Dlaczego teraz nie można odznaczyć pojedynczych odcinków seriali,które się obejrzało?

vespa89

już powinno wszystko działać, w razie problemów daj znać.

polishsurgeon

bez zmian jak na razie

vespa89

Wygląda jakby jedyną opcją "odznaczenia" było ocenienie odcinka. Mam nadzieje, że to błąd a nie ostateczna forma.

wiosenne

Ja też. Ale zauważyłam, że jak wejdziesz na stronę danego serialu i rozwiniesz wybrany sezon, który właśnie oglądasz to tam można odznaczyć, że dany odcinek się już oglądało - nie ma przymusu dawania oceny. Tylko to znowu utrudnianie sobie życia :D
Teraz w odcinkach do obejrzenia mam nawet serial,którego drugi sezon jeszcze nie wyszedł, a on tam widnieje i czeka na ocenę :P

vespa89

Czym są odznaczania odcinków seriali, jak ja nie mogę żadnego(!) filmu ocenić??
https://imgur.com/a/RWsPlHh

Jakimś dziwnym trafem reklamy się jednak dalej ładnie wyświetlają, widać co jest priorytetem dla osób zarządzających portalem — tylko komercha.

użytkownik usunięty
ZSGifMan

Ło panie, ale spitolenie na tym screenie o.O

Chwalmy Pana, że już znowu można tu posty pisać, bo po co komu ocenianie filmów na tym serwisie, czy wyświetlanie kto gra itp, nie?

polishsurgeon

Ja też bym chciała móc znów odznaczyć pojedyńczy odcinek obejrzany poprzez -> strona główna seriali w sekcji odcinki do obejrzenia.
To było wygodne, nie musiałam wchodzić do środa serialu i tam odznaczać. Zaczynam sie zniechęcać :(

ataga_24

No ja czekam jeszcze z nadzieją, że to zwykłe problemy techniczne, ale od wczoraj cisza....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones