Profil użytkownika właśnie wzbogacił się o dwie nowości.

Lista "nie interesuje mnie"

Znajdziecie tu wszystkie tytuły, które oznaczyliście jako "nie interesuje mnie". Produkcje z tej listy nie pojawiają się w Waszych rekomendacjach ani nie mogą być Wam polecane przez znajomych. Podobnie jak w przypadku innych list, możecie ją sortować i filtrować według wielu kategorii. Jeśli zmienicie zdanie na temat dowolnego tytułu, możecie również dodać go do listy "chcę zobaczyć" lub ocenić.

Zakładka "w telewizji"

W zakładce "w telewizji" pojawiła się możliwość wyświetlani tytułów emitowanych wyłącznie na Waszych ulubionych kanałach. Listą ulubionych kanałów możecie zarządzać na stronie Programu TV lub w ustawieniach konta.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filmweb

A czy oprócz wprowadzania nowości potrafilibyście sprawić, żeby zakładka "chcę zobaczyć w telewizji" działała poprawnie? Ponawiam pytanie. Raz już pytałam. Zresztą nie tylko ja. Czy to przerasta wasze możliwości (w sensie, że nie potraficie tego naprawić) czy o co chodzi?

karolina_191

"Czy to przerasta wasze możliwości (w sensie, że nie potraficie tego naprawić) "

Oczywiście, że tak. A bo to pierwsza rzecz, której nie potrafią naprawić? To i tak cud, że ten portal w ogóle jakoś działa.

--
http://www.filmweb.pl/user/Marac/blog/583031-Filmweb+%5B1+10%5D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

A tak, widziałem. :-D
Nieźle się wczoraj uśmiałem, bo to się wczoraj zrobiło. Przy czym u mnie niektóre kafle są takie, inne takie jak dawniej, tytuły czasem zachodzą na sąsiednią kolumnę a czasem nie. :)
Czekam aż Ci chińscy spamerzy wykasują im w piii zdu całą bazę nadpisując *wszystko* reklamą viagry. Już nawet popcorn kupiłem. ;->

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Amen. Też z fascynacją obserwuję stopniowy rozkład tego trupa. Najpierw tylko muchy latały i składały jaja, ale teraz już larwy ryją w cielsku i gdzieniedzie skóra zaczęła odpadać płatami.

Marac

XD

Wspaniały opis, oddaje doskonale stan rzeczywisty :))
Rozkład ma miejsce w postępie wykładniczym, niczym reakcja łańcuchowa jest nieodwracalny i nieprzerywalny...

Marac

Wszystko dzięki takim trollom jak ty i KRCK/elmaister a od FDB to wy się trzymajcie z daleka żałośni hipokryci !!!

FW_NEW_ORDER

Proszę, chusteczka, bo troszku się zaplułeś.

Marac

Radzę odrobić lekcje i nauczyć się poprawnie pisać " troszku" lekcji ortografii ci nie zaszkodzi dziecko XDDD

Marac

Widzę, że ja go zlewam, to do Ciebie się przyczepił...

KRCK

Uświadomiłem mu parę dni temu, że jest trollem, gdy płakał, że go zbanowali. I najwyraźniej dziecko nie było tego świadome, bo się tak wzruszyło, że aż do teraz smród się rozchodzi. :)

Marac

Nie mnie zbanowali niedorozwinięty szczylu, jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to nie musisz się chwalić swoją głupotą na lewo i prawo, ile to już alterkont zbanowali KRCK ciężko będzie zliczyć, a ty Marcuś tak głośno krzyczysz że odchodzisz z filmweb'u i odejść nie możesz, gdzie by cię tak karmili jak nie tu XD ale fakt kiedy widzę posty Marac'a albo KRCK'a w całym pomieszczeniu roznosi się smród cebuli i starych skarpet XD

Marac

Ten portal to już groteska w czystej postaci. xD

http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Nowe+funkcje+w+profilu+u%C5%BCytko wnika,3002431?page=5#post_15823458

KRCK

Tylko kto tu kogo zaczepia, nie wypisuj głupot na mój temat że niby miałem jakieś konta i byłem zbanowany, nie oczerniaj mnie w innych tematach to nie będę odpowiadał na twoje zarzuty wcale, niby dlaczego miałbym nie odpowiadać jak mnie oczerniasz i rzucasz fałszywe oskarżenia to mam prawo bronić swojego dobrego "imienia", uwierz mam lepsze rzeczy do roboty niż odpowiadanie na posty trolla multikonciarza który był wielokrotnie zbanowany.

Marac

I co dziecko napisałeś na blogu że podobno jestem u ciebie bo to twój portal XDDD myślisz że jak sobie punktów nazbierałeś dziecino to będziesz mógł bruździć na lewo i prawo, nikt po takich jak ty płakać tu nie będzie won.

FW_NEW_ORDER

Zieeeew...

Marac

będę miał niezły ubaw jak cię w końcu zbanują XDDD

FW_NEW_ORDER

Ja również, kochanieńki, ja również.

Marac

No zobaczymy :D

filmweb

Duraki, co to za fakap w zakładce z materiałami plakaty na pół strony, teksty na siebie nachodzą. Panujecie nad tym serwisem czy ważniejsze sojowe latte i anime?

Kniaz4815

Yyyy...
Zobacz jak się kontry wyświetlają:

https://drive.google.com/file/d/1R48UkZFal2VgIMUlGfx6iiBo2GqsYDJ5/view

Dwie, tak DWIE na stronę!
A to tylko zaakceptowane, bo oni chyba nie chcą żebym coś więcej dodawał, bo odrzuconych i oczekujących mi po prostu nie wyświetla, wywala komunikat o błędzie i... odsyła na stronę główną!

ZSGifMan

ja przestałem dodawać nowe materiały z dniem wprowadzenia zmian. I jest mi z tym dobrze :)

Kniaz4815

Ja też jakoś wtedy, a dodatkowo byłem wkurzony, bo mi na początku tego roku tyle do kosza załadowali, że mnie krew zalewała, bo powody były tak bzdurne i irracjonalne, że miałem wrażenie, że mi to robią specjalnie i po tzw. "złości".
I przestałem!

A potem przyszła zmiana...

ZSGifMan

Mi nie wyświetla tylko oczekujących. "Tabula Rasa"
http://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Wci%C4%99%C5%82o+oczekuj%C4%85ce+k ontrybucje,3007667

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Odechciewa się dodawać cokolwiek. Miejmy nadzieję, że to problem przejściowy i informatycy to naprawią bo niezły bajzel się zrobił w dziale materiały. Nie nalicza punktów za kontrybucje.

O takie coś mi wyskoczyło:
https://zapodaj.net/cf00c95e83a42.png.html

Dział IT dał dupy.

STAMiNA

Mnie wywala tak:
https://drive.google.com/file/d/1YIOI_0b1jZagSas0V22k3Kb-_ns0EtkX/view

i to na kilku kompach na różnych przeglądarkach (nie jestem głupkiem, chyba raczej nie;) sprawdziłem sprawę dokładnie i dogłębnie - mam pewność, że wina jest na FW!
Tak samo wywala mi oczekujące.
Widzę tylko zaakceptowane... szkoda słów.

ZSGifMan

No ja też sprawdzałem wcześniej na Chrome i problem nadal istnieje.

STAMiNA

Jeszcze mogę ewentualnie w wolnej chwili sprawdzić na tym Edge'u, ale nie wiem czy mi się chce, bo to czwarta(!) przeglądarka by była.

Generalnie, to można uznać, że skoro problem istnieje na więcej niż jednym komputerze i skoro jest identyczny na dwóch zupełnie różnych przeglądarkach na tych właśnie dwóch komputerach, to nie ma o czym dalej gadać!
Tu jest takie bagno, że nawet nie powinno się tyle trudu sobie zadawać...

ZSGifMan

To, że my na profilach w materiałach nie widzimy oczekujących kontrybucji to jeszcze nic straconego bo owe kontrybucje są widoczne przy danych grach czy filmach.

STAMiNA

Jasne... Tylko bądź jeszcze mądry i po roku czy półtora, bo takie mam kontry w kolejce pamiętaj do jakich tytułów i co dodawałeś! Powodzenia ;p

Nie, je olewam ten temat już całkowicie, "zachęcili" mnie mocno do tego!

filmweb

wprowadzicie w końcu jakieś konkretnie zmiany??? takich patałachów jak ludzie z filmwebu to dawno nie widziałem. Profili nie potraficie dobrze zrobić. Nawet wysłuchać nas nie potraficie...

kryszew15

Albo niech puszczą zdjęcia.

kryszew15

To nie to, że "nie potrafią", to tak specjalnie jest...

kryszew15

Hę? Przecież zrobili bardzo konkretne zmiany 5 tygodni temu. ;-)

--
http://www.filmweb.pl/user/Marac/blog/583031-Filmweb+%5B1+10%5D

Marac

I wysłuchali dokładnie wszystkie te nie pomyślane i nie wypowiedziane sugestie odnośnie "usprawnień"...
;p

filmweb

Starego wyglądu „Oceny” nie ma. Miesiąc temu naobiecywaliście, przeklęte faryzeusze!

użytkownik usunięty
filmweb

Znowu się nie da zapisać oceny. Brawo Filmweb!

...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
ZSGifMan

Dzięki, spróbuję.

Proszę, to jest sprawdzone i co najważniejsze: działa.
Tylko ile razy będzie trzeba to ponowić tego nikt nie wie...

użytkownik usunięty
ZSGifMan

Naku*wiałem ze 30 razy ctrl+f5 i kilka razy samo f5... w końcu zaskoczyło :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
ZSGifMan

Chociaż tyle, że kolejny tytuł mogłem odhaczyć bez żadnych problemów.

Widać na tę chwilę "odrobiłeś" już swoje ;)

użytkownik usunięty
ZSGifMan

Można tak powiedzieć :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones