Szanowna redakcji Filmweba,

Zwracam się jednocześnie z pytaniem, oraz z prośbą (która wyniknie z prawdopodobnej odwiedzi na pytanie). Ma to bezpośredni związek z funkcjonowanie profili osobistych zarejestrowanych użytkowników. Zakładka zawierająca obejrzane pozycje dysponowała, w poprzedniej wersji serwisu, opcją interaktywnego wykresu, uposażonego dodatkowo filtrami bazy danych. W obecnej wersji schemat działania tej funkcji jest ( w każdym razie w moim przypadku) zgoła inny, i to w negatywnym znaczeniu. Korzystanie z filtrów wyszukiwania pozycji w swojej kolekcji, nie jest w żaden sposób skorelowane z wykresem. Stąd moje pytanie, czy taki stan rzeczy funkcjonuje tylko u mnie czy jest to domyślne działanie funkcji ? Dodam, że w przypadku zakładki "chce obejrzeć", filtr podziału na seriale i filmy wpływa na wykres ( wymaga to co prawda odświeżenia strony, ale działa). Prośba tyczy się jedynie sytuacji, w której opcja interaktywnego wykresu jest niedostępna, gdyż zależy mi na jej ponownym wprowadzeniu. Byłoby to możliwe ? Odwzorowanie graficzne zbioru filmów oraz możliwość szybkiego ich przeglądania zawsze były siłą Filmweba i szczerze liczę, że te dni powrócą.

Pozdrawiam,
Użytkownik Alessander

Alessander

Dialog to fajna sprawa. Zaczynam sądzić, że jakaś ukryta część mnie stanowi motywacje w dalszej nauce programowania webowego, TYLKO I WYŁĄCZNIE DLATEGO, aby w przyszłości stworzyć rozsądny i oparty o preferencje użytkowników portal filmowy, który raz na zawsze zniszczy wasz monopol. O ile szanuje redakcje za wiedzę i pasję filmową, tak wszystkie decyzje jakie podejmujecie względem technicznym są z czapy. Kiedyś obudzicie się z ręką w gównie ale będzie za późno.

Nie pozdrawiam
Użytkownik Alessander
Ps. Filmawka już na chwilę obecną ciśnie beke z wypowiedzenia otwartego konfliktu Filmwebowi :P . Nie sądzę aby taki PR się wam opłacał. Na 100% nie pomaga olewanie wiadomości użytkowników XD.

Alessander

Ostro ciśniesz, a w dobie cenzury i surowych represji, to godne odnotowania.

Co do swojego postulatu powyżej, to przeklej go tu:
https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Nowe+funkcje+w+profilu+u%C5%BCytk ownika,3002431
będzie miał większe szanse na bycie zauważonym i przeczyta go więcej osób, za wyłączeniem jego adresatów oczywiście.

Alessander

Zgadzam się z Tobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones