Witam, wczoraj chciałem sprawdzić jak oceniłem kiedyś film, i wchodzę na ten film, i ocena się nie chce w ogóle załadować, są 3 kropki które migają i za cholere ocena się nie chce pokazać, przy każdym innym filmie jest to samo. Na telefonie wszystko działa poprawnie. Przeglądarka to Mozilla, ciasteczka czyściłem i nie pomogło. Z góry dzięki za pomoc :)

Guti89

Witam mam podobny problem ale z jednym filmem z listy które chce zobaczyć, pomimo że go oceniam nie znika z listy. Nie wiem o co chodzi.

turski23

Nawet powiadomienia nie widziałem, tzn była kropka że coś jest ale po kliknięciu w powiadomienia, pusto-biało, dopiero po wejściu na forum i odnalezieniu tematu który pisałem, mogłem przeczytać wiadomość od Ciebie. Masakra i standardowo nikt nic nie reaguje w temacie.

turski23

Z powiadomieniami też jest problem się okazało, niby żółta kropka była że coś jest, ale po kliknięciu w powiadomienia pusto-biało, dopiero po wejściu na forum i odnalezieniu tematu który pisałem, mogłem odczytać to co napisałeś. Masakra, oczywiście standardowo nikt nie reaguje że coś jest nie tak.

turski23

Z powiadomieniami też jest problem się okazało, niby żółta kropka była że coś jest, ale po kliknięciu w powiadomienia pusto-biało, dopiero po wejściu na forum i odnalezieniu tematu który pisałem, mogłem odczytać to co napisałeś. Masakra, oczywiście standardowo nikt nie reaguje że coś jest nie tak.

turski23

Nawet nie mogę odpowiedzieć, któryś raz dodaję post, klikam wyślij i nie chce się dodać. Z powiadomieniami też jest problem się okazało, niby żółta kropka była że coś jest, ale po kliknięciu w powiadomienia pusto-biało, dopiero po wejściu na forum i odnalezieniu tematu który pisałem, mogłem odczytać to co napisałeś. Masakra, oczywiście standardowo nikt nie reaguje że coś jest nie tak.

turski23

Nawet nie mogę odpowiedzieć, któryś raz dodaje post,klikam wyślij i nie chce się dodać. Z powiadomieniami też jest problem, niby żółta kropka była że coś jest, ale po kliknięciu w powiadomienia pusto-biało, dopiero po wejściu na forum i odnalezieniu tematu który pisałem, mogłem odczytać co napisaleś. Masakra, standardowo nikt nie reaguje że coś jest nie tak.

turski23

Nawet nie mogę odpowiedzieć, któryś raz dodaje post,klikam wyślij i nie chce się dodać. Z powiadomieniami też jest problem, niby żółta kropka była że coś jest, ale po kliknięciu w powiadomienia pusto-biało, dopiero po wejściu na forum i odnalezieniu tematu który pisałem, mogłem odczytać co napisaleś. Masakra, standardowo nikt nie reaguje że coś jest nie tak

turski23

Nawet nie mogę odpowiedzieć, któryś raz dodaję post, klikam wyślij i nie chce się dodać. Z powiadomieniami też jest problem się okazało, niby żółta kropka była że coś jest, ale po kliknięciu w powiadomienia pusto-biało, dopiero po wejściu na forum i odnalezieniu tematu który pisałem, mogłem odczytać to co napisałeś. Masakra, oczywiście standardowo nikt nie reaguje że coś jest nie tak.

Guti89

Nawet nie mogę odpowiedzieć, któryś raz dodaję post, klikam wyślij i nie chce się dodać. Z powiadomieniami też jest problem się okazało, niby żółta kropka była że coś jest, ale po kliknięciu w powiadomienia pusto-biało, dopiero po wejściu na forum i odnalezieniu tematu który pisałem, mogłem odczytać to co napisałeś. Masakra, oczywiście standardowo nikt nie reaguje że coś jest nie tak.

Guti89

Nawet nie mogę odpowiedzieć, któryś raz dodaję post, klikam wyślij i nie chce się dodać. Z powiadomieniami też jest problem się okazało, niby żółta kropka była że coś jest, ale po kliknięciu w powiadomienia pusto-biało, dopiero po wejściu na forum i odnalezieniu tematu który pisałem, mogłem odczytać to co napisałeś. Masakra, oczywiście standardowo nikt nie reaguje że coś jest nie tak.

turski23

Dziś nawet nie mogę odpowiedzieć na temat który założyłem wczoraj, któryś raz dodaję post, klikam wyślij i nie chce się dodać. Z powiadomieniami też jest problem się okazało, niby żółta kropka była że coś jest, ale po kliknięciu w powiadomienia pusto-biało. dopiero po wejściu na forum i odnalezieniu tematu moge odczytać co ktoś skomentował.

turski23

Od dzisiaj mam bardzo podobny problem

Guti89

Hejo,
właśnie zauważyłam, że parę filmów, które oceniłam są widoczne w zakładce 'Aktywność', natomiast nie są one widoczne w zakładce 'Oceny'.
Mało tego! Przed chwilą zobaczyłam, że nawet, jak ocenię jakiś film, to po odświeżeniu strony ocena znika. I nie jest nigdzie widoczna.
Mało tego: zrobiłam eksperyment z ocenionym filmem, kasując ocenę, po odświeżeniu strony, ocena nadal jest.
Tak jakby system w ogóle nie pozwalał mi niczego teraz w ocenach zmieniać: ani dodawać, ani usuwać, ani nawet zmienić oceny!
Dodam jedynie, że przekroczyłam właśnie liczbę 5000 ocenionych filmów. Czy system zacina się przy tej liczbie?
Napisałam na: pomoc@filmweb.pl, ale szczerze powiedziawszy nie spodziewam się jakiejkolwiek reakcji z ich strony (sądząc po czasie, który potrzebny jest im do zweryfikowania kontrybucji: mija kilka miesięcy do łaskawego przejrzenia przez łaskawych weryfikatorów...)

Pozdrawiam serdecznie, Anna

Guti89

Mam to samo. Oceniam film, a ocena znika i widzę, ze już kilka wcześniejszych ocen wykasowali. Może fimweb się tym łaskawie zajmie?

Guti89

Widzę że już wszystko działa poprawnie :)

Guti89

Nie, nie wszystko, nie widać niektórych ocen sezonów seriali.

Guti89

U mnie cały czas wisi jeden film który oceniłem. Chyba tak już zostanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones