SYTUACJA UŻYTKOWNIKÓW

WITAM, CHCĘ WYPOWIEDZIEĆ SIĘ NA TEMAT GŁUPOTY TEGO PORTALU.

Z POCZĄTKU MÓWIĘ, ŻE TEN TEMAT NIE MA NIKOGO URAZIĆ. Z GÓRY TEŻ POWIADAM, ŻE NIE POPIERAM TUTEJSZYCH ZMIAN, JAKIE WPROWADZAJĄ PRACOWNICY WITRYNY. ODPUŚĆMY JEDNAK TEN TEMAT, BO MUSIAŁBYM PISAĆ GODZINAMI...

PORUSZĘ TYM RAZEM TEMAT UŻYTKOWNIKÓW - ALE TYLKO TYCH, CO NIE LUBIĄ ZMIAN NA FW. MÓWIĄ ONI, ŻE TE ZMIANY SĄ BEZ SENSU, ŻE PORTAL ICH WYKORZYSTUJE. OCZYWIŚCIE, TO WEDŁUG MNIE SAMA PRAWDA, ALE SKORO TAK TO - CZEMU WIĘKSZOŚĆ Z TYCH UŻYTKOWNIKÓW DODAJE MATERIAŁY I SAMA DAJE SIĘ WYKORZYSTYWAĆ? JESTEŚCIE W TYM MOMENCIE NIEWOLNIKAMI FW, ALE TUTAJ Z WŁASNEJ WOLI - SAMI SOBIE WYBIERACIE SŁUŻENIE FW, NP. POPRZEZ DODAWANIE. TRACICIE NA TO CZAS A I TAK GUZIK BĘDZIECIE Z TEGO MIELI! PO PROSTU ŻE SIĘ TAK BRZYDKO WYRAŻĘ "JESTEŚCIE SPRZEDAJNI". JAKIEŚ NIC NIE ZNACZĄCE PUNKTY MOTYWUJĄ WAS DO ROZBUDOWYWANIA BAZY. WYSTARCZY, ŻE KTOŚ ZAOFERUJE WAM KILKA MARNYCH PUNKTÓW, TO WY JUŻ DZIAŁACIE, TRACICIE CZAS, A I TAK CZEKACIE... KILKA LAT! NO OCZYWIŚCIE BIORĄC POD UWAGĘ, ŻE WAM ZAAKCEPTUJĄ MATERIAŁ, ALE TO JUŻ INNY TEMAT...

TERAZ PODWAŻĘ TŁUMACZENIA TYPU "LUBIĘ DODAWAĆ" ALBO "DODAWANIE SPRAWIA MI PRZYJEMNOŚĆ". DOBRZE, NIE MAM NIC PRZECIWKO TEMU, LECZ SKORO LUBICIE TAK TO SWOJE "DODAWANIE", MOŻECIE ROBIĆ TO NA INNYCH PORTALACH. SĄ ICH SETKI... A JEŚLI UPIERACIE SIĘ DODAWAĆ WYŁĄCZNIE NA FW, TO SĄ 2 WYJŚCIA. PIERWSZE: ZNACZY TO, ŻE W GŁĘBI SERCA NIE MACIE NIC PRZECIWKO FW I LUBICIE ROZBUDOWYWAĆ TĄ BAZĘ. DRUGIE WYJŚCIE JEST TAKIE, ŻE ROBICIE TO DLA TZW. "PSEUDO PRESTIŻU". TAK, MOŻE TO BRZMI DZIWNIE, ALE DUŻO OSÓB MYŚLI, ŻE JAK DODAJE, TO SĄ JAKĄŚ "WYŻSZĄ KLASĄ" CZY CUŚ... NIE WIEM JAKIM CYMBAŁEM TRZEBA BYĆ, ŻEBY JARAĆ SIĘ JAKIMIŚ KRETYŃSKIMI PUNKTAMI, KTÓRE NIC WAM NIE DAJĄ. NO MOŻE DAJĄ TYLKO TO, ŻE MOŻECIE WYSYŁAĆ PW DO KOGO CHCECIE, ALE CHODZI TU O NIEWIELKĄ ILOŚĆ - 10 PKT. A WY MACIE ICH SETKI, A CZASAMI TYSIĄCE... A! I BYŁBYM ZAPOMNIAŁ O TRZECIEJ MOŻLIWOŚCI - GRUPIE UŻYTKOWNIKÓW, KTÓRZY MYŚLĄ, ŻE ZROBIĄ TUTAJ "KARIERĘ", CZYLI DODAJĄ Z NADZIEJĄ, ŻE ZOSTANĄ WERYFIKATORAMI, ALBO ADMINAMI... G---O PRAWDA, BO SZANSE NA TO SĄ ZEROWE! A POZA TYM DAM WAM TAKĄ RADĘ - LEPIEJ POCHAMUJCIE TE SWOJE AMBICJE, BO LUDZIE NA PORTALU KRZYWO PATRZĄ NA UŻYTKOWNIKÓW Z KOLOROWYMI ŁBAMI.

A TAK JUŻ NA MARGINESIE - ZASTANÓWCIE SIĘ, CZY WARTO ROZWIJAĆ COŚ, CO UPADŁO. LEPIEJ SIĘ Z TEGO WYCOFAJCIE, BO WIĘKSZOŚĆ Z WAS JEST W TYM G----E PO USZY.

ZACHĘCAM DO ODNIESIENIA SIĘ DO OWEGO TEMATU I POZDRAWIAM!

1
  • Pohamujcie przez samo "h".

• Ale taguj #pasta I #capsrage

• TAK MYŚLAŁEM - DODAJĄCY ZBIORĄ SIĘ I ZACZNĄ SPAMOWAĆ MI TEMAT... CHYBA ZBYT DUŻO TE DZIECI MAJĄ WOLNEGO...

• To ja się wyłamię (jak zawsze zresztą) i wypowiem się tylko i wyłącznie w temacie, pozostałem kwestie treści jak i formy jej zaprezentowania pomijając całkowicie ;)

Nie podobają mi się zmiany, nie podoba mi się traktowanie użytkowników, nie podoba mi się bardzo dużo tutaj, co nie zmienia faktu, że jest tu (dalej) dużo ciekawych osób i wiele można się od nich dowiedzieć, zazwyczaj na tematy około filmowe, choć czasem i czegoś więcej. Na temat filmów/seriali zawsze można się więcej dowiedzieć na IMDb, bo ten portal pomimo, ze poszedł do przodu, to jednak dalej śpi i nie nadąża za szybkością mniejszej konkurencji, że o tym amerykańskim gigancie już wcale nie wspominam! Tak, wpisuję tu swoje gorzkie żale, tak, wypisuję jaki ten portal jest zły i jak parszywie traktuje swoich userów. Też się dziwię ludziom dodającym tu treści, bo ja sam przestałem tu robić cokolwiek w marcu 2018 roku. O tamtej pory z paczki grubo ponad 100 kontr zaakceptowano tylko ze 20-30, dokładnie nie wiem, bo nie liczyłem i nic mnie to nie obchodzi. Reszta, co oczywiste poleciała do kosza. Nic nie poprawiałem, nic nie dodawałem ponownie i niech się udławią! Ode mnie nic więcej tu nie będzie!
      Ja teraz (jak mam ochotę), to dodaję gdzieś indziej.

Ten temat i tak pewnie zaraz poleci, bo przecież godzi w wybujałe ego tutejszego jaśnie państwa, a dodatkowo sam założyciel nie wiedzieć co chce tym osiągnąć i słabo to wszystko wygląda, więc raczej znowu tylko zmarnowałem czas. Chyba jestem w tym dobry :P

• Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

• Ja tutaj od dawna niczego nie dodaję ponieważ kilka razy gdy coś próbowałem tutaj dodawać byłem traktowany "z góry" i mimo tego że jakieś tam 26 pkt mam aż : ) , to wiele lat temu przestałem to robić..
    Bo jak ja mam tracić swój czas po to żeby jakiś żałosny gówniarz z łebkami mi się później mądrował albo robił ze mnie wariata jak kiedyś pewien jakiś chyba Pinokio czy jakoś mu tak było odrzucał mi dwa razy plakat który chwilę później został dodany w tej samej jakości którą ja próbowałem dodać (bo innej zwyczajnie nie było ponieważ był to stary i mało znany w Polsce film) to mam gdzieś taki interes..Niech sobie sami dodają !!!

Owszem na innym konkurencyjnym portalu filmowym bardzo chętnie to robię ponieważ tam dodawanie materiałów jest dla mnie czystą przyjemnością i co ważne nikt tam nikogo nie traktuje "z góry", a nawet pomoże jak jest jakiś problem.

Tutaj natomiast jest towarzystwo wzajemnej adoracji które myśli że wszystkie rozumy zjadło bo jest werem i może każdego traktować jak jakiegoś użytkownika drugiego sortu..

Stąd też niczego tu nie zamierzam dodawać i mam ich w nosie, a jak ktoś jest na tyle naiwny i głupi żeby po tych wszystkich akcjach jeszcze tracić swój czas na dodawanie tu czegokolwiek to już jego rzecz..

He he Jeszcze tych ludzi do FW+ zmuszają..
    Ci co tu przez lata tracili swój czas na te portal powinni mieć to FREI, FREE, czy jak kto woli ZA DARMO !!!
    Najlepiej doić kogoś przez lata z cennego czasu i jeszcze kasę za to ciągnąć..Żenua !!!

Ja w każdym razie niczego tu od dawna nie dodaje, wraz z końcem 2018 roku zakończyłem tu również ocenianie filmów, przeniosłem się na dwa konkurencyjne portale filmowe gdzie sobie oceniam filmy na bieżąco + przeniosłem swoje wcześniejsze oceny stąd i mam ten portal pomału co raz bardziej w nosie..
    Pozdrawiam : )
    Nie będę dopisywał "serdecznie" bo mi się z pewnym tutejszym trollem to kojarzy..

• MASZ RACJĘ

• Ja miałem taką sytuację, że chyba jakoś ze dwa lata temu chciałem dodać tu grę, której widziałem od ponad pół roku z okładem nie było i nikt się nie spieszył z jej zamieszczeniem. Kontra wisiała miesiącami, jakoś chyba 3-4 miechy i ... kosz, co było do przewidzenia, bo jak mi napisał jaśnie pan: źródłem informacji ma być portal z grami, a nie Wiki jak ja podałem! Jakbym podał portal z grami, to byłoby czemu nie Wiki...
      Dobra, to było jakoś ze dwa dni po powiadomieniu i myślę sobie: a, dzisiaj już mi się nie chce, poprawię jutro. Jak pomyślałem tak zrobiłem, ale przy tym sprawdzaniu wyskakuje mi błąd, że już co? Jest? Ja myślę: ku... niemożliwe! Sprawdzam i... faktycznie jest. Mnie odrzucił po kilku miesiącach, a drugiemu co miał kilkadziesiąt tysięcy pkt. zaakceptował w te 2-3 dni! I musiał mu dać cynk, albo się zgadali, bo skąd tamten by wiedział, że taki a taki tytuł został odrzucony i że może już go dodawać? Musiałby sprawdzać dzień w dzień, a nikt normalny raczej tego nie robi.

FW to porażka, nie rozumiem jakim cudem ktoś może chcieć tu cokolwiek jeszcze dodawać?

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię