Cieszę się, że nie muszę się martwić poprawami odrzuconych kontr z odcinkami seriali. Weryfikatorka Lane w kilka minut po odrzucie zawsze zrobi to za mnie. Zawsze czujna, zawsze na miejscu o każdej porze, czy za dnia, czy o 3 w nocy.
https://www.filmweb.pl/serial/Mamu%C5%9Bka-2013-689138/contribute/episodes/56356 43/3
https://www.filmweb.pl/serial/Mamu%C5%9Bka-2013-689138/contribute/episodes/57189 45/2
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=dxbtw9&s=9#.XESjhM1Cfmg

michaltbg_filmweb

Co trzeba zrobić by mieć własnego weryfikatora? Ja też tak chce. :D

adamus0101

Zacznij dodawać odcinki amerykańskich seriali. Wówczas i Ciebie może spotkać ten przywilej.

michaltbg_filmweb

Nad wszystkim czuwa Gospodarz Domu
Nie da on krzywdy zrobić nikomu
Zawsze pomoże, o każdej porze
Ooooo mój Boże!

michaltbg_filmweb

Niby kolejki, a tu juz kontra zaakceptowana po minucie od stworzenia. I to jeszcze ten sam wer sprawdzający...
Można by pomyslec, ze poszedl priv w stylu "Ty wez tu tytuł popraw,bo wlasnie odrzucilem komus kontre".

mania19

W związku z tym, że od jakiś 3 lat kolejka do odcinków przestała być systematycznie "pusta", co przez kilka wcześniejszych lat miało miejsce, w celu zapewnienia prawidłowego działania gadżetów informujących o nadchodzących premierach odcinków, informatycy zdecydowali się wprowadzić zmianę, która polegała na tym, że weryfikator który wchodzi w kolejkę oczekiwania z odcinkami otrzymuje do zweryfikowania najpierw te kontrybucje z odcinkami, które są dodane przy aktualnie emitowanych serialach. Pozostałe, już nieemitowane seriale są weryfikatorom podsyłane przez system do sprawdzenia, w dalszej kolejności.

mania19

Plus weryfikator może innemu weryfikatorowi sprawdzić co akceptuję i co odrzuca. A ja nie widzę komu sprawdzam i na szybko wyskakujące kontry z odcinkami, które odrzuciłem na przykład 10 minut temu nic nie poradzę. Jeśli są poprawne to nie pozostaje mi nic innego jak kontrę zaakceptować.

lampard22

A co sądzisz na temat tego, że jeden weryfikator z szybkością błyskawicy rzuca się na "poprawki" czyichś kontrybucji? Hę? I to stale, od pewnego już czasu?

michaltbg_filmweb

Ano co to człowiek zrobi dla jednego punktu przy danej produkcji. Coś takiego nie powinno mieć miejsca, ale co na to mogę poradzić...

lampard22

A czego nie zrobi dla punktu gdy jest werem albo poprzez znajomosci, hehe.

michaltbg_filmweb

Ktoś Cię śledzi xD

mania19

Dałam temu tematowi z 10 łapek w górę, a nie widać żeby chociaż jedna była.

mania19

Jedną widać, ale słownie "jedną"! ;)

ZSGifMan

Już są 3 a dałam z 15 lajków znowu.

mania19

...bo twoje lajki są mniej warte od lajków innych osób...

Herushingu

Albo wolno je liczą hahaha

mania19

Siedzi jakiś pan Kazio i zlicza na kartce metodą ᚎ ᚎ ᚎ :P

ZSGifMan

I pewnie się myli, bo za mało mu płacą :P

mania19

To raz, a dwa pewnie siedzi dziabnięty z czerwonym nosem ;)
Jakby chodziło o drobniaki na napój "rozgrzewający" w butelce 0.75L ze spożywczaka, to by się w życiu nie pomylił, ale tu... ;p

ZSGifMan

To moze dam panu Kaziowi troche drobniaków na sok żeby lepiej pracował :)

mania19

Drobniaki? Kaziowi do ręki?
To musisz mu dać... sok :P

ZSGifMan

Wierzę, że wyda drobniaki na to co trzeba :P

mania19

Czyli na napój ;D

Herushingu

Może ⅓ albo ⅖, a Twoje lajki to raczej jak nic już coś około ⅝ czy ⅘, bo moje (to nie róbmy sobie złudzeń;) pewnie nie łapią się nawet na ⅑ czy ⅒ ;D

michaltbg_filmweb

Jestem pełen podziwu dla Twojego samozaparcia, że po tych wszystkich nazwijmy to "problemach" jak np. wcześniejsze podkradanie opisów z kontr, czy tu właśnie takie "sępienie" odcinków do seriali, że się Tobie chce tu dalej cokolwiek jeszcze dodawać?! Niepojęte :P

ZSGifMan

Kiedyś miałem jeszcze większe problemy - z wielkim benem. I kilka razy przez niego rezygnowałem . Ale zawsze wracałem. Chyba to przez to, że jestem uzależniony od dodawania. Chociaż trzeba przyznać, że chęci są coraz mniejsze.

michaltbg_filmweb

Ja nie potrafiłem od początku przebić się przez ten mur, dodawałem więc tylko to, na czym mi bardzo zależało żeby było (z uporem maniaka i do skutku), resztę sobie darowałem. Jednak i do tego mnie ostatecznie zniechęcili.

Nie myślałeś kiedyś o jakimś innym portalu i dodawaniu na nim, miejscu gdzie zostaniesz bardziej doceniony?
Bo ja niestety nie pomyślałem, ale Marac zrobił to za mnie, kopnął mnie nawet w pewnym momencie tyłek żeby się tam ruszyć i teraz razem z nim dodaję tam z przyjemnością od niecałego roku :)
Tu byłem niedojdą, moje kontry były dla werów spamem, tam jestem średnim ale ( mam nadzieję;) docenianym dodającym.
Tobie natomiast wróżyłbym tam świetlaną przyszłość! ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Zastanawiam się nad tym.

michaltbg_filmweb

Potwierdzam to, co mówi Gifman. Są inne portale, na których dodawanie to przyjemność.

"z wielkim benem"

???

Marac

Chodziło o tego jegomościa: https://www.filmweb.pl/user/WIELKI_BEN

michaltbg_filmweb

A o co chodzi, że przez niego aż kilkukrotnie rezygnowałeś z dodawania, jeśli można wiedzieć??? Myślałem, że to jakiś weryfikator pokroju Julci, ale widzę, że nie.

Marac

To użytkownik obecnie specjalizujący się w dodawaniu kontrybucji do najnowszych produkcji filmowych, który od lat bardzo lubi kraść materiały innym użytkownikom, oszukiwać i kłamać. Ostatnio przyczyniłem się do zablokowania kilku jego alterkont.

michaltbg_filmweb

Po co dodajesz w takim razie?
Nikt Ci nie karze, to nie przymus.

Laki_9

Bo lubię.

michaltbg_filmweb

Dobra odpowiedź.
Przynajmniej nie gadasz nic o punktach jak co niektórzy.
Jakby to była jakaś wymierna waluta.

michaltbg_filmweb

Łał… Niektórzy to naprawdę nie mają życia…
(Oczywiście mam na myśli tego MAŁEGO WACKA, a nie Ciebie).

michaltbg_filmweb

Nie chcę bynajmniej trywializować całej sprawy, bo wygląda na dosyć poważną, ale być może za tym nickiem kryje się jakiś kompleks, a dokładniej kompleks rozmiaru?

michaltbg_filmweb

Dobra, masz rację.
Ale wiesz, że od punktów życie nie zależy?
Za****li Ci, i wiesz co zrobisz?
Nic

michaltbg_filmweb

A próbowałeś z nią o tym porozmawiać? Trochę z nią rozmawiałem na privie i wydawała mi się b. rozsądną osobą.

Marac

Ta bardzo rozsądna osoba (wg Ciebie) niezwykle często nagina zasady. Nie o wszystkim tu wspomniałem. Z początku z nią rozmawiałem. Ale mam dość. Poprzez grzeczne wypowiedzi właśnie taki wizerunek sobie zdobywa. Gdy dodaje jest zupełnie inna. Wówczas pokazuje swoją drugą twarz. Aby nie było, że coś sobie imaginuję to robię screeny, będące dowodami. Wg mnie jej zachowanie motywowane jest pogonią za punktami.

michaltbg_filmweb

Michał, kurde, napracowałeś się. Oni olali.
To nie dodawaj i z głowy.

michaltbg_filmweb

Łał… Jestem w szoku. Absolutnie nie podważam tego co piszesz, bo zupełnie nie znam jej od strony weryfikatorskiej - jakoś na siebie nie trafialiśmy do tej pory i moja opinia o niej bazuje wyłącznie na rozmowach na privie.

Marac

Hmm zacznij np dodawać odcinki nowych seriali amerykańskich. Jak po 3 miesiącach Julcia Ci to odrzuci, to sprawdź czy będziesz w stanie dodać poprawkę tej kontrybucji ;)
Jeśli chodzi o stronę weryfikatorską, to Lane wiedzą dot. innych tytułów czy dat premier przebija większość weryfikatorów. Np. wyżej wspomnianą Julcię. Problemem jest jej agresywne dodawanie.

michaltbg_filmweb

O, chłopie… Jeśli chodzi o Julcię, to akurat mnie nie musisz przekonywać o jej żenującym poziomie. Ją znam nawet zbyt dobrze od strony weryfikacyjnej. Książkę mógłbym napisać.

michaltbg_filmweb

https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Grzechy+i+absurdy+weryfikacji+-+P rzyk%C5%82ady+u%C5%BCytkownik%C3%B3w,3399705

Zapraszam wszystkich do zabawy - wiem, ze leciwy jest ten wątek, ale widać macie o czym pisać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones