Fajny pomysł na zarobienie grosza, dodatkowo tańsze bilety, ale raczej wolałbym, aby administracja skupiła się na rozwoju strony, pod kątem przeciętnego użytkownika, bo wciąż są funkcje, które kiedyś były, a dzisiaj bardzo by się przydały. Mówię tutaj głównie o funkcji podgląd własnych wypowiedzi :)

użytkownik usunięty
PvPM4gister

Ty serio uważasz, że to przez brak kasy? Ta cała olewka ze strony administracji? Te kradzieże kontr? Te braki w obsadach i kolejki w sprawdzaniu materiałów? Haha.

Ty serio uważasz, że ja uważam, że to przez brak kasy jest tak, a nie inaczej ?
Napisałem tylko, że to fajny pomysł na "Zarobienie Grosza", i nie widzę nigdzie słowa w swojej wypowiedzi, że to właśnie przez brak kasy, Filmweb olewa sprawy administracyjne, a jedynie zwróciłem uwagę, że zamiast wprowadzać dodatkowe opcje typu Filmweb+, mogliby szybciej wprowadzać zmiany, które są potrzebne, z punktu widzenia normalnego użytkownika. Haha.

PvPM4gister

Usługa wystartuje niedługo. Wkrótce podamy więcej informacji :)

Wizarrd

proponuje dodać opcje przełączenia się na stary profilu na tym koncie premium, niewątpliwie zwiększyły to znacząco jego popularność :>

Herushingu

Ale co niektorzy jeszcze mają ból dupy o nowy wygląd profili...

mania19

i słusznie, bo to coś nowego jest zwykłym nieporozumieniem....

Herushingu

To po co tu jeszcze siedzisz? Żeby narzekac?

mania19

skąd wiedziałaś? XD Już dawno przeniosłem oceny na fdb i imdb.

1. Linki do profili na lepszych serwisach: https://www.filmweb.pl/user/Herushingu

Herushingu

To po co zawracasz dupe swoim narzekaniem? Jeszcze sie to chyba coniektorym nie znudzilo wylewanie swoich żali.

mania19

bo nadal mam nadzieje? Nawet jeśli myśl, że administracja postanowi posłuchać użytkowników jest całkowicie irrealna - nie bez powodu mówi się, że nadzieja umiera ostatnia.

Herushingu

Nadzieja? Tutaj? Serio?

Zresztą nie przywrocą starego layoutu bo to by oznaczalo ich przyznanie sie do porażki, że mieli zajebisty pomysł, a im nie wyszedł. A duma nie pozwala sie przyznawac sie do porazki.

mania19

dlatego napisałem, że mam świadomość, że jest ona całkowicie irrealna, co nie oznacza jest braku,a wytykanie tego dla wytykania jest dodatkowym bonusem :P

Herushingu

Wytykanie zeby wytykac a nadal tu siedziec jest śmieszne i troche żałosne.

mania19

*to służba dla dobra ogółu, oraz uświadamianie ludzi, że zbłądzili. <-- fixed.

Herushingu

Raczej beznadziejnosc bo i tak Wasze narzekania admini mają w dupie.

mania19

dlatego to służba dla dobra ogółu, ostrzeganie ludzi, by uciekali stąd, póki jeszcze mogą... A na mnie i tak nie zarabiają :P

Herushingu

Ostrzeganie innych samemu tu siedząc? Czyż to nie hipokryzja czasem?

mania19

nie, co najwyżej masochizm :D Poza tym napisałem, że już dawno poprzenosiłem wszystkie moje oceny do innych serwisów, i teraz tam dodaje materiały - na filmwebie niczego nie dodałem od czasu wprowadzenia nowego profilu.

Herushingu

Z kolei ze strony głównej nie korzystam już od wielu lat, czasem gdy się załaduje, i widzę coś śmieszne to skomentuje - patrz ponad tygodniowe "newsy" -, ale ma to miejsce bardzo rzadko. Od bardzo dawna też nie czerpie stąd informacji, bo zwyczajnie jest to nielogiczne, zważywszy na trudności znalezienia czegokolwiek i braki w bazie. W skrócie z filmwebu korzystałem wyłącznie ze względu na profil, do oceniania filmów i seriali, oraz komentowania. Ale i to się zmieniło.

mania19

Herushingu ma dużo racji w kwestiach działania strony, jak i ogólnie wyglądu. Na ten czas nie ma wielu istotnych funkcji, które były, gdy Filmweb korzystał z starszego wyglądu, dodatkowo oceny potrafią wyjść na spacer, czasami w dużych ilościach. Jestem ogólnie osobą pozytywnie nastawioną do nowego wyglądu, jednak wymaga on dużo zmian, no i przede wszystkim, chciałbym widzieć ilość polubień swojej oceny pod danym filmem na swoim profilu, tak jak było to kiedyś, a nie, że widnieje tylko plakat i tytuł filmu, w sumie to niby pierdoła, ale jednak profil by znacząco urozmaiciła.

PvPM4gister

Chciałem tylko dodać, że rozumiem zabieg z zakładką "aktywność", gdzie właśnie wszystkie polubienia z profilu powędrowały tam, ale tak jak mówiłem, miło by było je zobaczyć na głównym profilu "o mnie", ale i bez tego się obejdzie :)

PvPM4gister

Skoro to zakładka o Tobie to po co w niej lajki od innych userów?
Choc przyznaje, że lajki to trochę slaby pomysł.

mania19

Wiesz oceny na głównym profilu to szczegół, i raczej moje przystosowanie się do starego wyglądu, który takowe oceny miał pod ocenionym filmem na głównym profilu,no i mi się to podobało, ale tak jak wspomniałem, rozumiem zabieg, który został wprowadzony, wraz z nowym wyglądem.

Wizarrd

Czy jak zapłacę, to będę mógł używać interfejsu FW sprzed marca 2018??

ZSGifMan

Filmweb niczym gry pay2win... zapłać, a będzie ci dane :D

PvPM4gister

Wystarczyłby jakiś cheat code do tego przełączania ;)

ZSGifMan

A ja chce ten stary czerwony interfejs sprzed 2010 roku , a co ?
Jak mam im za coś płacić to i mam swoje życzenia.. : )
Jak płacić to i wymagać.. : )

Siwy1984

Zejdź na ziemię! To by było za piękne, a nawet gdyby wprowadzili taką opcję do cennika, to pewnie byśmy się popłakali - taka to by była kwota ;D

A swoją drogą, to świetny sposób na biznes - otworzyć portal, nałapać userów, przyzwyczaić ich do sprawdzonego i dobrego layoutu, jak już minie x czasu zmienić go na jakiś szitowy, jak zaczną skamleć o stary cierpliwie czekać, a gdy przestaną i zosnaną im tylko wspomnienia... wrócić stary z wpisem do cennika z jakąś kwotą z sufitu i kosić kasę na sentymentalnych jeleniach! :P
Siwy? Uruchamiamy Filmweb Bis? XD

ZSGifMan

Czemu nie ?
Dobry pomysł.. : )
Prawda jest taka że jest to bardzo prawdopodobne że w ten sposób oni o tym pomyśleli , szczególnie że już kiedyś był jakiś wywiad z Gortychem , gdzie wspominał on coś o płatnej opcji , a było to chyba z dobre pół roku temu..

Tak to jest dobry sposób na biznes przez lata przyzwyczaili użytkowników do tego portalu , a teraz chcą na tym zarabiać , tylko jest to według mnie strasznie żałosna postawa z ich strony ponieważ ten akurat portal tak naprawdę tworzą userzy , którzy tu przez lata w pocie czoła tracili swój cenny czas na uzupełnianie i wzbogacanie tego portalu poprzez dodawanie różnych materiałów , a ta cała administracja siedziała sobie tylko na tyłkach i wymyślała co raz to "lepsze zmiany" nie pytając się nawet o zdanie wspomnianych użytkowników czy tego chcą.

Swoje i tak oni na tym zarabiają : ilość wejść , kliknięć no i oczywiście reklamy swoje robi , no ale cóż tu się sprawdza stare powiedzenie że jak im więcej masz tym chcesz mieć jeszcze więcej.

Siwy1984

Prawdziwe, bolesne słowa.
Smutne, że ze zdaniem i opiniami osób, które tworzą ten portal nikt się nie liczy. Ba, nawet pewnie nikomu tam z góry nie przyszło to do głowy...

A swoją drogą to jestem bardzo ciekaw, co będzie tu płatne mając w pamięci co napisałeś o tym kto tworzy ten portal? No bo jeśli po zapłaceniu mają zniknąć np. reklamy, to nawet nie będzie się z czego śmiać, bo tych to średnio ogarnięty gimbus tu nie widzi!

ZSGifMan

Widzę człowiek biznesu, ale szybko otwieraj stronę, bo ktoś jeszcze twój pomysł podłapie :D

Wizarrd

i oczywiście niezapomnienie o skrzynce nadawczej wiadomości prywatnych :)

Wizarrd

i najważniejsze, zaimplementujcie opcje ochrony przed dziurawą bazą, by oceny nie znikały, bo skoro mam płacić to nie życzę sobie by oceny mi znikały jak pospolitym użytkownikom :>

Herushingu

Hahaha! :)
A myślisz, że po co one znikają? :P
Robią grunt pod FW Premium :D

Wizarrd

A z płatnej wersji też będą znikać oceny?
https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Znikaj%C4%85ce+oceny,3060744
Czy też płatna będzie chodziła na innej bazie danych - stworzonej dla odmiany przez programistów?

Wizarrd

Wszyscy będą czekać z niecierpliwością ...

Wizarrd

Czy adres email no końce filmweb i multikina musi być ten sam w celu realizacji zniżki?
czy ulga dotyczy biletów dla rencistów?

Wizarrd

jakie zniżki i oferty są w planach?

Wizarrd

Dzień dobry, a czy będzie oferta premium dla użytkowników mieszkających poza granicami Polski?

mania19

Może będą dla całej Unii, ale gdy ktoś ma pecha mieszkać na Wyspie która odpływa w swoją stronę, to już nie wiadomo :P

PvPM4gister

ja nadal czekam na powrót modułu "seriale które oglądam" do profilu, który miał niebawem powrócić kilka lat temu, a do dnia dzisiejszego nie został przywrócony...

Herushingu

Ja już nawet o nim zapomniałem :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jerzyjeski1959

Niestety coś ci wpis się zblokował :)

PvPM4gister

Niewątpliwie to była przyczyna wielu błędów ortograficznych i interpunkcyjnych.

RAC_79

Niżej jednak okazało się, że podłoże tego było bardziej skomplikowane i niestety polityczne ;)

ZSGifMan

Kurczę, nie zdążyłem przeczytać.

RAC_79

Służę pomocą, lecz to był taki bełkot, że jedyne co zapamiętałem, to odwołania do aktualnie rządzącej partii, jakieś oskarżenia o tyranię, groźby pomsty i huk wie co jeszcze... głowa puchnie ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
jerzyjeski1959

W kwestiach politycznych, zawsze wypowiadam się ogólnikowo, bo niestety, ale ludzie w tym kraju szybko zapomnieli, kto ich doił przez osiem lat, po czym demokratycznie wybierają PiS, zaczynają narzekać i wyzywać, po czym znów wybierają następnych złodziei, oczywiście najlepiej w koalicji PO z kimś tam mało znaczącym, i znów zaczynamy wszystko od początku, taki mały krąg bez wyjścia, ale najlepiej narzekać, i wmawiać sobie, że wszystko co złe to PiS, którego chrześcijanie boją się bardziej niż szatana, a inne partie od razu są czyste :)

Pozwól, że zmodyfikuję twoją wypowiedź. "Blokuje banda 400-stu, czy iluś tam złodziei z sejmu, którzy nie robią nic dla obywateli, a przekrzykują się, aby dojść do stołków"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones