Teraz całe robactwo rozejdzie się po innych forach siejąc gównoburzę i spustoszenie.

WujekChu1ek

wątpię

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

* Wujek MA rację ;)

ZSGifMan

Inne to teraz DarkFilmweb :-)

MichCorleone

Trafne spostrzeżenie ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Jeszcze INNE nie zginęło, póki my żyjemy ....

chemas

* kiedy ;)

chemas

Co nam moderatorska przemoc wzięła, spamem odbierzemy...

rolnik

Chemas bana dostał..

RAC_79

Słyszałem, ale za co?

rolnik

Jedyny gość, którego szkoda...

ZSGifMan

Wiem...

ZSGifMan

Jak już wczoraj pisałem..
Gdy się wchodzi na Filmweb we fora w telefonie to wszystko jest po staremu..INNE jest normalnie jak było , natomiast gdy wchodzę we fora w laptopie INNE już nie ma..
Pisałem tu o tym wczoraj , dokładnie w tym temacie , ale ktoś wyczyścił niektóre komentarze które wczoraj jeszcze tu były..
Czyżby administracji coś się nie spodobało.. ?

Siwy1984

Być może

Siwy1984

Za chwilę się okaże, że wchodzą z laptopa czy PC nic nie ma, tylko samo logo FW, gdy tymczasem z telefonów i tabletów będzie dalej wszystko...

ZSGifMan

Żeby się tak nie skończyło, że włączę pranbie, a tu mi wyskoczy FW, gdzieś tam .....

chemas

*pranie ofkorse

chemas

Marac już pisał o filmłebie na pralki i lodówki, a że on jest obeznany i wie co mówi, to zapewne niebawem ;p

sapunaru


⠀ ⠄ ⠀ ⠆ ⠀ ⠇

a tak umiesz?

sapunaru


⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠄
⠀⠀⠀⠀⠀⠄⠀⠀⠀⠄
⠀⠀⠀⠄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠄
⠀⠄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠄
⠀⠀⠀⠄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠄
⠀⠀⠀⠀⠀⠄⠀⠀⠀⠄
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠄


albo tak?

Siwy1984

Ja z fona wchodziłam i nie widać było forum inne.

nina2001

Proszę bardzo, tu się czyta i się klika:
https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Brawo+FW+za+usuni%C4%99cie+forum+ inne.,3031837#post_15961414

ZSGifMan

Widzę, że Ci komentarz wcięło :P

nina2001

Tak, jasne, samo ;p

To ta słynna wolność słowa i niecenzurowany internet...

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Zwłaszcza kiedy to "usuwanie" wcale nim nie jest.

ZSGifMan

Zabolało z tyłu ich i mi skasowali ten temat na innych...

WujekChu1ek

Żyłem w nieustannych rozterkach pt. "zakładać tutaj konto czy nie", likwidacja forum inne zaważyła na mojej decyzji.

SaintFerdydurke

Już Pana zgłaszam, Panie Zasumitro, więc proszę się nie martwić. Długo Pana tu nie będzie. Pozdrawiam serdecznie.

WujekChu1ek

Od kilku lat nikogo tam nie było poza garstką szukających atencji dzieciaków, których i tak wszyscy mieli gdzieś. Nic się nie rozleje, bo wszystko zostało spuszczone już daawno temu.

katedra

Śmiem się nie zgodzić, bo nie jestem takim optymistą i mam pewne obawy co dalej będzie na pozostałych tematach, gdyż już wcześniej na nie szambo wybijało, ale dla dobra nas wszystkich obyś jednak miał rację...

ZSGifMan

Pozostałe tematy albo są martwe, albo trwają w nich jedno-dwudniowe dyskusje, które kończą się tak szybko jak się rozpoczęły. Takie czasy, że nikomu nie chce się już nawet ryja strzępić w internecie.

katedra

No, a te gierki pt. jaki to tytuł, aktor, film itp? Jest jeszcze to, że podaj tytuł na literę ostatniego i te tematy się ciągną całymi miesiącami, kończą się i tworzą sobie nowe i dalej w kółko Macieju.

Najlepsze jednak jest to, że ludzie zakładają mnóstwo tematów i jak już w jakiś wejdę, rozpocznę dyskusję, to zaraz się zaczyna, że po kiego, że nie na temat, że co jest ze mną nie tak i czy nie mam nic innego w życiu do roboty, to przestaję i ... temat przepada w czeluściach filmweba, bo zalewają go nowe, gdzie ze 2-3 osoby wpiszą jakiś smutek, a w tamtym już pies z kulawą nogą nic nie naskrobie.

W inne nigdy nie wchodziłem (chyba), nie żeby gadać z jego bywalcami, choć często z ciekawości patrzyłem co tam się wyprawia i moim zdaniem ciągle aż kipiało, ale to moje odczucie.

ZSGifMan

Słyszę, że o "moich" grach coś tu ten teges... ;)
I jak już to "w kółko Montago" :P (od prawie dwóch lat)

Na razie spamu nigdzie nie ma, nawet ten który był całkowicie znikł, bez choćby śladu postów.

Jak rano zajrzałem, to "trefny" post był zablokowany po minucie od publikacji.
Nie znam się na tym, ale może jakiś program - bot tym się jakoś zajmuje ?
https://s2.gifyu.com/images/2018-09-17-22-09-17.png

Montago

Wiem, wiem, już nie chciałem palcem pokazywać kto ;p ale to faktycznie: TY ;D

No po tym jak im w końcu napisałem do słuchu i tak na ambicję chyba wsiadłem mocno, to widać poskutkowało wreszcie i są jakieś rezultaty i efekty ;)
Co do bota czy jakiejś funkcji w systemie, to chwała panu, że w końcu coś się takiego pojawiło, ale... jak zawsze zrobili coś i nie tak jak trzeba! Marac o tym pisał dziesiątki razy i najtrafniej to zobrazował - system powinien działać tak, aby takie posty i tematy nie były w ogóle publikowane, a nie na odwrót, że najpierw publikowane, a dopiero potem blokowane i nie ma znaczenia jak szybko!
Czyli dalej do zupy przez "d" pisanej ;p

ZSGifMan

Ale i tak należy docenić przejście od grzebania patykiem w kupie do budowania wieży z klocków Duplo. Jeszcze 10 lat i może dojdziemy do etapu pisania programów "Hello World!".

katedra

"Od kilku lat nikogo tam nie było poza garstką szukających atencji dzieciaków, których i tak wszyscy mieli gdzieś. Nic się nie rozleje, bo wszystko zostało spuszczone już daawno temu."
Tak sobie tłumacz...

WujekChu1ek

Ja tobie to tłumaczę

katedra

nikogo tam nie było poza garstką szukających atencji dzieciaków, których i tak wszyscy mieli gdzieś

powiedział szukający atencji dzieciak którego wszyscy mają gdzieś (no chyba że akurat jadą po nim jak po łysej kobyle) xD
następny nieoszlifowany diament tego portalu pierwszy do oceniania xDD parodia

elmaister

Odpisał szukający atencji gówniorz.
Ironia goni ironię.

katedra

a nie bo ty! xD

WujekChu1ek

Ale się banów posypało Wujek...

ramsay2

Andrzej sika na siedząco.

syfiarz

Fajnie.

ramsay2

Ale się brechtałem, gdy mi zablokowali dwa dojrzałe konta, ale luzik mam jeszcze zapasik i nie bede z nich pisał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones