Witam.
Przed wprowadzeniem nowego wyglądu opisaniego w newsie: "Dwa miliony nowych stron na Filmwebie!", pod filmami były wyświetlane emisje na nastepne dwa tygodnie. Teraz wydać wylko emisje na dzień bierzący. To było naprawdę przydatne. Czy administratorzy to naprawią? Albo czy ktoś może się z nimi skontaktować i ich zawiadomić o tym problemie?

Moler1402

Witam. Ten temat był poruszany zaraz po zmianach na Filmweb. Niestety wszystkie opinie na temat zaniechania tego bardzo przydatnego dodatku pozostały bez echa. Jak widać FW mają swoich sympatyków (jeszcze sympatyków???) w głębokim poważaniu. Zero reakcji czy chciażby słówka wyjaśnienia o przyczynach tej zmiany. WSTYD Filmwebie!!!

sethmartin

Niech ci ludzie się zbiorą, administratorzy zobaczą ilu nas jest.

Moler1402

Tak ze 30stu was bedzie ;)

Heweliusz

Heweliusz. Hmmm...a może 300 lub 1000?? Skąd wiesz?? Jeśli ta funkcja jest Ci niepotrzebna to nie ironizuj! Sam mam kilku znajomych, którzy akurat mają takie samo zdanie co, którzy żałują tego dodatku. Pozdrawiam

sethmartin

No to sie zbierzcie i pokazcie ilu was jest, bo ciagle tylko pisanie i pisanie, a zero dzialania.

Heweliusz

Niestety nie mam technicznej wiedzy co do organizowania strony, ankiety etc. Po prostu zbyt słaba znajomość technik internetowych. Jeśli ktoś to technicznie ogarnie to chętnie się dopiszę.

sethmartin

Do bojkotu nie trzeba miec takiej wiedzy, problem polega na tym, ze do tego nie dojdzie, poniewaz wszyscy kochamy ten portal.

sethmartin

Pozostaje mieć nadzieję, że jednak ktoś z administratorów FilmWeb to czyta. Niestety jest też ryzyko, że Netflix zapłacił FilmWebowi żeby nie umieszczać emisji w TV, a zostawić tylko dostępność na Netflix i HBO GO.

Moler1402

Dla mnie FilmWeb miał sens głównie dzięki tej funkcji. Niestety wygląda na to, że to ukłon w kierunku Netflixa. Informacje o dostępności filmów na Netflix i HBO GO pozostały.

mkol

Z przykrością stwierdzam, że znacznie ograniczyłem korzystanie z Filmweb (wiem, że nikomu łaski nie robię) ale sądzę, że podobnych do mnie jest wielu i też powinno dać "możnym" do myślenia. Ale sądzę też, że oni mają wszystkich i wszysko w "głębokim poważaniu". Kaska Misiu kaska!!

sethmartin

Ja również ogranicze używanie tej strony.

Moler1402

Też pisałam o tym tu na forum, bo jest, a raczej była, to dla mnie najistotniejsza funkcja, z której tu korzystałam. Myślałam, że może w trakcie zmian będzie przywrócona, ale do tej pory nic się nie wydarzyło. Napisałam pytanie na Instagramie do filmweb. Kiedy nie odpowiedzieli napisałam na Fb a potem jeszcze raz na Instagramie. Wtedy odpisali, żeby z tym pytaniem zwrócić się pod adres pomoc@filmweb.pl Na tym się skończyło, bo po wysłaniu tam pytania o przywrócenie tej funkcji nikt mi nie odpowiedział. Proponuję wszystkim zainteresowanym skorzystać z tego adresu i pisać do nich. Może wtedy zorientują się, ze ludziom na tym zależy.

karolina_191

Można też napisać do Netflixa, czy naciskali FilmWeb żeby usunąć informacje o emisji filmów w TV ;-)

karolina_191

Ja już wysyłam pod ten adres emaile, każdy o innej treści.

Moler1402

Podpisuję się :/

Moler1402

Popieram!

busia91

To zanim jeszcze to naprawia (jeśli w ogóle) to mam mały tip jak zobaczyć czy film będzie wyświetlany w kolejnych dniach w telewizji: na pasku adresu danego filmu na samym końcu adresu dopisujemy " /tv " oczywiście bez cudzysłowowa i widzimy plany emisji na najbliższe dni. Jest z tym trochę roboty, ale na razie lepsze to niż nic.

krzykoz

dzięki!

krzykoz

Gdyby dodali taką możliwośc do aktorów, reżyserów, wszystkich ludzi kina, może zrekompesowaliby ten brak emisji na dwa tygodnie.

krzykoz

Opcja z "/tv" może być przydatna, ale trwa za długo, przy sprawdzianu kilkunastu filmów.

krzykoz

Jest to jakiś pomysł, ale tak jak pisze Moler pewnie trwa zbyt długo. Równie dobrze mogę to sprawdzić gdzieś indziej. Jeśli nie mam komfortu korzystania z tej strony to mogę się "pomęczyć" na innej stronie :-)

karolina_191

Jak znajdziesz to daj może znać jaką stronę znalazłeś

Moler1402

ten portal z kazdym rokiem schodzi na psy, najbardziej podobal mi sie w latach 2004-10 od 2011 leci mocno w dol mysle ze wkrotce czeka go podobny los jak nk onet wp i interie

Moler1402

Przy niektórych filmach widoczne, przy innych już NIE. Zupełnie nietrafiony też pomysł, aby pod filmem była wyłącznie INFORMACJA o emisji, trzeba znowu kliknąć, i potem na kolejnej stronie dopiero znajdujemy godziny emisji. To jakieś nieporozumienie. Jeśli ludzie mają korzystać, to ma być im wygodnie, a wy zabraliście materac i karzecie nam spać na gołej ziemi i może twierdzicie, że tak lepiej DLA KOGO????

msgamgee

Jest w tym racja

msgamgee

Informacja o emisji w TV jest widoczna jeśli emisja przypada na obecny dzień. Wcześniej pojawiała się dwa tygodnie przed emisją, więc było bardzo wygodnie zaplanować np. nagranie filmu. Dobrze, że jeszcze nie zepsuli "Mój filmweb" => Chcę zobaczyć. Tam nadal można sprawdzić emisje filmów wcześniej dodanych do obejrzenia z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Pełna zgoda, że pomysł podwójnego klikania żeby zobaczyć godziny emisji to nieporozumienie.

Moler1402

Zdaje się, że problem został naprawiony

Moler1402

Nie, nadal jest tak, jak opisał użytkownik msgamgee

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones