Teraz całe robactwo rozejdzie się po innych forach siejąc gównoburzę i spustoszenie.

adamus0101

PROGRAMATOR:
http://wiadomosci.com/wp-content/uploads/2017/04/szympans.jpg

Potwierdzają się słowa Marac'a- "siedzi na drzewie, na środku wybiegu rzucając w resztę stada odchodami" (o programatorze).

A TUTAJ ZDJĘCIA Z OFFLINE'A:
http://patrz.pl/static/uploaded/images/11/11287/088ff2b37badc4335f391e69f9dc54ec _1920.jpg
https://img.wiocha.pl/images/4/8/480ae83749e972231655c436275ff72d.jpg
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/hO9ktkpTURBXy9mOWI3ZTZmMzA4ZmQ4ZmUzY2ZiYWMx YTVmOTU3YzVkNC5qcGeRkwIAzQHk
https://samequizy.pl/wp-content/uploads/2016/09/filing_images_988e79ef3f42-57.jp g
https://scontent.cdninstagram.com/vp/03123906c158dbc904bc2164ab967613/5C33B306/t 51.2885-15/sh0.08/e35/s640x640/40566467_244459916272096_3911630829758291732_n.jp g
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTBOZ5k122_tEZJrIzCvo3oBYN2 Nf80sADZSTvp5Rt-H9zoyqsbjA

Hehehehe :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WujekChu1ek

Trochę szkoda bo to był dział w którym notorycznie kompromitował się katedra za sprawą swoich tematów o przewadze urody facetów nad kobietami, darmowymi koncertami z które płacił czy o szczekających psach i kradnięciu drewna z lasu oczywiście był za to permanentnie linczowany przez głąbów z INNE.

dziuzeppe

Inne dalej istnieje, usunęli tylko link z menu. Trzeba wchodzić ręcznie, wklepując samemu nazwę działu albo korzystać z własnych linków.

użytkownik usunięty
Marac

I tym oto sposobem dział zniknął ze strony głównej, co jest minimalną zaletą estetyczną, ale syf nadal pozostał.
Informatycy filmwebu za dychę...

Zakładam, że nie są *aż tak* głupi, że usunęli tylko link myśląc, że usuwają dział. Z jakiegoś powodu tak chcieli. Zakładam, że to działanie z gatunku "zjeść ciastko i mieć ciastko". Coś jak ogrodzenie śmierdzącego szamba żywopłotem, skoro już musi być.

Marac

Sam swojego czasu chciałeś pływać w tym szambie, ale ci, co już tam byli, śmiali się z twoich rękawków.

katedra

Chodzi Ci o mój jedyny post sprzed paru lat? I tak i nie. Tak, bo rzeczywiście zdarzyło mi się raz wrzucić tam posta. A nie, bo nie wiedziałem wtedy, że to jest szambo. A nie wiedziałem, bo nigdy wcześniej tam nie bywałem. Gdy się okazało, że wskoczyłem do szamba, to po prostu wyszedłem, wziąłem prysznic i więcej nie robiłem już tego błędu.

W odróżnieniu od Ciebie, panie vizyer z komcia poniżej, nie mam upodobania do ciągłego robienia z siebie ostatniego frajera, żeby nie użyć innego słowa na literę "f".

https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Brawo+FW+za+usuni%C4%99cie+forum+ inne.,3031837?page=3#post_15978395

Marac

Biorąc pod uwagę twoje posty to wciąż w nim nurkujesz i ci się to nawet podoba. Szkoda, może na INNE miałbyś chociaż kolegów:D

katedra

Kurczę, Ty jesteś ekspertem od pisania żenujących treści, więc skoro mówisz, że niebezpiecznie zbliżam się do Twojego poziomu, to chyba wiesz co mówisz. Muszę poważnie przemyśleć moją aktywność na tym forum. Dzięki za ostrzeżenie. Pozdrawiam.

Marac

Żeby nie było potem, że nie ostrzegałem!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dziuzeppe

"Dobra korzystając z okazji, że mogę ci wysłać wiadomość i nie robić gównoburzy pod żadnym newsem, uważam, że czas najwyższy zakończyć te zbędne ceregiele i wzajemne wylewanie na siebie pomyj. Obaj za sobą nie przepadamy, ale ta dziecinada i ciągłe wycieczki stały się już zbędę. Mam nadzieje, że w tym przypadku się ze mną zgadzasz i nie zaczniesz kolejnej tyrady o tym jakim to jestem wenflonem bo pierwszy podaje rękę i pewnie to kolejna sztuczka, żeby zamydlić ci oczy. Uczciwie dodam, że zdarza mi się z tobą zgodzić w niektórych kwestiach, ale jest ich promilowy procent. Od siebie dodam, że postaram się powstrzymać od zbędnych komentarzy i obelg w stosunku do ciebie bo najzwyczajniej w świecie to do niczego nie prowadzi. Ty nie zmienisz swojego podejścia a ja już nie czuje potrzeby ciągłego prostowania pewnych kwestii, Puentując, możemy podjeść do tematu jak dorośli i odpuścić ten nieustanny cyrk."

Na szczęście ten cytat nie zaginął.

vizyer

Heheh dupsko piecze, ujsolski bękarcie? :D Dobrze, że niedługo to konto ci poleci a za nim te główne :)

dziuzeppe

Czyli dalej urojenia i paranoja, katedra za każdym drzewem i przebrany za listonosza. Już nawet on nie zwraca na ciebie uwagi. Kogoś w ogóle obchodzisz?

vizyer

19:57 komć katedry: https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Brawo+FW+za+usuni%C4%99cie+forum+ inne.,3031837?page=3#post_15978385

20:02 komć vizyera: https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Brawo+FW+za+usuni%C4%99cie+forum+ inne.,3031837?page=3#post_15978395

https://www.filmweb.pl/user/vizyer
ocenione filmy: 4, w tym dwa 1 września
ulubione filmy: 2
Innej aktywności brak.

Weź już nie kop w dnie, katedra.

Marac

Czyli jak ktoś dodaje komentarze po sobie w jednym temacie w odstępie 5 minut to musi być czyimś alter kontem?

vizyer

Nie. Nie musi. To są tylko dodatkowe poszlaki, stawiające kropkę nad "i". Głównym dowodem jest to, że uważasz, że wklejony przez Ciebie cytat jest kompromitujący dla dziuzeppe, podczas gdy to jest Samozaoranie Ostateczne w wykonaniu katedry. Katedra jest jedynym osobnikiem w obserwowalnym wszechświecie, który uważa, że wyciągając tamtą prywatną wiadomość stawia w złym świetle nie siebie, ale jej autora.

To tak, drogi katedro, jakbyś np. poszedł na ślub dziuzeppe, żeby go ostatecznie poniżyć w realu, podszedł do ołtarza, wyjął swojego małego kaczorka i obszczał dziuzeppe nogawki od garnituru, po czym odwrócił się do zgromadzonych w kościele gości i śmiejąc się od ucha do ucha, z kaczorkiem cały czas zwisającym smętnie z rozporka, ogłosił: "Haha, ale go zaorałem, co? Widzicie?"

Marac

Skoro to jest TYLKO poszlaka, to nie może stawiać kropki nad I. Kropkę nad I może stawiać koronny dowód.
Cytuję katedrę, bo wiem, jak bardzo boli go ten cytat, po prostu.

Hipotetyczny ślub i całą ta wydumana scenka brzmi jak wytwór wyobraźni dziecka. Jeśli chcesz używać metafor, postaraj się bardziej

vizyer

Już pisałem Ci wyżej, że będę się starał nie być tak żenujący jak Ty. No ale daj mi trochę czasu. Nie zmienię się tak z dnia na dzień.

Marac

Nic takiego mi nie pisałeś. Czyżby kolejna historia z życia wzięta?

Marac

Hehe wije się jak wąż ta glista ludzka. Nie mam żadnych wątpliwości, że to jego drugie konto po virmie. Poleciały już materiały do modów.
To, że jest kretynem to jedno, ale snucie się w każdym temacie i sztuczne stawanie w swojej obronie z drugiego konta to już przejaw absolutnej żałości.
Gardzę.

dziuzeppe

Jak żałosne by to nie było, to nic nie przebije jego opus magnum czyli tańczenia z wypiętą pupą z przyczepioną do niej Twoją wiadomością.

Ale muszę przyznać, że fascynuje mnie ten koleś. Już to kiedyś pisałem, ale znowu muszę powtórzyć - na jego koncie (tym głównym, katedra) są zamieszczone naprawdę dobre recenzje, inteligentne i przemyślane - na pewno nie dzieło kretyna. A z kolei cała reszta jego działalności jest na poziomie Gukussb - jak choćby to jego obecne żenujące zaprzeczanie, że vizyer to jego konto. Tutaj to samo w wykonaniu Gokussb:
https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Spos%C3%B3b+na+spam+na+3+4+strony ,3033378?page=2#post_15969072
Żeby odsunąć podejrzenia, zaczął dyskutować sam ze sobą. :-D

Więc jak to możliwe? Co on ma, copywritera? Ktoś mu pisze te recenzje? Nie ogarniam tego.

Marac

Racja to było apogeum. Chyba jeszcze nikt w historii tego serwisu nie zachował się tak niehonorowo jak ten podczłowiek.

Recenzje ma cienkie jak siki węża, koleś nie wie czy chce być erudytą i smarować recki dla hipsterów czy opowiada o filmie na ławce w parku popijając Tatrą Mocną. Mam wrażenie, że chce być fajny i dostosowuje się do panujących mód. Brak mu jaj, żeby brnąć w to wszystko konsekwentnie.

Co do Gukussb to nie znam sprawy, ale jeden alterkonciarz mi już starczy :)

dziuzeppe

>Recenzje

No mnie się podobają... Ale tak czy siak - gusta są różne, ale nie są to recenzje pisane przez idiotę, po którym człowiek spodziewałby się wyczynów, które on uskutecznia na forum.

A na marginesie - akurat wyśmiewanie, że są kiepsko ocenione jest nie fair. Ja mam tak samo nisko ocenione recenzje, bo te oceny wlepiają hurtem trolle, którym się podpada na forum. Można mieć recenzję jakiegoś niszowego filmu, którego nikt poza Tobą nie oglądał i nagle jednego dnia pojawia się pod nią kilkadziesiąt łapek w dół. Niektórzy tak bardzo nie mogą sobie poradzić ze swoją miernością, że dowartościowuje ich minusowanie recenzji. :)

Marac

Nie przez idiotę, ale wg mnie co gorsza przez pozera. To już wolę mieć mniej spójną stylistycznie reckę pisaną na kolanie, aniżeli siłówkę i robienie z siebie drugiego redaktora FW.

Co do minusów to tak jak ze wszystkim. Ludzie minusują z czystej zawiści, są to czasami trafne decyzje, ale gros z nich wynika z niechęci do autora.
:)

dziuzeppe

Zazdrościsz katedrze tych nawet nisko ocenionych recenzji, co nie?:> Pali dupka, prawda?

dziuzeppe

*Mody
To słowo się nie odmienia. Nie próbuj nawet na kolanie pisać recenzji;)

vizyer

Ośla pało, "Dopełniacz (kogo? czego?): l.p - mody l.m. -mód".
A teraz spadaj bo już mnie zmęczyłeś.

dziuzeppe

No właśnie: czego? mody!
Także nawet nie próbuj startować to pisania tekstów i upubliczniania ich pod jakimikolwiek danymi.

vizyer

" i dostosowuje się do panujących - liczba mnoga - mód"
no, no dawno takiego kretyna jak ty nie spotkałem na tym serwisie.

dziuzeppe

"Dostosowuje się do panującej mody." - tak powinno być poprawnie.
Jednak spotkałeś, sam nim jesteś.

vizyer

O, rany. No debil.
Jeżeli masz więcej niż jedną modę na coś, to jak to napiszesz?

dziuzeppe

Powiem coś o panujących modach albo zbuduję zdanie tak, aby nie wyjść na imbecyla, jak ty teraz.
Nie na darmo swojego czasu całe forum Deppa rżało z twoich byków ortograficznych.

vizyer

Skoro w języku polskim możesz odmienić przez przypadki, w liczbie mnogiej słowo "moda" to możesz go używać w każdej konfiguracji i nie musisz przez to iść na skróty tworząc proste zdanie bo skomplikowanego nie potrafisz. No, ale mam do czynienia z podczłowiekiem, który płacić za darmowe koncerty i kradł drewno z lasu.

dziuzeppe

To nie pójście na skróty a remedium na bycie analfabetą. Ale ty przecież wiesz wszystko najlepiej.

dziuzeppe

Dziuzeppe, to jest kliniczny przypadek dysonansu poznawczego. On Ci nie przyzna racji nawet jak byś mu tu wkleił skan strony ze słownika albo nagrał wypowiedź prof. Miodka. To jest człowiek, który przyłapany z ręką w Twojej kieszeni będzie mówił "to nie moja ręka!". Nie szkoda Ci czasu? A niech sobie wkleja tę Twoją wiadomość, na zdrowie, to stawia jego w złym świetle nie Ciebie.

Marac

Jeśli potwierdza swoje słowa tak, jak to robił do tej pory, to wiesz ile są warte takie mądrości.
Wiadomość jest publicznie dostępna, nie widzę powodu, abyś ty jej też nie mógł skopiować
Oczywiście, dzuzeppe to anioł, który próbuje przebaczyć katedrze za całe zło świata.

Marac

Masz rację, olewam typa. A z tym cytatem to nie kwestia tego, że to wkleja w sytuacjach w których go werbalnie niszczę, ale to kwestia chełpienia się z tak karygodnego zachowania i powielanie go.
Beka z gadki o "modzie", kretyn nawet na tym polu został pozamiatany :)

Marac

ptero_filmaniak w odpowiedzi na post: Marac:
" wkurzyłeś mnie !! wujekchu1ek doniósł mi przed chwilą że mnie obraziłeś i miał rację !! jesteś po prostu gimnazjalistą który chodzi wczoraj dziś i jutro do szkoły i powtarzam;;; NIE polonistycjuj TU; internet NIE jest na to miejscem !
i wujekchu1ek mnie już polubił, słyszysz ?? jak mu chcesz zaimponować to on się wkurzy i mnie ochroni "

:O

ZSGifMan

WOW czego ja się tu dowiaduje jak mnie nie ma, same nowości, nawet kogoś polubiłem podczas mojej nieobecności XD HEhehehe

WujekChu1ek

No widzisz! :D

Jesteś donosicielem, ale i polubiłeś przy tym kogoś ;)
A jak się wkurzysz, to go ochronisz ;p

Na drugi raz nie znikaj na tak długo, bo nie wiadomo co tu wyskoczy za zonk jakiś, hahaha!

ZSGifMan

Hahaha... To jest niejaki Gokussb (tak się nazywa jego główne konto). Słodki, co? :-D

Marac

Istny słodziak ;)

Wie ktoś jaki to dialekt i w jakim narzeczu, ten którego on używa, bo za Chiny Ludowe nie mogę sam dojść!

ZSGifMan

Jakby Ci to powiedzieć, tak żebyś Ty zrozumiał, a on nie...

Gdy rozdawali ilorazy, to on stał w innej kolejce.

Marac

Hahaha!
Teraz sami używamy nieznanego innym języka :)

Ale serio - skoro on tak pisze, to nie chcę myśleć jak on mówi!
A z taką pisownią, to pewnie zaliczył warunkowo w bólach pierwszą czy może nawet drugą klasę... szkoły podstawowej.

ZSGifMan

No cóż... Nie każdy ma potencjał na zostanie fizykiem kwantowym. Rowy też ktoś musi kopać. A lubić przy tym filmy nikt nie zabrania.

Marac

No cóż, "Trudne sprawy", "Zdrady" czy "Sekrety sąsiadów" też muszą mieć swoją widownię, bo inaczej by nie powstały.
A jednak są...

Marac

wkurzyłeś mnie !! wujekchu1ek doniósł mi przed chwilą że mnie obraziłeś i miał rację !! jesteś po prostu gimnazjalistą który chodzi wczoraj dziś i jutro do szkoły i powtarzam;;; NIE polonistycjuj TU; internet NIE jest na to miejscem !
i wujekchu1ek mnie już polubił, słyszysz ?? jak mu chcesz zaimponować to on się wkurzy i mnie ochroni

Marac

i twe alterkonto to cwelmarac który udziela się tutaj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones