I znowu kolejny problem.
wystarczyło ostatnio skomentować jeden film i teraz filmweb wysry.wa mi na pocztę powiadomienia że ktoś dodał nowy wątek do tego filmu.
nie odpowiedź na mój post, tylko nowy wątek.
dzień w dzień co wejdę to mam 5/7 powiadomień typu "pan X założył nowy wątek w dziale".
no szlag by. to teraz będzie taki spam walić dzień w dzień ?
nie mam zamiaru wyłączać sobie powiadomień z filmwebu bo nie będę widział odpowiedzi i ocen, ale to już przekracza granice dobrego smaku żeby dzień w dzień przychodziły mi powiadomienia że ludzie napisali nowe tematy.
gó.wno mnie to obchodzi że napisali, a FMB zmusza mnie do tego żebym co dziennie raczył mnie tego typu informacjami
:@

settokaiba


https://www.filmweb.pl/settings/notifications

WujekChu1ek

no kolego, mam fmb od lat. nigdy to nie wyskakiwało i ostatnio nie bawiłem się ustawieniami.
zrobiło się to ot tak. pyk i już jest.
nigdy wcześniej tego typu powiadomienia nie przychodziły.
no ale ok dzięki sprawdzę.

settokaiba

Przypadkiem dodałeś całe forum filmu do obserwowanych. Tutaj można to wyłączyć: https://www.filmweb.pl/settings/following/forums

Wizarrd

już rzekomo odhaczyłem. no przypadkiem nie przypadkiem, ja wgl od lat nie bawiłem się w ustawieniach powiadomień.
nigdy posty że "ktoś dodał nowy temat" nie przychodziły. nigdy.
stało się to 2 dni temu po skomentowaniu filmu.
samoczynnie zaczęły przychodzic, dlatego myślałem że to błąd systemowy.
ale ok byłem w ustawieniach, odhaczyłem.
no nie wiem jak ale się samoczynnie zaznaczyło :P

settokaiba

Na 99 % niechcąco włączyłeś powiadomienia z Forum filmu - ta ikonka Lornetki jest tuż obok krzyżyka nowego tematu.
Jak chciałeś otworzyć okno komentarze, to niezauważenie kliknąłeś też drugą ikonkę.
Sam parę razy tak miałem, ale od razu to błędne "obserwowanie" wyłączałem.

Montago

aa to co innego. możliwe możliwe skoro tak się sprawa ima

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones