Dziękujemy za Wasze opinie, które licznie zgłaszaliście na forach oraz w wiadomościach mailowych. Po zapoznaniu się z nimi rozpoczęliśmy intensywne prace nad usprawnieniem nowego profilu użytkownika. Już teraz możecie zauważyć, że liczba elementów w zakładkach "oceny" i "chcę zobaczyć" została zwiększona. Same listy ładują się także szybciej.

Obecnie pracujemy nad kolejnymi zmianami, które najczęściej pojawiały się w Waszych propozycjach. Najważniejsze z nich to:
- dodanie informacji o emisji w telewizji filmów, które chcecie zobaczyć;
- możliwość sortowania listy znajomych według gustu;
- zmiana w zakładce "materiały" tak, aby była bardziej czytelna i więcej elementów mieściło się na stronie.

Mamy nadzieję, że wszystkie te zmiany uda się nam udostępnić już w przyszłym tygodniu. Ich wprowadzenie nie oznacza jednak zakończenia prac nad nowym profilem użytkownika. Planujemy wzbogacić go o kolejne nowe funkcje i usprawnienia, dlatego też w dalszym ciągu czekamy na Wasze opinie oraz sugestie. Wierzymy, że dzięki nim uda się nam stworzyć profil, który w pełni spełni Wasze oczekiwania.

Twittie

TV Show Time polecam :)

filmweb

Co jest ze stronami filmowymi? Każecie mi wyłączyć wyłączonego AdBlocka.

filmweb

Tak sobie myślę drogi Filmwebie, że skoro załatwiacie Wujkowi Plymoutha Barracudę to może przy okazji dla mnie załatwilibyście Chevroleta Impalę '67. Tylko koniecznie czarną 4 drzwiową wersję. Odkąd w 2005 w Supernatural zobaczyłem ten wóz to marzy mi się on po nocach częściej niż naga Monica Bellucci.

adamus0101

OOOO tak impala też jest świetna!! naga, strara Monica Bellucci czy młoda?:P

WujekChu1ek

Oczywiście Bellucci ma być zawsze młoda w mych snach:P Chociaż ona to akurat niewiele się zmienia.

adamus0101

Niewiele się zmienia to Kate Beckinsale;)

filmweb

Przywróćcie mojego bloga na stronę główną.

filmweb

Ktoś wie jak sprawdzić ile w danym roku oceniliśmy filmów? Jest niby taki filtr, ale nie wyświetla się określona liczba filmów, tylko ich lista i trzeba sobie samemu policzyć, więc to bez sensu jak ktoś miałby ich dużo.

karolina922

Nie można tego sprawdzić.

Iraheta

Szkoda, bo kiedyś można było.

filmweb

Ostatnie zmiany na Filmwebie to totalna porażka, teraz panuje tu jeden wielki bałagan, nic nie można znaleźć. Pojawiło się wiele zupełnie niepotrzebnych wynalazków (filmowe DNA, jakieś rankingi, statystyki, zdjęcie w tle). Wcześniej wszystko było przejrzyste i na miejscu: profile użytkowników, oceny, dodawane materiały, punktacja, a obecna forma portalu jest zupełnie nieczytelna.

Czekam z niecierpliwością na możliwość powrotu do starego wyglądu filmwebu.

_Summer_

Trzeba będzie wrócić do czasów przed komputerami i internetem i zapisywać sobie obejrzane filmy i ich oceny do zeszytu. No i jeszcze pospisywać sobie filmy do obejrzenia i powiesić na tablicę korkową..

filmweb

Nie dałoby się zrobić aby można było zobaczyć moje obejrzane filmy tak jak kiedyś było? albo opcja do wyboru chociaż? Wcześniej mogłem szybko looknąć ostatnie 50 ocenionych przeze mnie filmów a teraz jakaś bezsensowna galeria.

Bartekh28

Niestety, to se ne vrati. Ktoś ma chorą wizję "uszczęśliwienia" użytkowników i ani myśli dać możliwość wyboru layoutu.

cwiek93

Podejrzewam, że dali się wmanewrować w jakąś zewnętrzną firmę która przekonała ich, ze portal jest wdł nich "przestarzały" i trzeba go "unowocześnić" za grubą kaskę. Jak to teraz wygląda każdy widzi. Chyba jedyne co być moze można uznać in plus jest slider/baner na stronie głownej z jakimś tematem.

filmweb

W zakładce "ludzie kina" jest wyłącznie średnia ocena z cząstkowych ocen ról danego aktora bądź aktorki. Wcześniej była możliwość dodania również oceny ogólnej. Może dałoby radę przywrócić taką opcję? Od jakiegoś czasu lubię ocenić grę aktorską, ale czasem dobra, wyróżniająca się rola danego aktora nie wskazuje od razu na to, że ma być on z 10 - tką pierwszy w rankingu moich ocen... Często oceny ogólne różniły się od tych średnich i dobrze, gdyby taką zmianę dodać oraz zmniejszyć ikonki, aby uzyskać większą liczbę ocen na jedną stronę. Ponadto i tutaj trzeba zwiększyć limit ocen na stronę, a także dodać możliwość przejścia na X stronę, bo aktualnie muszę wpisywać ten numer w adresie przeglądarki - przejście na koniec tabeli, gdy ma się ponad 1k ocen strona po stronie to jakieś nieporozumienie... Ogólnie same zmiany wizualne na "+", ale za to funkcjonalność i przejrzystość zakładek spadła nie do porównania. A wracając jeszcze do zakładki z oceną ról, to mile widziana dla mnie opcja zbiorczej tabeli ocen aktorów i aktorek, a nie wyłącznie oddzielnie. Nie potrzebnie też pokazywane są role z filmów, których się nie obejrzało, zamiast pełnej listy naszych ocen. Preferowałbym, żeby ograniczyć się do wyłącznie naszych ocen, a na dole bądź też na samym końcu (z odpowiednim rozgraniczeniem) dopisać, że znany też z takich i takich filmów bądź też najbardziej doceniany z takich i takich filmów. I na koniec dodam, że brakuje jeszcze też opcji wyszukania danego aktora - no chyba, że nie widzę i jestem ślepy, to niech ktoś da znać :P

Turgan

Zgadzam się. Mam tak samo z ocenianiem aktorów. Aktualnie to porażka. Czy ktoś wie czy i kiedy będzie można wrócić do wcześniejszych ocen?

filmweb

a czy jest możliwość sortowania ocenianych filmów wg nazwy?

filmweb

Tragedia to jest panelu komentarze. Nieprzejrzysty szajs który tylko wnerwia a już najbardziej "nowe komentarze" które nawet po przeczytaniu wciąż widnieją jako "nowe" ! Jest też problem z przekierowaniem bezpośrednio po kliknięciu w miejsce dodania czyjegoś komentarza - to już w ogóle masakra.

Nie wiem komu przeszkadzał stare powiadomienia o komentarzach które działały dobrze. W ogóle nic mi się tu juz prawie nie podoba. Zmiany jak to nazywam gimbazjalne - kolorowo, wodotryskowo i wszystko WIELKIEEEEE jak dla ślepych.

filmweb

I przywróćcie z powrotem szare łebki, one były od zawsze wizytówką dodających, weryfikatorów i moderacji!! Albo chociaż przyciemnijcie barwę tych bo ledwo je widać, na tym jasnym szarym tle dajecie jasno szare loga, kto to wymyślał jakiś dalton(nie ubliżając sobie)??! Żenuacja, zmieńcie grafika...

WujekChu1ek

Oznaczenia o których piszesz mają być podobno jeszcze zmieniane / modyfikowane, w bliżej nieokreślonej przyszłości.

patkot28

Ciekawe co teraz wymyślą... Emotki kup??:P W sumie z dwojga złego wolał bym kupki:P Nie no zbijam się, dobrze, że będzie to zmieniane...

WujekChu1ek

Ja od zawsze byłem za wprowadzeniem czarnego łba dla trolli forumowych i spamerów :)

patkot28

Czyli brązowy też by się nadał, kolor "figurki", dla trolli jak znalazł:D

patkot28

Skoro się tu wypowiadasz - mógłbyś nam dać jakiś cynk co się dzieje u Was na forum dla werów? Czy jest podobny Meksyk jak tu czy też raczej wszyscy przełknęli żabę albo może wręcz się zmiany podobają?

filmweb

Najbardziej to ja bym chciał w jednym miejscu najwyżej ocenione i ostatnio widziane, jak i zarazem ostatnio dodane do "chcę obejrzeć" (tak jak było kiedyś), zdjęcie w tle może zostać.

filmweb

Proponowani znajomi to spamerzy zaproszeń, z 2k ludzi lub 1k, to też powinno być zmienione.

filmweb

Szanowna Redakcjo Filmweb'a
Z całą pewnością użytkownicy doceniają (spóźnione ...ale zawsze) podjęcie przez was dialogu w kwestii nowych profili. Jednak mimo wszystko to wciąż mało. Przydałaby się w tej sprawie dokładna rozpiska dokonanych zmian oraz relatywnie szczegółowa analiza tego w jaki sposób mają one usprawnić korzystanie z profili. Wiele kluczowych opcji jakie oferował ten portal, zostało zwyczajnie wykasowanych bez należytego zastępnika. Ze swojej strony chciałbym szczególną uwagę zwrócić na zanik interaktywności wykresu obejrzanych pozycji, który w przejrzysty sposób pozwalał na zarządzanie bazą danych filmowych użytkownika. Obecnie wykres jest jedynie suchym obrazkiem którego nie imają się wbudowane filtry. Szczególnie problem ten doskwiera nawet nie tyle co zakładce "oceny ( chociaż oczywiście również) ale zakładce "chce obejrzeć",w której zwyczajnie wymieszane zostały seriale z filmami. Mam nadzieje że wiadomość ta przebije się przez falę głupot pisanych przez co poniektórych użytkowników powyżej.
Dziękuje.

filmweb

ustawienia profilu nie działa
https://i.imgur.com/ULQX6Ip.jpg

filmweb

Tak wygląda obecnie strona w mojej przeglądarce:
https://obrazki.elektroda.pl/3847153300_1523889460.jpg
https://obrazki.elektroda.pl/2442337300_1523889460.jpg
Także BRAWO. NIE DA SIĘ TEGO UZYWAĆ, BYNAJMNIEJ ZROZUMIEĆ> BYŁO ŚWIETNIE, IDEALNIE. PO WUJ ZMIENIAC I KOMBINOWAĆ?!?!?

Wa770

Nie wiem, co to są "MOJE FILMOWE DNA" ale układ strony i szata... sięgnęły DNA. ;D

Wa770

Ty lepiej weź sobie sprawdź reguły i zestawy filtrów w tym uBlocku!

ZSGifMan

Piszesz z zawodowym koderem od 25lat. Wiem, co piszę. Zamieściłem widok po kliknięciu na profil → wyrzuca mnie na zakładkę Aktywność, a tam pustka. Dlaczego? Bo nie widzę sensu tu wchodzić taki bajzel.
Dlaczego mnie wyrzuca na zakładkę aktywność jak miałem hołubioną stronę O mnie i odpicowaną, na którą się wchodziło "na dzień dobry" 1 kliknięciem.
Aktualnie "O mnie" wygląda jak g....o.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filmweb

No zrobiliście "SUPER" (gónwo) a tymczasem pliki z grafiką trzeba WCIĄŻ załączać na zewnętrznych portalach.
To ja wszystkim życzę, aby się z nich poprzyklejało wam adware, malware, a trojan ugryzł w fiu.a ;)

filmweb

Jedyne co mi się podoba w tej zmianie to lista ludzi kina. W końcu można zobaczyć aktorów, których się oceniało a nie tylko ULUBIONYCH. Cała zakładka "Oceny" jest w porządku. Najgorszy w tej zmianie jest główny profil. Moim zdaniem jest niemiłosiernie chaotyczny, wszystko jest zlane ze sobą i źle rozmieszczone. Facebookowa tablica jest kompletnie zbędna. Wchodząc na profil danej osoby chcę widzieć jego ogólne informacje. Chcę poznać jego ogólny gust a nie szczegółowo co ocenił wczoraj, z kim rozmawiał, kiedy sobie podcierał D*. Po co mi to wiedzieć? Nie znam tej osoby. Chcę zobaczyć jakie filmy ocenił najwyżej, jakie go interesują. Dlatego uważam, że GŁÓWNA STRONA PROFILU powinna wyglądać tak jak dawniej. Chcecie to zostawcie sobie resztę tak jak jest bo tak jak mówię - lista ocen filmów, seriali i ludzi kina jest super ale główną stronę to wy przywróćcie. Wchodząc na profil widać gołym okiem, że chcieliście coś zmienić bez pomysłu. Wygląda to jak nieudana próba wdrożenia kopii Facebooka.

filmweb

Dobra tam, i tak Was znam już 15 lat i w nic już nie wierzę, ale zakładając, że może ktoś Wam czyta te posty, no to ja poproszę o dwie drobne i realne rzeczy:

1. Opcja zwiększenia liczby filmów w ocenionych i chcę zobaczyć jak w poprzednim profilu: 25, 50, 100.
2. Włączenie opcji w aktywności takich jak mamy po wejściu w "mój filmweb" znaczy pokazuj tylko tytuły. Ja lubię sobie oceniać role, ale oglądać ich po każdym wejściu w profil, na którym zajmują pół strony, już niekoniecznie.

#opcjaserialiktóreoglądambyłabynaprawdęspoko #czterylataczekamy

Pauleta

To i ja nieśmiało zastukam w Wielkie Wrota Wielkiego Brata - Filmwebu.
1/Czy jest jakiś cień szansy na to, aby pojawił się jakikolwiek znak, że poczta została wysłana? Nie wiem, niech zakręci się kółko, mrugnie oko Redaktora, czy co tam. Ale dalibóg, miło byłoby wiedzieć, czy list ślę, czy tylko mi się wydaje, że ślę, bo coś tam zrobiło się na żółto.
2/ I jakie są szanse na powrót oznakowań o aktualnym zalogowaniu na profilu? Dreszcz mnie przeszywa za każdym razem, gdy włażę na to pozbawione życia cmentarzysko...
Skoro mam znajomych, to chciałabym z nimi czasem pogadać online. Nie wiem, mamy wrócić do znaków dymnych? Gołębi pocztowych? Pukanie w ekran monitora, nic nie daje. Próbowałam ;D

A przy okazji może ktoś mi wyjaśni, na jakiej zasadzie lokowani są znajomi na stronie głównej mojego profilu (Bogowie wybaczcie mi to sformułowanie!) i dlaczego nie ma ich tam wszystkich??? O matko...

użytkownik usunięty
honey_filmaniak

" Dreszcz mnie przeszywa za każdym razem, gdy włażę na to pozbawione życia cmentarzysko... "

Mam dokładnie to samo. Za każdym razem jak się loguję, mam wrażenie, że ten portal jest martwy. Oznaczenie użytkowników online jest konieczne!

Rany, jak dobrze, że się odezwałeś :) Już myślałam, że to ja tylko jestem jakaś dziwna... Do tej pory nie zauważyłam, aby ktokolwiek poruszył ten temat.

użytkownik usunięty
honey_filmaniak

Dobrze, że Ty się odezwałaś, bo myślałem, że to ja jestem jakiś dziwny. We dwoje jest raźniej :) Rzeczywiście nikt chyba nie poruszył tego tematu.
Skoro pracują nad możliwością sortowania listy znajomych według gustu, to miejmy nadzieję, że nad oznakowaniami zalogowania się również, bo nawet nie chce mi się logować na tym martwym portalu.

Tak się zastanawiam, czy tego dla tego postulatu nie powinniśmy utworzyć nowego wątku. Tu zatoniemy w kontrybucjach i ilości filmów na stronie. Oczywiście nie neguję praw ludzi do zgłaszania tego typu potrzeb. Ale ja jestem jedną z tych, która oprócz filmów jest tutaj, z powodu fajnych ludzi ;). I chciałabym mieć czasem choć iluzję tego, że nie gadam do ściany :D

honey_filmaniak

* bez jednego 'tego' :D

użytkownik usunięty
honey_filmaniak

To jest świetny pomysł. Tutaj już mamy problem poruszony, ale nowy wątek nie zaszkodzi, tak na wszelki wypadek. ;)

Widziałeś? Nasz prośba zostanie chyba spełniona ;)

użytkownik usunięty
honey_filmaniak

Widziałaś? Jak się wiedzie w swoich znajomych (w całą listę) już widać zieloną kropkę. Widać życie! Nie chcę być nieskromny, ale myślę, że możemy sobie przypisać zasługi ;)

Tak. Są słodkie! Przy zmniejszonej rozdzielczości prawie ich nie widzę :DDD

użytkownik usunięty
honey_filmaniak

Bo to z lupą trzeba na nie patrzeć :D
Dziwne, wszystko tu jest teraz takie wielkie, tylko te kropki mikroskopijne.

filmweb

Pole, które dodaliście z miejscem danego użytkownika w rankingu dodanych materiałów nie działa. To znaczy działa, ale jakby upośledzony je zaprojektował (nie ubliżając osobom niepełnosprawnym). Nie dość, że pokazuje ranking na marzec, a mamy już połowę kwietnia to po kliknięciu w link nie przekierowuje do samego rankingu z podstroną na której się znajduje użytkownik którego dotyczy (tak jak było w lepszych czasach) tylko na stronę główną ze wszystkimi rankingami. To i wiele innych rzeczy wskazuje na to, że mydlicie oczy powyższym wpisem i nie panujecie nad sytuacją, którą stworzyliście. Wstyd i sromota.

Kniaz4815

"mydlicie oczy powyższym wpisem i nie panujecie nad sytuacją, którą stworzyliście"

Też mi nowość - co najmniej od 2010 roku nie panują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones