https://www.imdb.com/title/tt3313314/?ref_=nv_sr_1

Marcinkolobrzeg

A co to? Koncert życzeń?

użytkownik usunięty
mania19

A to co? Nic niewnosząca odpowiedź.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Enchateau

Sprawa jest prosta, autor prawdopodobnie nie wie jak to się robi więc poprosił o to na forum - masz powód.
Można było odpowiedzieć jak kolega poniżej z linkiem ale oczywiście lepiej jest napisać jakiś bzdurny zbędny komentarz.

Nie mój problem, że niektórzy nie potrafią korzystać z google i/lub wyszukiwarki. Forum nie zastępuje szkoły, czy poprawnego używania internetu

użytkownik usunięty
Enchateau

Nie zmienia to faktu, że komentarz nic nie wniósł, jest zbędny, irytujący i zaczepliwy. Zresztą nie rozumiem po jaką cholerę się w ogóle tutaj wypowiadasz i prawisz swoje mądrości. Jak masz takie zdanie, które prezentujesz napisz mu w prywatnej wiadomości.

Mam zdanie jakie mam i wypowiadam je publicznie bo do tego służy forum. Jak mógł ci umknąć tak prosty fakt? xD

Tak samo publicznie założył temat OP i został słusznie za to wyśmiany, w indentyczny sposób. Prosta konsekwencja, jeszcze jakieś wątpliwości?

użytkownik usunięty
Enchateau

Wyśmianie go nie jest słuszne ale Ty przecież jesteś taki wyedukowany, umiesz korzystać z FW i Google i musisz to podkreślać nie mając racji, co za tym idzie konsekwencja według Ciebie jest "prosta" i oczywista co jest błędnym rozumowaniem. Jasne, mam multum wątpliwości a najwięcej wobec takich osób jak Ty które lubią sobie pisać pierdoły i zaczepiać innych ludzi.

myślałem że nawiązujemy do treści autora tematu, a tu nagle analiza mojej działalności ¯\_(ツ)_/¯

Enchateau

a może /Proszę o dodanie filmu do bazy/ powinno brzmieć PROSZĘ RUSZYĆ DUPY I DODAĆ FILM DO BAZY prośba skierowana do moderatorni która ma cudowne przyspieszenie jeżeli chodzi o dodawanie filmów....

Reznik

Ale o czym ty w ogóle mówisz? Bo to brzmi jakbyś się zapowietrzył ze wściekłości

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Po 11 latach raczej powinien już wiedzieć jak się tu pojawiają nowe tytuły w bazie.

Jeden komentarz a tyle emocji xD

mania19

krew się leje,komentarze usuwają hehe

Marcinkolobrzeg

Samemu trudno?
https://www.filmweb.pl/contribute/filmtitle/new

Marcinkolobrzeg

Jest kolejka.
"Proszę wpisać film do bazy" brzmi jak "proszę o wpisanie mojego gówniarza do przedszkola" bez kolejki.
Hej!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones