Dziękujemy za Wasze opinie, które licznie zgłaszaliście na forach oraz w wiadomościach mailowych. Po zapoznaniu się z nimi rozpoczęliśmy intensywne prace nad usprawnieniem nowego profilu użytkownika. Już teraz możecie zauważyć, że liczba elementów w zakładkach "oceny" i "chcę zobaczyć" została zwiększona. Same listy ładują się także szybciej.

Obecnie pracujemy nad kolejnymi zmianami, które najczęściej pojawiały się w Waszych propozycjach. Najważniejsze z nich to:
- dodanie informacji o emisji w telewizji filmów, które chcecie zobaczyć;
- możliwość sortowania listy znajomych według gustu;
- zmiana w zakładce "materiały" tak, aby była bardziej czytelna i więcej elementów mieściło się na stronie.

Mamy nadzieję, że wszystkie te zmiany uda się nam udostępnić już w przyszłym tygodniu. Ich wprowadzenie nie oznacza jednak zakończenia prac nad nowym profilem użytkownika. Planujemy wzbogacić go o kolejne nowe funkcje i usprawnienia, dlatego też w dalszym ciągu czekamy na Wasze opinie oraz sugestie. Wierzymy, że dzięki nim uda się nam stworzyć profil, który w pełni spełni Wasze oczekiwania.

GhostFace

Bez względu na wszystko, dobrze, że się pojawił, w końcu.

I jak tu teraz ocenić sobie aktorkę, jak oceny tylko za role, a ja lubię za całokształt, poza tym zniknęły mi oceny ludzi poza kilkoma, które właśnie próbowałem sobie ocenić za role, przy poprzedniej zmianie jak to wprowadziliście, ale to kicha jest.
i miałem kilka zaznaczonych do obserwacji z sercem bez oceny i zniknęło. Nieładnie.
Ogólnie wielkie G. ta cała zmiana. Liczycie na klikalność ? Ludzie sie naklikali i pozdychało, to po jaki ....pip... klikać ?

Nie ma sensu sie udzielać, nawet na forum bo archiwum forum tez zniknęło.
A pro po "Planujemy wzbogacić go o kolejne nowe funkcje i usprawnienia, dlatego też w dalszym ciągu czekamy na Wasze opinie oraz sugestie. " Acha. Przyjąłem do wiadomości. Z tym że "ocenionych", ani tych "do obejrzenia" do pliku zrzucić nadal nie można, a o to prosili ludzie przed laty.

wierzę, że się uda coś zmienić...

filmweb

Panie Gortych,
Panie Michałowski,

Teraz to możecie mi skoczyć tam, gdzie możecie pana majstra w dupę pocałować.

Jak dla mnie to nasraliście nam na głowy o jeden raz za dużo. Doskonale wiedzieliście co użytkownicy będą sądzić o nowych zmianach, bo dostaliście feedback, gdy taki interfejs uzyskała główna część serwisu. Nie spodziewaliście się po prostu, że profile są dla nas aż tak ważne, że odejściem zagrozi więcej użytkowników, niż to przewidział pan Bochenek w tej fajnej prezentacji, co ją Wam kiedyś wyświetlał roztaczając wizję świetlanej przyszłości i powodzi klików.

Żebym ja rozważył pozostanie na FW, musielibyście (wiem, czysta fantastyka):

1. przywrócić poprzedni interfejs w całym FW;
2. naprawić najbardziej kretyńskie i wkurzające błędy straszące tu od lat;
3. przywrócić usunięte funkcjonalności;
4. dodać te, o które od lat błagają użytkownicy (np. skrzynka nadawcza);
5. PRZEPROSIĆ! (nie znalazłem przeprosin w powyższym poście);
6. solennie obiecać poprawę, słuchanie w przyszłości użytkowników i rzetelną komunikację z nimi;
7. zwolnić Pawła Bochenka (lub inną osobę odpowiedzialną za wdrożenie tego bubla, jeśli mylnie zgaduję, że to Bochenek).

Z poważaniem,
Marac

Marac

Miło to czytać, będzie jednego trolla mniej. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Odchodzisz? Teraz, kiedy zacząłeś dawać nam tyle radości?
https://www.youtube.com/watch?v=O5Dec6RdFzw
Cóż to będzie za strata!

Marac

Już wiem co dzisiaj wieczorem obejrzę do snu;P

willet

Przygody pana Szambelana? ;-P

Marac

heh, trochę życia mu schodzi na tych "Pozdrawiam serdecznie". Pamiętam jak przez mgłę, wcześniejszą wersję "Pozdrawiam boleśnie"..to było coś!

willet

Cóż, nie śledzę sekretnego życia trolli filmwebowych. Wierzę na słowo. ;->

Marac

To zrozumiałe;P, ale nie wliczając oglądania o nich filmów ;D

willet

Nie planowałem, ale też chcę się dowiedzieć jak być tak dobrym kochankiem jak Stifler (oraz szambelan).

Nie ukrywam jednak, że to spożywanie wydzielin ustrojowych mnie trochę przeraża. Muszę namówić Szambelana, żeby coś nam opowiedział o wrażeniach smakowych.

Marac

Wszystko co wiem o kochanku Stiflerze- to test na portalu.
(Trochę mi polecieli po ambicji.) Co do Kolegi Pozdrawiajacego- wiem mniej niż Ty, a już na pewno nie wiem o nim nic jako o kochanku;D

willet

No on rozwiązał ten test i wyszło mu, że jest jak Stifler: "Jesteś zawsze gotowy. Niestety nie zawsze ci wychodzi". Szambelan tak się zawstydził, że jak się zorientował, że to się wyświetla w aktywności na nowym gównianym profilu, to go ukrył. :)

Marac

To u niego tez? Dobrze że nie jestem sam;P Pewnie jest nas więcej (patrz mi na usta jak akcentuje W I E C E J)

willet

Tylko, że on jest tak zaburzony, że się tego tak bardzo wstydzi, że od dwóch dni niemal od zmysłów odchodzi. :-D
Co postanowiłem wykorzystać, żeby trochę zedrzeć z niego łacha. Niech zobaczy jak to jest jeździć po kimś - co sam stosuje z upodobaniem od lat.

Marac

Patrzę na Twoje filmy w aktualnościach- wieje grozą. Czy ktoś Cię zmusza do ich oglądania!? Daj namiary na ostatnie Twoje msce pobytu- zadzwonię po policję. Przyjadą w ciągu 5min i będziesz wolny.;D

willet

Hehehe... Coś w tym jest. :) Uzależniłem się od tzw. kina festiwalowego ostatnio, a to często straszne szroty. Nie wiem, czemu to robię. :)

Marac

Umartwiasz się. ;)

KRCK

Tak serio to czasem zdarzają się perełki, a są to rzeczy, których się później już nigdzie nie obejrzy. Więc obsesyjnie oglądam "no bo może będzie świetny i bym żałował, że nie obejrzałem". I czasem jest.

Marac

Sam oglądałem kiedyś sporo kina festiwalowego i wiem co masz na myśli. :) Teraz w ogóle mało oglądam. Wybacz, ale szerzej jutro, bo bateria mi pada, a jeszcze powrót do domu mnie czeka. Dobranoc.

Marac

Całkowita zgoda, szczególnie jeśli chodzi o poprzedni interfejs

filmweb

Czemu w zakładce "o mnie" poznikały komentarze ocenionych filmów? Poza tym, uważam, że plakaty są stanowczo za duże, przez co ocenione filmy zbyt długo się przewija. I podobnie jak ktoś powyżej też bym chciał, aby wróciła zakładka sprzed lat z archiwum tematów, gdzie się wypowiadaliśmy. Pozdrawiam Redakcję!

lew890

mogłoby to wrócić, popieram

filmweb

W 'chcę zobaczyć' powinna być informacja, kiedy jakiś film wchodzi do kin albo będzie pokazywany w telewizji.
Sortowanie znajomych - ważna sprawa.
Chcę też schować recenzje (mieć możliwość, żeby to zrobić), bo to jakiś absurd, że coś, co napisałem 14 lat temu (!) i co nie odzwierciedla mojego dzisiejszego sposobu myślenia o kinie jest teraz na górze mojego profilu.
"Najwyżej oceniane" z 12 pozycjami to był świetny pomysł (nie to, co teraz).
Chowanie 'bloga' też jest idiotyczne, wcześniej blog był na głównej stronie profilu i tak powinno pozostać.

Davus

Właśnie, dlaczego odebrano nam możliwość wpływania na wygląd głównej strony profilu?
Dlaczego reprezentatywne dla każdego użytkownika mają być jego ostatnie aktywności?
Nawet "o mnie" zostało ukryte?

Czy to znaczy, że mamy się niczym nie wyróżniać?

Davus

100% zgody z tym co napisali Davus i arma

filmweb

Proponuję dodanie możliwości dodania zdjęcia tła w całości profilu, a nie tylko na samej górze. Bardzo dziękuję Państwu za odpowiedź. Wątpię by jakikolwiek inny portal w Europie, czy na świecie mógłby się poszczycić tak szybką reakcją na sugestie(w większości mocno wydumane ) użytkowników. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Nie prosisz o ukrycie informacji, że "zawsze jesteś gotowy. Ale nie zawsze Ci wychodzi", drogi Stiflerze?

Marac

"Wątpię by jakikolwiek inny portal w Europie, czy na świecie mógłby się poszczycić tak szybką reakcją na sugestie(w większości mocno wydumane ) użytkowników."

"Przydałoby się też większe zdjęcie profilowe albo przynajmniej zaznaczanie kółkiem fragmentu nadesłanego zdjęcia,"

No tak.

Kate_Bennet

Cały Stifler. Najpierw robi coś bez zastanowienia, a potem musi zjeść gówienko.

szambelan

Przydałoby się też większe zdjęcie profilowe albo przynajmniej zaznaczanie kółkiem fragmentu nadesłanego zdjęcia, skoro już awatar musi być małym kółkiem nawet na stronie profilu. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Wolałbym jednak dodanie jakiegoś własnego zdjęcia w tle, niżeli tego tylko ściśle związanego ze stroną, zwłaszcza że niektóre filmy w ogóle nie mają zdjęć w galerii. No i powrót ocen całościowych dla aktorów, reszta wypada nawet okej.

Ziomaletto

Zdjęcia w tle dodawane przez użytkowników oznaczają ni mniej, ni więcej festiwal naruszania regulaminu. To nie jest dobry pomysł.

filmweb

Koniecznie poprawcie statystyki, żeby po filtrowaniu np. Dramatów czy roku produkcji wyskakiwało ile tych dramatów się obejrzało.
Teraz tego w ogóle nie ma, a było.

Adr05

niedziałające statystyki, wykresy, itp to TRAGEDIA. Wyliczenia powinny być to 2 miejsca po przecinku. Idealnie by było, gdyby można było wylistować i sortować to według daty obejrzenia , oceny, roku, tytuły w formie przejrzystej listy, a możliwość eksportu do pliku byłaby czymś przewspaniałym

filmweb

Została zwiększona z 10 do 25. Wow! Na imdb tytułów na jednej stronie jest 100.

filmweb

Miło, że administracja przypomniała sobie o użytkownikach... Szkoda, że wynika to z faktu oburzenia znacznej części społeczności zmianami. A nie realną troską, bo w przeciwnym wypadku owy temat pojawiłby się przed implementacją nowego profilu. Oczywiście wyjściem optymalnym byłoby przywrócenie starego profilu, tudzież wzięcie go za wzór dla tego nowego, ale na to zapewne nie ma szans. Zatem wymienię jednie kilka rzeczy które usprawniłoby użytkowanie nowego profilu.

1. Pomniejszyć elementy we wszystkich zakładkach, by uzyskać efekt większej ilości tytułów na ekranie, bo obecnie trzeba strasznie się nascrolować, namęczyć, by cokolwiek znaleźć. W przypadku laptopów bez myszki profil w ogóle nie nadaje się do użytkowania, chyba że jest się wyjątkowym masochistom. A ja nim osobiście nie jestem.
2. W zakładce "oceny" wprowadzić aktualizacje statystyk według wprowadzonych filtrów. Tak jak miało to miejsce w starym profilu.
3. Zakładkę "O Mnie" ustawić jako domyślną, bo to ona stanowi stronę reprezentacyjną użytkownika. A nie jakaś głupia aktywność.
4. W zakładce "O Mnie" zwiększyć ilość widocznych tytułów w każdej kategorii. Zakładam, że punkt 1. został zaimplementowany, i to wszystko nie zajmuje tyle miejsca na ekranie.
5. W zakładce "O Mnie" umieścić ilość zdobytych punktów w danym miesiącu i ogółem. Jest to ważna informacja dla wszystkich współtworzących bazę portalu.
6. Dodanie wyszukiwarek w zakładkach - "oceny" oraz "chcę zobaczyć". Mam świadomość, że filmwebowa wyszukiwarka pozostawia wiele do życzenia. Ale lepsze to niż nic.
7. Przywrócenie obiecywanego od 3-4 lat modułu "seriale które oglądam", dodanie go między "ulubione seriale" i "najbardziej chcę zobaczyć". Zakładam, że punkt 1. został zaimplementowany, i to wszystko nie zajmuje tyle miejsca na ekranie.
8. W zakładce "o mnie" dodać moduły z ostatnio ocenionymi filmami, serialami etc. Nikomu nie chce się skakać między zakładkami. Szczególnie, że zakładka "aktywność" i tak będzie zawalona głupotami, jak oceny kilkudziesięciu ról do jednego filmu. Tak jak miało to miejsce w starym profilu.
9. Umożliwić wybór modułów które są widoczne w zakładce "o mnie". Tak jak miało to miejsce w starym profilu. Osobiście nie chce by widoczne tam były "Gry". Szczególnie że mam tylko jedną ocenioną, bo dla mnie to serwis poświęcony filmom i serialom, zatem tutaj ich nie oceniam.
10. W zakładce "O Mnie" powinny być widoczne komentarze przy ocenach tytułów. Tak jak miało to miejsce w starym profilu.
11. Uwspółcześnić wewnętrzną komunikacje w portalu, pocztę, w szczególności dodać skrzynkę nadawczą, by można było sprawdzić, czy wiadomość została wysłana, do kogo, i co zawierała. Bo kopiowanie swoich wiadomości do notatnika, by wiedzieć później o co chodzi w otrzymanej odpowiedzi jest nieporozumieniem, szczególni w dzisiejszych czasach.

Herushingu

czytasz w moich myślach! 100% zgody, zaproszenie wysłane :-)

dcd

mam nadzieję, że zaakceptujesz, to porównamy swój gust... e czekaj... teraz nie jest tak łatwo...
powinno wrócić co najmniej 10-20 pozycji najbardziej zbieżnych i rozbieżnych, najlepiej w formie listy z małymi okładkami. Bardzo dobrze to funkcjonowało na starej wersji...

filmweb

Poproszę o powrót oceniania aktorów całościowo a nie po rolach. Miałem ocenionych z 10 000 aktorów i innych osób i mi to wszystko zniknęło. Nie można tego robić aktualnie na stronie i już dawno na apkach.

menajero

w pełni zgoda

dcd

Z tego co widzę i czuję to nic nie wróci bo nas traktują jak zło konieczne. Nie ma tu żadnego moderatora lub kogoś kto ogarnia tą stronę i zależy mu na użytkownikach. Ja powoli rezygnuje i na pewno nikomu nie będą polecać. Traktowanie użytkowników którzy są na portalu prze kilkanaście lat w ten sposób to strzelanie sobie samemu w stopę.

filmweb

A co z sortowaniem filmów z listy do obejrzenia według gustu?

Rysio9742

mam nadzieję, że to wróci, tak samo jak sortowanie znajomych

filmweb

*W zakładce "oceny" chcę widzieć 100 ocen filmów na całą stronę, tak jak dawniej. Koniecznie zmniejszyć plakaty.
*Możliwość tworzenia list tak jak na imdb

granat5

oby to wróciło!

granat5

W ogóle wszystko zmniejszyć, tak jak było, albo lepiej dodać opcję jeszcze większego zmniejszenia dla chcących, bo tak to jest FW jak dla upośledzonych i/lub niedowidzących oraz z delirą, żeby mając dwa wielgachne pola na ekranie łatwo było trafić rozedrganym paluchem...

filmweb

Ludzie, czy wy potraficie czytać ze zrozumieniem? Oni nawet nie zająknęli się o możliwości powrotu do poprzednich profili. Zapowiadają wręcz, że nadal będą w nich grzebać, a jak zajebiste potrafią być te ich wszystkie "innowacje" i "ulepszenia" to chyba wszyscy wiemy. Zwiększenie ilości wyświetlanych elementów w zakładkach "moje oceny" i "chcę zobaczyć" z 10 do 25 na stronie to kolejne mydlenie oczu, bo wcześniej całą listę przeszło 200 pozycji w schowku miałam na jednej stronie, a na imdb wyświetla się naraz bodajże 100 tytułów. W sumie to zapowiedzieli, że będą robić dalej to, co robią już samozwańczo od jakiegoś czasu, rzekomo w naszym interesie i w odpowiedzi na nasze uwagi. Więc zgłaszajcie dalej swoje pomysły, oni uwzględnią jakieś trzy, które ich najmniej kosztują i dorzucą całą garść nikomu niepotrzebnego badziewia jak: "ty i twój znajomy jesteście podobni jak..." albo zdjęcie tła, likwidując przy okazji kilka istotnych funkcjonalności, które się jeszcze ostały...

Lorelei_3

Wreszcie głos rozsądku... Bo tak czytam ten wątek... czytam... i oczy robią mi się coraz większe i większe...

Drodzy użytkownicy Filmwebu. Przeczytajcie jeszcze raz tytuł: "Informacje o pracach nad nowym profilem"

Oni pracują nad nowym profilem. A kim są ci pracujący? No?
...
...
...
Podpowiedź: czy są to może wczoraj zatrudnieni porządnie opłaceni profesjonalni programiści i webdesignerzy?
...
...
...
Odpowiedź: nie, to ta sama banda aroganckich nieudaczników, która zafundowała nam obecnego szrota i która sra na nas nieustannie od lat.

A więc jaki będzie rezultat tych prac?

a) atrakcyjny wizualnie i szybko ładujący się profil zawierający wszystkie funkcjonalności poprzedniego (a może jeszcze kilka, o które prosicie)
czy
b) taki sam (lub prawie taki sam) szrot jak to gówno, którym nas teraz obrzucili?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones