Drodzy Użytkownicy,

Ci z Was, którzy posiadają zainstalowanego AdBlocka, mogli zauważyć, że na niektórych podstronach serwisu pojawił się komunikat, w którym prosimy Was o wyłączenie blokady reklam – dotyczy to reklam tylko i wyłącznie na Filmwebie. Rozumiemy, że ta prośba może budzić wiele emocji, dlatego prosimy Was, abyście przeczytali, dlaczego zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie.

W ciągu 19 lat istnienia Filmwebu udało nam się wspólnie stworzyć największy w Polsce serwis poświęcony kinu i telewizji oraz drugą największą bazę filmową na świecie. Każdego dnia setki tysięcy osób korzysta z zasobów Filmwebu, które udostępniamy całkowicie za darmo. Nad prawidłowym funkcjonowaniem serwisu czuwa ponad pięćdziesiąt osób, które dbają zarówno o część redakcyjną strony, jak i jej zaplecze techniczne. Utrzymanie i rozwój tak ambitnego przedsięwzięcia wymaga dużych nakładów finansowych. Reklamy są jedynym źródłem dochodu Filmwebu i bez nich serwis nie mógłby istnieć.

Stale rosnąca liczba użytkowników AdBlocka zmusza wiele serwisów internetowych do stosowania coraz bardziej inwazyjnych form reklamowych. My nie chcemy podążać tą drogą. Naszym celem od zawsze było tworzenie nowoczesnego, sprawnie funkcjonującego i przyjaznego Użytkownikom portalu. W ostatnich miesiącach pod presją rynku testowaliśmy nowe formy reklamowe, które nie wpłynęły pozytywnie na Wasz odbiór strony. Mając to na uwadze, bez względu na koszty, podjęliśmy decyzję o ich wycofaniu. Bardzo zależy nam na tym, aby podobne sytuacje nie miały miejsca w przyszłości.

Chcielibyśmy, aby na Filmwebie pojawiało się jak najmniej reklam, które wpływają na komfort Użytkowników. Do osiągnięcia tego celu potrzebna jest jednak Wasza pomoc. Im więcej osób przychyli się do naszej prośby o wyłączenie blokady reklam na Filmwebie, tym łatwiejsze stanie się utrzymanie serwisu, a tym samym będziemy mogli skupić się na jego rozwoju. Mówiąc wprost: my będziemy mogli poświęcić więcej czasu i energii na rozwój oraz ulepszanie Filmwebu, a Wy otrzymacie w zamian jeszcze lepszą wersję Waszej ulubionej strony. Ponadto AdBlock powoduje problemy w działaniu niektórych elementów serwisu. Wyłączając go na Filmwebie, będziecie mogli bezproblemowo korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji.

Zdajemy sobie sprawę, że Filmweb tworzą z nami zaangażowani Użytkownicy, którzy poświęcają swój czas, by powiększać bazę wiedzy o świecie filmu. Jest dla nas oczywiste, że wszystkie zaangażowane w budowę portalu osoby powinny mieć możliwość korzystania z Filmwebu w możliwie najbardziej komfortowy sposób. Dlatego też od dziś wszystkie osoby, które zdobyły przynajmniej 500 punktów za dodawanie materiałów, dostaną możliwość wyłączenia reklam wyświetlanych na stronie. Opcja ta jest już dostępna w ustawieniach Waszych kont. Jeśli nie wiecie, jak z niej skorzystać, w tym miejscu znajdziecie instrukcję: http://www.filmweb.pl/help#II.33

Dziękujemy za wyrozumiałość,

Zespół Filmweb.pl

Kontraband

http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Informacja+dla+u%C5%BCytkownik%C3% B3w+AdBlocka,2942499?page=4#post_15456486
http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Informacja+dla+u%C5%BCytkownik%C3% B3w+AdBlocka,2942499?page=4#post_15456592
http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Informacja+dla+u%C5%BCytkownik%C3% B3w+AdBlocka,2942499?page=6#post_15458073

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Już nie działa :(

ZSGifMan

Ale ESC ciągle :)

ZSGifMan

Żeby ESC nie działał musieli by zmienić skrypt z anty adblockową nakładką tak by ładował się przed kontentem. Co kończyłoby się tak, że blokowałby każdemu bez względu na wszystko nawet z wyłączonym blockiem.

Dealric

To działa tylko dlatego, że jest timeout ustawiony zdaje się 1500ms, bo tak to żaden hjuman by nie utrafił w moment zakończenia wczytywania strony, a tuż przed uruchomieniem skryptu...

ZSGifMan

Nie do końca (chyba) - Bo wystarczy wdusić ESC natychmiast po F5 i strona się ładuje a antybloker nie.

Marac

Zasadniczo lepiej wymienić stronkę niż klawisz :) Teraz wchodzę tu już tylko praktycznie wieczorkiem poczytać ten jeden temat i się pośmiać. Wcześniej robiłem im tutaj średnio ze 200 odsłon dziennie. Czasem mniej a czasem więcej, jakbym miał dusić escape za każdym razem to musieliby mi oddać za wszczepienie tytanowych kości paliczka i zapas klawisza na następne 7 lat :D

androgenius

Hehe... Przesadzasz, ale oczywiście nikt pod pistoletem nie trzyma. Jak jakiś inny serwis jest Ci w stanie zastąpić FW w 100% to się zupełnie nie dziwię. Ja niestety takiego nie znajduje (do tego do czego używam FW).

Aha, no i aktualnie uBlock z odpowiednimi subskrypcjami pięknie sobie radzi z v2.0. Nic nie trzeba do niego nawet doinstalowywać.

Marac

IMDB w 100% zaspokaja mnie :) Jedyne w czym fw jest lepszy to bardziej wyraziste pokazywanie filmów, które już oglądałem. Ocena wyświetla się na obrazku i od razu dokładnie to widać. Oprócz możliwości trolowania i kłócenia się pod filmami to chyba jedyna istotna przewaga jaką zauważyłem przez ostatnie 2 tygodnie korzystania z IMDB. Nie wiem jak z kontrybucjami i podobnymi sprawami, ale po kilku nieskutecznych próbach dodania czegokolwiek do filmwebu zupełnie zaprzestałem takich aktywności, może na tym polu jest tutaj lepiej niż na międzynarodówce. Chociaż z tego co tu czytam to dobrze z tym nie jest :D

A co do blokowania to już raz powalczyłem, nie będę się dłużej z debilem kopał, znów wymyśli przeszkadzajkę, znów trzeba będzie przesterować blockera, nie mam miejsca na dysku na takie rzeczy :D

androgenius

"Nie wiem jak z kontrybucjami"

Tu jest tragicznie, na IMDB świetnie, ale dodawanie na IMDB ma jedną jedyną, ale dla mnie dyskwalifikującą, wadę. Na IMDB nie dostajesz żadnej informacji o akceptacji/odrzucie. Trzebaby non stop wchodzić na strony filmów, do których coś dodawałeś i sprawdzać - dodali czy nie? No chyba, że ma się to gdzieś czy dodali. No ale wtedy może się okazać, że lejesz wodę do wiadra z dziurawym dnem, tylko że o tym nie wiesz. Bo nikt Cię nie poinformuje, jeśli coś robisz źle i Twoje kontry są odrzucane. A nawet jeśli jakoś wyłapiesz odrzut, to i tak nie będziesz mieć pojęcia, dlaczego została odrzucona. Ty będziesz dodawał w pocie czoła jak mróweczka, a Twoje kontry będą lądowały w koszu. To jest dla mnie nieporozumienie i system nie do przyjęcia.

Marac

"Aha, no i aktualnie uBlock z odpowiednimi subskrypcjami pięknie sobie radzi z v2.0. Nic nie trzeba do niego nawet doinstalowywać." - to stan taki był do wczoraj, dzisiaj już znowu coś nakminili, ale takie zmiany nazw funkcji czy dodawanie nowych i zagnieżdżanie warunków do ich sprawdzenia nie będzie trwało w nieskończoność, kiedyś w końcu zbastują, bo nie sądzę aby ktoś na etacie zgodził się siedzieć i doklepywać co kilka godzin nowe...
Na etacie mam na myśli pewnie za fri...

Marac

Chyba żyjemy w różnych czasoprzestrzeniach, bo jak ja "wduszę" esc zaraz po f5, to mi strona staje i się nie ładuje, brak obrazków, brak treści poniżej, wiele braków, to zależy od mojej szybkości - muszę obserwować kiedy się strona kończy ładować i czy są już wszystkie treści, szczególnie te na dole i dopiero wtedy esc, bo tak to kupa.

Specjalnie sprawdziłem i ustanowiłem swoisty "rekord" - pusta strona, załadował się tylko czarny pasek u góry!
https://drive.google.com/open?id=17mUGesCRC8GsPRTfGDlG-qx1MWznhbz6

Po weekendzie usiadłem z zaciekawieniem do kompa i patrzę czy będą nowe reguły działać, bo takowe widziałem, że się pojawiły na POL, a tu zdziwienie i nie działa. Usiadłem, poanalizowałem z góra 5 min. kod źródłowy i mam nową - działa (stan na 2017-11-08 02:37).

ZSGifMan

i będziesz się tak z nimi kopał? :D

androgenius

Jeszcze nie wiem jak długo dam radę, ale co zrobić?
Poddać się bez walki?

androgenius

Już jest temat ogarnięty na dobre:
http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Informacja+dla+u%C5%BCytkownik%C3% B3w+AdBlocka,2942499?page=14#post_15490449
http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Informacja+dla+u%C5%BCytkownik%C3% B3w+AdBlocka,2942499?page=12#post_15490256

Marac

Jak pisałem tydzień temu o skrypterach, to myślałem, że przesadzam, ale widzę, że jednak temat powraca i chyba już zostanie jako jedyna "słuszna rada".
U mnie dalej działa bez przeszkód :)

Ten "skrypt" to istny minimalizm, kilka deklaracji i jedna komenda...

ZSGifMan

Znasz się trochę na tym? Czemu tego nie można zapakować do uBlocka? Nie chce mi się specjalnie Małpiszona instalować.

Marac

Bo ublock potrzebuje reguły - co ma robić dla witryn, obiektów, połączeń itp. to tak jak dla instrukcja dla debila: butelki na prawo, puszki na lewo itd. a on trafi na makulaturę i zdurnieje, bo nie wie co zrobic!
A małpiszon jest jakby programem w programie i działa tak jakbyś sobie np. coś dopisał do kodu na każdej stronie w necie... i tak już dla np. bardziej kumatego, sadzasz go i mówisz: posortuj śmieci.
Miałem ją na chromie i foxie, ale wyłączyłem, teraz jednak chyba wrócę, no chyba, że się w końcu wyklaruje i uspokoi ;)
Aczkolwiek na dziś też sobie nie radzi z tymi oknami.

Są fajne skrypty w JS do małpy i np. można coś sobie łączyć, wyświetlać wyniki, robić jakieś automatyzacje itp. Ludzie ambitni do przesady używają jej an YT zamiast VDH albo AVD.

ZSGifMan

No ale uBlock też potrafi modyfikować stronę. Przecież ta reguła co działała na antybloker v1.0 to było "script inject", czyli, popraw mnie jeśli się mylę, dodanie własnego kodu do strony. (Tylko się nie denerwuj - ja zakładam, że pewnie się mylę, tylko chcę zrozumieć.)

Małpiszon - wiem, że to super narzędzie, korzystałem. Po prostu teraz nie widzę potrzeby. Korzystałem dawno temu, bo znalazłem super skrypty do serwisów, z których korzystam. Ale serwisy zmodyfikowały layout, a skryptów już właściciele nie zmodyfikowali i przestały działać. Przejrzałem bazę pod kątem innych przydatnych, ale nic sensownego nie znalazłem. Więc po zmianie kompa już Małpiszona nie instalowałem. Narzędzie jest genialne, tylko musisz mieć jeszcze kogoś do pisania/utrzymywania w działaniu skryptów. Teraz chyba nawet jakbym natrafił na użyteczny skrypt, to bym podziękował, bo znowu za jakiś czas by przestał działać, a człowiek przyzwyczaja się do dobrego i by bolało.

Marac

Script inject: https://en.wikipedia.org/wiki/Code_injection

W sumie to tylko taka nazwa, bo termin odnosił się kiedyś do "zarażonych" domen wstrzykujących złowrogi kod, potem sformułowanie się chyba zdewaluowało i teraz to już chyba każdy kod jest wstrzykiwany, a strony same mają dziesiątki jak nie setki różnych kodów i innego badziewia. Jak czasem zerknę do dziennika żądań, to można oczopląsu dostać...
Zasadnicza różnica jest taka, że dana strona wysyła kod do wykonania po stronie klienta, natomiast małpa wykonuje dodatkowy kod zadany przez usera, którego brak na stronie z różnych względów, przeważnie z polityki marketingowej itp.

ZSGifMan

"Zasadnicza różnica jest taka, że dana strona wysyła kod do wykonania po stronie klienta, natomiast małpa wykonuje dodatkowy kod zadany przez usera"

No tak, ale czy nie tak działają te reguły uB?
filmweb.pl##script:inject(setTimeout-defuser.js, notDetected)
Czy to nie jest wstrzyknięcie kodu zawartego w setTimeout-defuser.js na strony z domeny filmweb.pl?

Marac

Jest, no i?
Bo nie rozumiem pytania.

ZSGifMan

No cały czas drążę, po co wstrzykujący kod Małpiszon do blokowania antyblokera, skoro uB też potrafi wstrzykiwać kod. :)

Marac

Bo ja wiem... Niby tak, ale jakoś nie do końca, bo jakby tak było super i OK, to małpiszon by nie powstał. uBO to blocker, obsługuje reguły(blokowania) i radzi sobie z kodem, natomiast TamperMonkey to aplikacja typowo wykonująca skrypty, w pełni programowalna. Nie tylko do blokowania, ale przede wszystkim rozszerzania funkcjonalności na stronach, dodawania dodatkowych opcji i uzyskiwania dostępu do ukrytych treści. Choć do tego ostatniego chyba lepsze są z kolei intuicyjne downloadery, specjalnie skonstruowane do tego celu.
To tak jakbyś porównywał mikrofalówkę do zwykłej kuchenki, niby takie same urządzenia, niby robią to samo, a jednak w mikrofali gros ludzi tylko podgrzewa już gotowe jedzenie, zostawiając gotowanie i pieczenie tej zwykłej i staromodnej...

ZSGifMan

No tak, ale o tej regule, co miała ubijać tutejszego antyblokera to sam napisałeś, że raptem jedna linijka kodu + deklaracje. Chyba, że sedno tkwi w tych deklaracjach, których się nie da zadeklarować w uBO.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marac

Kojarzysz "odloty"???
:)

Kiedyś (jakieś 3-4 lata temu) zrobili podmiankę softu i ze strony nie dało się już zapisywać zdjęć, zhakowanie zajęło mi chwil kilka i to było coś na kształt małpiszona, tylko ręczny. Tylko dzięki statycznemu skryptingowi byłem w stanie zmienić kod w pliku .js, który zgrałem sobie lokalnie i na stronce podmieniałem adres do tego kodu. "Script inject" to niejako zapobieżenie takiemu procederowi, bo sam kod jest wpisany w"treść" strony i z niego uruchamiany. Tak można uprościć problem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Ciekawa sprawa...działa, ale tylko do momentu odświeżenia strony...

gruzin1

U mnie działa PO odświeżeniu...
:)
Niepojęte.

ZSGifMan

To wszystko jest strasznie dziwne. Bo u mnie wczoraj wieczorem na innym kompie antyblokera nie było na przeglądarce z GOŁYM uBlockiem... To wygląda jakby u każdego antybloker działał inaczej?

Tak się zastanawiam... A może tak właśnie jest? Czy tam w kodzie nie ma niczego, co by sugerowało, że może się odpalać w różnych okolicznościach?

Czemu? Żeby siać FUD. Skoro u każdego działa inaczej, to trudniej, żeby społeczność wypracowała jedną regułę dla wszystkich.

Marac

To jak mawiał kumpel mechanik, co mi furę naprawiał lat temu X, a potem nawiał do Skandynawii za "lepszym życiem" - "Tajemnica starego zamczyska" :|
Czyli: ni huk nie wiadomo co, a próba poznania prawdy zapewne skończy się tylko jeszcze większą stratą czasu...

Faktem jest, że spora kwestia, to
- przeglądarka i jej aktualna wersja
- blocker i wersja
- dodatkowe wtyczki itp.
To wszystko implikuje sporą możliwość indywidualizacji ustawień i pewnie dla każdego takiego specyficznego zestawu reguła jakiejś wtyczki może generować skrajne zachowania.

Marac

Dobra, odwołuję chyba wszystko, co napisałem nieco wyżej, znaczy: działa już u mnie ładnie i mam spokój, ale...
Musiałem zrobić, to o czym myślałem już od dawna, czyli wyczyściłem śmieci z uBO i SS, zresetowałem je, poustawiałem od nowa i wtedy wgrałem filtry i reguły po wcześniejszym ich posortowaniu i sprawdzeniu pod kątem dubli.
Efekt - gra gitara i śmiga jak ta lala ;D

Na razie, oby nie zapeszyć...

ZSGifMan

*ta dam*!!!

No to chyba mamy to. Gdzieś tu obok ktoś pisał, że nie może zmusić uBO do ubicia antyblokera, a ja mu pisałem, żeby próbował dalej, bo się da. I gość napisał, że właśnie reinstalował uBO i poszło!

Marac

:D

Reinstalacja dla mało kumatych, dla bardziej ambitnych czyszczenie i reset ustawień z ponowną konfiguracją.
Działa jak malina ;)

Aha, no i jeszcze zrobiłem o czym myślałem dawno temu - synchro na chmurę - ależ to wygoda na kilku kompach mieć te same ustawienia za dwa, trzy kliknięcia...

Marac

Teraz wystarczy zdecydować co chcesz mieć na ekranie:
https://drive.google.com/open?id=11kSkMmROgpefyqCQVR8kOROtIsKXCZnz

ZSGifMan

Hahaha. Ale pięknie to zrobiłeś. :)

PS.
Ja sobie jeszcze usunąłem filtrem kosmetycznym to kretyńskie okienko o wyszukiwaniu znajomych.

Marac

Dzięki. Zaraz i ja wywalę to dziadostwo, ale tak rzadko wchodzę na "swoją" stronę na FW, że mi to nie przyszło wcześniej do głowy...

ZSGifMan

A co to jest SS?

Marac

ScriptSafe, dla Chromium oczywiście, na FF to jest NS (NoScript).

Marac

Aha, te SS czy NS to od kilku lat jest mus i bez tego nie ma sieci, odkąd prawie każda witryna ma popodłączane tony szamba typu wtyczki social media, gemiusy, cdny, mdny, google analitics, syndication, apisy, tagi i inne, których już nawet nie pamiętam, bo tyle ich jest.
Wszystko to całuje klamkę u mnie :)

ZSGifMan

Oczywiście, że tak - zapomniałem, że na Chromie to się nazywa SS. Ale przecież uBO zawiera wszystkie funkcjonalności NS/SS (i sporo więcej). Więc po co Ci, jak korzystasz z uBO a nie AB+?

A propos AB+ - zrobiłem dodatkowe testy, na kompie, na którym mam ciągle AB+/NS zamiast uBO i wystarczyło dodać do subskrypcji "AAK-Cont Filters" i antybloker poszedł się kochać. Więc wcale żadne zaawansowane funkcje uBO nie są obecnie potrzebne, żeby to ubić. Zwykły AB+ sobie radzi.

Marac

uBO, AB+, NS, SS, itd. Chromium, FF, Maxthon, Opera i dziesiątki innych, tyle tego było, że naśmieciło mi i nie działały te filtry, które powinny działać ładnie jak opisałeś. Pisaliśmy o tym - czyszczenie było clue. Naśmieciłem i w tym całym bałaganie walczyłem sam ze sobą przy pomocy małpiszona ;)

NS/SS to przecież antagonista AB+/uBO!
Wykonują niby to samo, ale na dwa zupełnie inne sposoby - AB+/uBO potrzebuje reguł co ma blokować, bo jak nie ma wpisów blokowania to puszcza wszystko, natomiast NS/SS z definicji czysty blokuje wszystko i dopiero sam użytkownik deklaruje reguły co ma być dozwolone do wczytania/uruchomienia/wykonania.

ZSGifMan

Chyba musisz jeszcze raz zajrzeć w opcje uBO, tym razem uważnie. :)
Nie wiem, może nie zauważyłeś tryby zaawansowanego?
uBO zawiera w sobie wszystkie funkcjonalności NS poza, bodajże, ABE.

"NS/SS z definicji czysty blokuje wszystko i dopiero sam użytkownik deklaruje reguły co ma być dozwolone do wczytania/uruchomienia/wykonania"

Dokładnie w taki tryb można (i oczywiście należy) przełączyć uBO. No chyba, że wersja uBO dla Chrome'a jest jakaś upośledzona w porównaniu do FF-owej i nie zawiera w sobie blokera skryptów. Ale widzę, że FF też masz zainstalowanego.

Aha, a o tym, że Maxthon to spyware to wiesz?
https://www.dobreprogramy.pl/Maxthon-to-spyware.-Polscy-badacze-przechwycili-uta jniona-komunikacje-z-Chinami,News,74766.html

Z konfiguracją telefonu nie pomogę - nie korzystam z FW na telefonie.

Marac

Tryb zaawansowany - wiem przecież mam włączony :)
Ale... Tak, ja dalej swoje, a listy wyjątków? Trzeba by pozbyć się wszystkich list z wyjątkami. Może i by robił prawie to samo co SS, ale i tak mnie nie przekonasz. Dla mnie wygodniej jak SS przepuszcza co sobie życzę i wtedy uBO filtruje to co weszło.
A co kiedy potrzebuję jednak wyłączyć blokowanie reklam, bo coś poszło nie tak? Wtedy wszystko wlatuje jak przez otwarte wrota stodoły...

Maxthon - ciekawe, ale co teraz nie szpieguje człowieka?
;)

ZSGifMan

No listy wyjątków trzeba zbudować ręcznie od nowa - tak jak to robiłeś w SS. Ale dużo większa funkcjonalność blokera skryptów z uBO w porównaniu do SS wynagradza tę niewygodę.

Jeżeli dobrze rozumiem, to Ty używasz SS *oraz* blokera skryptów w uBO (uBO w trybie "block all"). Czy tak? Jeśli tak, no to rzeczywiście teoretycznie masz sytuację win-win, ale mnie by szkoda było zasobów oraz bałbym się konfliktów (jeden z nich dopiero co miałeś).

"A co kiedy potrzebuję jednak wyłączyć blokowanie reklam, bo coś poszło nie tak? Wtedy wszystko wlatuje jak przez otwarte wrota stodoły..."

No wybacz, ale na stałe to chyba żadnego serwisu nie dodajesz do white listy w uBO? Przecież to bez sensu. Jeśli taki serwis śmiga przy włączonym SS, to da się też skonfigurować uBO, żeby współpracował.

Oczywiście zdarza mi się wyłączać *do testów* uBO dla jakiegoś serwisu tym niebieskim przyciskiem, ale przecież jeśli coś nie działa i trzeba sprawdzić, czy to bloker przeszkadza, to tak samo trzeba by wyłączyć na chwilę SS.

Marac

SS praktycznie nie wyłączam nigdy! Kiedyś (2013) na kompie staruszku miałem dylematy co zrobić z NS na FF, bo strasznie muliło to zaobserwowałem dwie rzeczy: 1, że NS pomimo wyłączenia blokowania "na chwilę" dalej blokuje potencjalne niebezpieczne zachowania (cała gama), natomiast ,gdy wyłączyłem go jako wtyczkę, to kuźwa już po godzinie miałem Polizję na kompie i dwa dni walczyłem, aby nie formatować, nie stracić danych, ostatecznie bohaterem został combofix całkowicie i bez śladu wszystko naprawiając. To było XP Pro. Inny z Vistą nie wytrzymał i konieczny był reformat.
Jak dajesz radę wszystko sobie opędzlować blokerem reklam i nie masz problemów z funkcjonalnością, to OK.
Ja zostanę przy dwóch osobnych narzędziach, taka wygoda dla mnie. Nazwij jak chcesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones