Reklamy znowu atakują

użytkownik usunięty

I to pomimo ublocka origin, ublocka origin extra oraz AdGuarda (moja święta trójca w przeglądarce). Nie można wejść na żadną stronę z filmem. Działam na Chrome.
Macie jakiś nowy, niezawodny sposób? Bo za premium płacić nie zamierzam...

GarvinSitho

To co ty tu robisz? Oprócz oczywiście leczenia swoich kompleksów przez obrażanie innych czego byś pewnie nie zrobił w realu...
Już za taką możliwość powinieneś zapłacić 3,9... U psychoanalityka jest pewnie drożej.

_marecki

No zgadnij, cóż takiego mogę robić na internetowej bazie filmowej, będącej przy okazji forum dyskusyjnym? To może wymagać trochę czasu i użycia szarych komórek, więc dobrze wszystko przemyśl i nie spiesz się zanadto z odpowiedzią.
Nazywanie głupka głupim to od teraz leczenie kompleksów? Już sam fakt, że trzeba ci tłumaczyć - jak małemu dziecku - oczywistości, nie stawia cię w najlepszym świetle; a ten tekst z realem i psychoanalitykiem to (o ironio) jak na razie twój największy wkład w tę dyskusję. Tak czy owak swój status mazgajowatego głupka już oficjalnie potwierdziłeś.

GarvinSitho

Nie śpieszyć się z odpowiedzią? Dlaczego? Przecież Ty właśnie na to czekasz. Widać, że żyjesz tym i podniecasz się bardziej niż kolekcją filmów dla dorosłych, którą pewnie masz schowaną głęboko na dysku...

To moja ostatnia odpowiedź na Twój post, chociaż wiem, że będziesz robił wszystko, żeby mnie sprowokować.

Życzę Ci, żeby Ci się w życiu ułożyło, żebyś nie musiał się spełniać na forach. Serio, wszystkiego dobrego...

ja zrezygnowałem z uBlocka który najpierw ogarniał Filmwebowego antiadblocka ale potem coś zuchy z FW pozmieniały i wykrywało, że mam adblocka. Zainstalowałem combo NanoBlocker+NanoDefender (na Firefox) i ten zestaw działał mi z FW. A dzisiaj właśnie zauważyłem, że znowu wykrywa, że mam adblocka :/ Pewnie chwilę trzeba będzie poczekać, aż wykopki ogarną ten temat ;)

dewille

Ogarnięty temat zostaw w jakieś pięć godzin po wykluciu, wczoraj około 17-tej wyskoczyły mi blokady FW, po kolejnej n-tej aktualizacji list do uBO jakoś tuż przed 22-gą... zniknęły :)
Aczkolwiek kilka osób twierdzi, że u nich dalej FW blokuje strony, najprawdopodobniej coś nie tak z listami filtrów mają, może nie te listy, nie wiem, ale u mnie już od wczoraj jest po kłopocie.

ZSGifMan

u mnie cały czas FW wykrywa adblocka czyli NanoBlocker+NanoDefender :/ Sprawdzę za raz czy jak ręcznie zaktualizuję listy to czy coś to pomoże...
Właśnie poprzednio, kiedy FW wdrożył te swoje antyadblockowe rozwiązania problem rozwiązywało przepięcie się z uBlock Origin na ten zestaw Nano... A teraz twiedzisz, że uBlock ogarnia tego filmwebowego antyadblocka a ten combos nie ? Poza tym NanoBlocker to nic innego jak uBlock tylko rozwijany przez któregoś z deweloperów uBlocka - panowie z zespołu mieli chyba jakieś nieporozumienia co do projektu i jak to nie raz już było pojawiła się aplikacja bazująca czy wręcz identyczna bo wykorzystująca ten sam kod tylko rozwijana przez inna osobę. I z tego co czytałem to z tych dwóch projektów to Nano jest bardziej dopracowany itp

dewille

Nie wiem skąd wziąłeś te "moje twierdzenia", ale wydaje mi się, że raczej nic takiego nie twierdziłem i nie zamierzam się kłócić, więc nie ważne. Dodatkowo wspomnę tylko, że poprzednio, tzn. w listopadzie 2017 przesiadłem się z AdB.locka właśnie na uBl.ocka jako na lepszą platformę i bardziej uniwersalną, więc tym bardziej jestem zdziwiony, lecz zostawmy to ostatecznie.
Mechanizm działania dodatku jest ważny, lecz najważniejsze moim zdaniem są odpowiednie polecenia jakie ma on wykonywać, a takie zawarte są w listach reguł do filtrów. Tylko posiadanie podłączonej i aktualnej odpowiedniej listy do danego dodatku gwarantuje odpowiednie pozbywanie się niechcianych treści ze stron, bo sam przyznaj, że nawet najlepszy program bez odpowiedniego wpisu zwyczajnie nie wykona tej operacji.
Ciekawa strona to >filterlists(kropka)com< i zerknij tam sobie, listy można wyszukać po języku, adekwatności oraz po kategorii, generalnie regionalne i po tym co mają za zadanie zrobić. Moim zdaniem i takie listy mam podpięte i przetestowane, że bezbłędnie działają to dwie listy pt. "Official Polish Filters for AdBlooock, uBlooock Origin & AdGuuuard" oraz druga "Official Polish Filters for AdBlooock, uBlooock Origin & AdGuuuard - Test Supplement" (potrójne samogłoski należy zredukować do jednej). Te dwie listy są główne i kluczowe, jakiś rok temu studiowałem składnię tworzenia list filtrów oraz ich zawartość i to właśnie w nich są newralgiczne wpisy odnośnie FW, bo w głównym filtrze pt. "AdBlooock Polska" są tylko jakieś poboczne i wyglądają bardziej na kosmetyczne właśnie. Natomiast "EasyList Polish" zdaje się zawierać nieco mniej wpisów i też są mało znaczące, kosmetyka. Polska stronka >certyficate(kropka)it< też dostarczy wiele informacji na te tematy.

użytkownik usunięty
ZSGifMan

Ja robię tak jak Marac pisał. F5 i szybko Esc.Wówczas można sobie bezkarnie przeglądać stronki i odpowiadać na posty.

To dobry sposób "parzenia herbaty", ale tylko od czasu wynalezienia nowej reguły do listy filtrów.

użytkownik usunięty
ZSGifMan

Grunt, że działa i tego chyba nie zablokują.

ZSGifMan

??? To chyba nie do mnie pisałeś

dewille

No chyba, że tego:
https://www.filmweb.pl/forum/portal+filmweb.pl/Reklamy+znowu+atakuj%C4%85,306615 1?page=2#post_16096961
nie napisałeś jednak do mnie...?

ZSGifMan

nic do ciebie o żadnych twoich twierdzeniach nie pisałem... nie wiem gdzie ty to w ogóle widzisz i nawet nie wiem o co ci chodzi

dewille

No weź!
Ale bez takich!
Nie pisz do mnie jak ten cały Enchateau jeden ;)

Patrz sam:

dewille w odpowiedzi na post: ZSGifMan | 11 godzin temu

"u mnie cały czas FW wykrywa adblocka czyli NanoBlocker+NanoDefender :/ Sprawdzę za raz czy jak ręcznie zaktualizuję listy to czy coś to pomoże...
Właśnie poprzednio, kiedy FW wdrożył te swoje antyadblockowe rozwiązania problem rozwiązywało przepięcie się z uBlock Origin na ten zestaw Nano... A teraz twiedzisz, że uBlock ogarnia tego filmwebowego antyadblocka a ten combos nie ? Poza tym NanoBlocker to nic innego jak uBlock tylko rozwijany przez któregoś z deweloperów uBlocka - panowie z zespołu mieli chyba jakieś nieporozumienia co do projektu i jak to nie raz już było pojawiła się aplikacja bazująca czy wręcz identyczna bo wykorzystująca ten sam kod tylko rozwijana przez inna osobę. I z tego co czytałem to z tych dwóch projektów to Nano jest bardziej dopracowany itp"

Fragment:
"...problem rozwiązywało przepięcie się z uBlock Origin na ten zestaw Nano... A teraz twiedzisz, że uBlock ogarnia tego filmwebowego antyadblocka a ten combos nie ?..."

? ? ?

ZSGifMan

dobra - problem rozwiązany :) Wyłączenie filtrowania kosmetycznego w ustawieniach adblockera rozwiązalo problem ;)

użytkownik usunięty
dewille

Ja wyłączyłem te filtry i nadal mi to gówno wyskakuje.

u mnie jest OK. Ale nie mam uBlock'a tylko NanoAdblock+NanoDefender.... chociaż nie wiem czy to akurat w tym rzecz.

dewille

Dziwne, raczej to nie to, ja mam w uBlocku włączone filtrowanie kosmetyczne i to nie miało znaczenia. Ale jak sobie poradziłeś tym z problemem, to okey.

użytkownik usunięty

Usuń adblocka i zainstaluj Host AdBlocker (ma ikonę kapelusza).
Wszystkie reklamy znikną i komunikat o Filmweb+ również :)

użytkownik usunięty

Ale to nie działa na Operze, prawda?

użytkownik usunięty

Chyba nie ma tego rozszerzenia na Operze, ale jest na Chrome i Firefoxie.

użytkownik usunięty

Za Firefoxa podziękuję. Spróbuję coś wymyślić, a jak nie poskutkuje to obędę się bez forum.

no mi właśnie mimo wyłączonych filtrów zaczęło znowu blokować........ Tak to jest jak się na forum FW pochwali rozwiązaniem obejścia..... przeczytali i rozwiązali problem.... I k*** znowu mam blokadę :/

dewille

ESC dziala zawsze. Lub wylaczenie JavaScript w uBlocku. Lub Host AdBlocker, przy wylaczonych innych adblokerach.
Problem sprawia www3.smartadserver.com - ale nie wiem jak to obejsc...

https://www.youtube.com/watch?v=keYE_4-uiRk
Hwiwhi

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Ten filmweb doprowadza mnie powoli do szału.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Chwała Ci dobry człowieku po wsze czasy. Niech bozia nie pozwoli na narodziny garbatych dzieci. xd
Dwa programy (te najbardziej znane) są na OFF. Kapelusz włączony i działa XDD.

Szajsłebie...wal się...i pewna część mojego ciała w pewną twoją...

Polecam wszystkim czytać i korzystać, bo pewnie niedługo nasze posty okażą się "niezgodne z regulaminem"

użytkownik usunięty
gruzin1

Metodą prób i błąd instalowałem różne dodatki i trafiłem na tego kapelusza, okazał się strzałem w dziesiątkę :D

użytkownik usunięty

Edit:
miało być: prób i błędów

xD

Dzięki ogromne : )
Pozdrawiam : )

użytkownik usunięty
Siwy1984

Cieszę się, że mogłem pomóc w potrzebie :P

jakiś link?

użytkownik usunięty
SpiQe

Jejku, tak trudno spojrzeć na kilka komentarzy nieco wyżej?
Pisałem o rozszerzeniu Host AdBlocker, powtarzam ostatni raz.

wybacz, gdzieś mi umknęło... Dzięki :)

użytkownik usunięty
SpiQe

Spoko.

Banera z reklama FW+ nie wycina...

tym razem chyba się lepiej przyłożyli do utrudniania nam życia bo wykrywa adblocka nawet ze skonfigurowanymi skryptami Greasemonkey. Wcześniej NanoAdblocker+Nano Defender pięknie mi ogarniał Filmweba ale od tych paru dni nie działa

dewille

na których stronach ci adblock nie działa?

użytkownik usunięty

Sprawdziłem z ciekawości czy jak dzisiaj zainstaluję ublock origin, a w tle będzie działał "kapelusz", coś się zmieni... no i jest jeszcze lepiej, bo kilka dni temu te dwa dodatki nie chciały ze sobą współpracować, a teraz jest wszystko cacy. Reklamom mówię oficjalnie: żegnam!

użytkownik usunięty

Filmweb jest jak Batman. Bedzie walczył z szalonym kapelusznikiem.

użytkownik usunięty

Hehe xD

xD
Z Pingwinem.

jaki "kapelusz" ?

SpiQe

Sombrero.

Używam telefonu, więc nie mam problemu z reklamami.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Dziękuje za komplement.
Nie napisałam, że używam wersji mobilnej tylko, że używam telefonu.

użytkownik usunięty

Nie wiem jak u was, ale reklamy kontratakują. Filmweb+ znowu u mnie wykrywa ublocka, więc musiałem poradzić sobie inaczej.
https://imgur.com/33PjOUs

Znowu cieszę się wolnością :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones