kontrybucji, jak na przykład: podczas weryfikacji obsady, mogę dodatkowo sprawdzić, czy coś przy danej osobie coś czeka, aby uniknąć ewentualnych dubli. :-)

Pozdrawiam i udanego popołudnia życzę. :-)

julCia69

To była ostatnia szansa i nie tyle wprowadzam w błąd, co nie dostosowałem się sztywno do idei, bo domyślam się, że miały być podawane aktualne czasy, podczas gdy ja wpisałem mój skromny rekord - aczkolwiek jak najbardziej świeży! Sam jakoś 13 miesięcy temu definitywnie zaprzestałem wspomagania tej bazy, a miałem wtedy oczekujących na poziomie 120-130 sztuk, no a teraz widzę zostały tylko 3! Niebawem i to wyląduje w koszu i wreszcie będziemy mieli od siebie święty spokój, tzn Wy ode mnie, bo widziałem jak moje kontry się strasznie nie podobają, choć należy dodać, że akurat nie Tobie, bo ostatnio nawet mi kilka dodałaś dla odmiany ;)
Ten fakt o tym, że są jeszcze starsze czekające niż moja to wypadało chyba jednak przemilczeć...

Wszystkiego dobrego na resztę popołudnia i udanego wieczoru :)

ZSGifMan

Zakładając ten wątek chodziło mi o podawanie poprawnych dat weryfikacji tych materiałów, które są zepsute na liczniku i tych, których tam nie ma. Mnie też czasem sprawdzą coś, co dopiero dodałem, ale chodziło generalnie o to, by - mając jakieś tam regularnie dodawane kontry z danej kategorii - zobaczyć, co schodzi chronologicznie. W jednej kategorii niedawno wyczyszczono mi chronologicznie dodane kontrybucje i normalnie uznałbym, że nadeszła ich kolej, czyli że o tym napiszę tutaj, lecz później zobaczyłem, że z tej kategorii "wiszą" mi nadal dwie starsze, czyli nie podałbym poprawnego czasu. Na ten przykład, moja najstarsza kontra z danymi osób jest z marca 2017, zaś wczoraj - przy okazji akceptacji ciekawostki o osobach, bo to idzie bardzo szybko - zaakceptowano mi kontrybucję z danymi osoby dodaną... wczoraj. Ale ogólnie licznik stoi na wrześniu 2016.

I od razu zaznaczę, że to czemu tak długo to trwa, kto powinien to robić itp. jest mi obojętne; chcę wiedzieć kiedy jest najbliższa kontra, żeby móc ją sprawdzić i ewentualnie poprawić w ostatnich chwilach przed jej akceptacją.

:)

Dear_Prudence

DANE OSÓB:

Data dodania: 10 październik 2016
Data weryfikacji: 02 maj 2019

Dear_Prudence

STUDIA:

Data dodania: 03 maja 2019
Data weryfikacji: 06 maja 2019

Dear_Prudence

DANE OSÓB:

data stworzenia: 4 Listopad 2016
data weryfikacji: 6 Maj 2019

Dear_Prudence

Plakaty:
Data dodania: 13 Kwiecień 2019
data weryfikacji: 7 Maj 2019

Dwukwiat

Plakaty:
Data dodania: 15 Kwiecień 2019
data weryfikacji: 8 Maj 2019

Dwukwiat

Plakaty:
Data dodania: 19 Kwiecień 2019
data weryfikacji: 10 Maj 2019

Dwukwiat

Plakaty:
Data dodania: 21 Kwiecień 2019
data weryfikacji: 11 Maj 2019

Dwukwiat

Plakaty:
Data dodania: 24 Kwiecień 2019
data weryfikacji: 12 Maj 2019

Dear_Prudence

OBSADY:

data dodania: 23 grudnia 2018
data weryfikacji: 6 maja 2019

Dear_Prudence

OBSADY:

Data dodania: 25 grudnia 2018
Data weryfikacji: 09 maja 2019

Dear_Prudence

OBSADY GIER:

Data dodania: 10 września 2018
Data weryfikcji: 11 maja 2019

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones