Podobnie na moim wallu. Nie mam ocen a jednak film był oceniony co widać w zakładce OCENY.

Mistrzu-1

Jestem tu od 2007 roku i jak ten problem się nie rozwiąże to się ostro po prostu wkur8ię!!!! Cała baza w pi8du, a z wysokości moich ocen nie ma wyszukiwania po tytule... Droga załogo Filmwebu pracujecie nad tym czy wywalone jaja?

emka_33

2004*
następne dobre, napisałem wczeęniejszego posta przed chwilą, a widnieje jako wysłany 20 minut temu...

użytkownik usunięty
emka_33

Witaj w klubie, ja jestem od 2008 roku (jeszcze czasy licealne :)) i nie dosc że Znajomi co jakis czas mi pisza że nie widac moich ocen u nich to jeszcze wysyłanie wiadomosci jest teraz likwidowane - gratulacje dla tego portalu (niegdys fajnego)

Piękne czasy licealne <ROTFL>

Mistrzu-1

Ten sam problem!!

Mistrzu-1

Oceny powinny już wyświetlać się prawidłowo.

Wizarrd

Wygląda na to, że oceny wróciły na swoje miejsce :)

Wizarrd

To juz działa,ale u mnie jest błąd, że w zakładce o mnie wyświetla o jedną ocenę mniej niż w ocenach.

Wizarrd

Super! :)

Wizarrd

Nie wyświetlają się.

Wizarrd

Przez parę minut znikły mi oceny kilku filmów, naglę się pojawiły takie awarie wprowadzają w błąd użytkowników.

Wizarrd

Ale się nie wyświetlają. Dalej jest błąd...

Wizarrd

W karcie aktywności i w karcie Filmy/Seriale/Programy/Gry - owszem, wyświetlają się.
Problem polega na tym, że u każdego w profilu, widnieją filmy, a nie widać ocen tych filmów. Kiedy wchodzę w zakładkę danego ocenionego przeze mnie filmu, też nie wyświetla się ocena. Raczej nie jest tu problem w bazie danych, tylko problem jest w "nowym" HUD'zie strony.

Wizarrd

Nadal nie działa...

Wizarrd

Niestety, ale nie wyświetlają się...

Wizarrd

Oceny sie wyswietlaja, ale zoltej kropki przy powiadomieniach Asystenta w zaden sposob nie da sie wylaczyc. Tak samo nie da sie "odptaszkowac" wlasnych klikniec "lubie to".

Wizarrd

Ale się nie wyświetlają.

Wizarrd

Caly czas nie działa.

Wizarrd

Ale się nie wyświetlają!

Mistrzu-1

Hej dokładnie mam ten sam problem. Niby 2300 ocen na profilu, wszystko niby jest, ale jak wchodzę na konkretną stronę filmu to tam jest brak oceny! Żałosne. oceniam tu na bieżąco filmy od ponad 12 lat, filmweb to taki mój mały pamiętnik, spróbujcie mi to wszystko tylko stracić!!

boooyas

Przeloguj się.

gapcio62

pomogło, dzięki :)

boooyas

ale trzeba poważnie pomyśleć o stopniowej przeprowadzce na imdb

boooyas

U mnie przelogowanie nie pomogło..

Morgan_94

Same. Oceny pokazują się na profilu, ale nie stronach odpowiednich filmów.

mawoj93

U mnie też.

saitek

Same.

emka_33

U mnie problem jest nadal na urządzeniach mobilnych. Przy przeglądaniu w laptopie wszystko ok.

Morgan_94

Mi już działa.

boooyas

Na IMDb jestem od 1997 roku, a na Filmweb od ponad 20 lat. Oba portale wiele zmieniły na gorsze, ale o wiele więcej Filmweb, bo blisko 10 zmian już było na minus wkurzających przez ostatnie kilkanaście lat. Do tego zlikwidowali pół roku temu PRIV. A od września 2021 do teraz ciągle są jakieś awarie.

Od kilku dni pojawiało się czasami jakieś szare tło, gdy próbowałem wejść w oceny znajomych. A od wczoraj nie da się nawet wejść w oceny znajomych. Sztywna blokada. Ale widzę, że inni dają mi polubienia więc problem nie dotyczy wszystkich. Jeśli to nie jest problem powszechny tylko indywidualny nie mam pomysłu jak to naprawić, bo na każdej przeglądarce to samo, a ponowne zalogowanie też nic nie daje.

Mistrzu-1

U mnie nadal widoczna jest ta awaria. Gratuluję Filmwebowi informatyków i bazodanowców. Tfu!

Mistrzu-1

U mnie wciąż podobnie, brak ocen. Czy jest gdzieś na temat tej awarii jakakolwiek oficjalna informacja, czy wszystko dzieje się w kuluarach?

Mistrzu-1

Przelogowałam się i nadal większości ocen brak, a niektóre filmy mają zupełnie inną ocenę niż miały wystwione przeze mnie, pomieszanie z poplątaniem

earnshaw1847

Ja w programie TV i aktorach mam oceny ale jak używam przeglądarki Google Chrome a nie Microsoft Edge

earnshaw1847

Ok, Firefox teraz wszystko czyta normalnie. Popróbujcie może poczyścić pamięć podręczną itp. w innych przeglądarkach.

havoc00

Zarówno w Firefox i Chrome oceny nie wyświetlają mi się. Czyszczenie pamięci i przelogowanie nic nie daje.
Film oceniony na 8 gwiazdek ma jednocześnie wyświetloną ocenę 10 w lewym rogu plakatu, co wygląda dość komicznie. Wiele pomieszanych ocen lub ich brak, lub oznaczone jako "chcę obejrzeć" mimo tego, że obejrzane i ocenione już dawno.

earnshaw1847

Ewentualnie można potestować jak to wygląda na Brave/Vivaldi/Opera/. U mnie właśnie na Brave nic nie wyświetlało (więc pochodna chrome), pustka - nawet po czyszczeniu cache - a firefox czyta normalnie. Nie mam pojęcia co tam się dzieje po stronie backendu?
Co do kwestii "chcę obejrzeć", to u mnie było też podobnie. Filmy nawet niedawno oznaczone jako obejrzane były w kategorii do obejrzenia (a nic nie klikałem).

Edit// Wchodząc na twój profil, faktycznie nie widać w ogóle ocen.

havoc00

Chyba teraz coś grzebią, bo znowu pozmieniały mi się oceny filmów. Niezalogowana widzę na swoim koncie co innego, a zalogowana co innego ;) u Ciebie na profilu też widzę takie pomieszanie jak u mnie u mnie (jeden film ma dwie różne oceny), albo ocen brak) więc chyba sobie poczekam aż zrobią, oby zadziałało

earnshaw1847

Dziwne. Na podświetleniu u Ciebie pokazuje co innego, na profilu co innego i w twoich ocenach co innego. Aktywności wydają się być jedyne działające poprawnie. Na każdej przeglądarce masz to samo? U mnie Brave dalej leży. Na marginesie, całkiem niezły tajming nam wyszedł w kwestii dołączenia na fw. ;)

Edit// Wylogowanie i wyczyszczenie pamięci podręcznej (w tej kolejności) pomogło na brave. Wsio wróciło do normy. Potestuj.

havoc00

Na każdej przeglądarce mam tak samo, tak samo źle ;) Brave nawet zainstalowałam, bo nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje i dalej źle.
To w listopadzie 11 lat filmwebie nam stuknie, nie wiem jak to się stało ;)
A jeżeli wysyłałeś mi zaproszenie do znajomych to filmweb nie pozwala mi go zaakceptować gdyż "przepraszamy, ale nie masz dostępu do tej strony... error". Bardzo ciekawy ten portal się zrobił.

earnshaw1847

Brave to idealny zamiennik dla chrome, bez zbędnej telemetrii. Z tego co widzę to problem u Ciebie może leżeć faktycznie po stronie serwera. Bo skoro sypie Ci błędy nawet podczas odbierania zaproszenia to coś tu w bebechach skrzypi - aczkolwiek fw nigdy NIE-nieskrzykpiał (taka o zgrabna podwójna negacja mi wyszła). :D Możesz wysyłać zaproszenia? Czy funkcjonalność strony całkowicie u Ciebie siadła?
Myślę, że w tej kwestii warto napisać do administracji/serwisu i powiadomić ich o tym problemie. Widzę, że coś tam się bawią z pocztą i będą ją wyłączać, więc może podczas edycji kodu ktoś usunął nie to co trzeba - tak strzelam.

Z alternatyw nie zagarniętych jeszcze przez wielki reklamowy kapitał istnieją fdb lub letterboxd (eng). Warto rzucić okiem.

earnshaw1847

Brave to idealny zamiennik dla chrome, bez zbędnej telemetrii. Z tego co widzę to problem u Ciebie może leżeć faktycznie po stronie serwera. Bo skoro sypie Ci błędy nawet podczas odbierania zaproszenia to coś tu w bebechach skrzypi - aczkolwiek fw nigdy NIE-nieskrzykpiał (taka o zgrabna podwójna negacja mi wyszła). :D Możesz wysyłać zaproszenia? Czy funkcjonalność strony całkowicie u Ciebie siadła?
Myślę, że w tej kwestii warto napisać do administracji/serwisu i powiadomić ich o tym problemie. Widzę, że coś tam się bawią z pocztą i będą ją wyłączać, więc może podczas edycji kodu ktoś usunął nie to co trzeba - tak strzelam.

Z alternatyw nie zagarniętych jeszcze przez wielki reklamowy kapitał istnieją fdb lub letterboxd (eng). Warto rzucić okiem.

havoc00

Teoretycznie zaproszenie wysłane, Tobie działa?
I w ogóle Tobie działa wszystko dobrze i jest tak jak powinno być z ocenami i w ogóle?
Chyba dam im chwilę na ogarnięcie się, a jak to dlużej potrwa to napiszę do serwisu.

earnshaw1847

U mnie na pewno rozjeżdża się liczba ocen/ulubione/chcę zobaczyć kiedy najedziesz na profil, a to co faktycznie na profilu się znajduje. U Ciebie widzę to samo. U innych ludków zdaje się również szwankować - chyba, że czegoś tutaj nie rozumiem (co jest wysoce prawdopodobne) i wszystko powinno być jak trzeba. Jeśli chodzi o sam profil - i u mnie i u Ciebie - wszystko wydaje się być ok. Co do zapr. to dostałem info, że dodałaś, ale zero wiadomości o wysłaniu.

Najbardziej w tej sytuacji irytuje mnie brak komunikacji między społecznością a serwisem - tak jakby problemu w ogóle nie było. Przydałaby się oficjalna informacja, ewentualnie co można z tym zrobić dalej. Z FW nie korzystają jedynie geniusze systemów informatycznych, ale zwykli ludzie, jak my.

havoc00

Widocznie portal uznał moje wysłanie zaproszenia jako akceptację Twojego. Oj mają błędów, mają.. Może po weekendzie ogarną. Niby ulepszają, ma być nowocześniej, lepiej i funkcjonalniej, tymczasem myślę, że wielu osobom i tak lepiej korzystało się ze starego filmwebu, jeszcze przed 2010. Teraz ten portal służy mi jedynie do ogarniania sobie obejrzanych filmów, a teraz nawet to nie działa.

earnshaw1847

Sprawdź czy działa Ci pm. ^^

Mistrzu-1

Zniknęły mi dziesiątki, setki ocen, również nigdzie nie znalazłam informacji co dalej.
Słabe to.

Mistrzu-1

To samo. Wyeksportowałem wszystko do xls na wszelki wypadek, polecam ten skrypt: https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Skrypt+eksportuj%C4%85cy+oceny+do +excela,2628130

JanTypek

O, przelogowanie się pomogło.

Mistrzu-1

Nie, nie działa jak powinno być. :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones