Od kilku dni po dłuższym nieprzebywaniu na otwartej wcześniej karcie z filmwebem po wejściu w nią odświeża się ona samoczynnie. Znajomy również ma ten problem, dlatego zgaduję, że nie tylko my? Co się dzieje? Czy to powszechniejsze?

Pauleta

Właśnie zaglądam, żeby się dowiedzieć, czy to tylko u mnie. Może w ten sposób zarabiamy drugi na reklamach? :)

To "dłuższe przebywanie" oznacza kilka minut w moim przypadku.

Pauleta

Mam to samo od trzech dni.

Pauleta

Mam identycznie, poza tym, że najcześciej przebywam wówczas na stronie, ale np. piszę lub zrobię dosłownie chwilę przerwy zaglądając na chwilę na inną stronę. Przeszkadza to zwłaszcza podczas pisania lub wysyłania wiadomości, które znikają lub nie dochodzą po takim samoczynnym odświeżeniu. Wcześniej nie było tego problemu.

Pauleta

Mam to co najmniej od środy. Dziwne, że dopiero teraz pojawił się o tym temat.

Pauleta

Mam ten sam problem od kilku dni.

Pauleta

Iluminate

Pauleta

To jest bardzo denerwujące, też to zauważyłem. Najgorzej przy filtrowaniu filmów jak odznaczysz obejrzane przegladasz sobie nie obejrzane i nagle sru i wraca wszystko, nie dobre to jest oj nie dobre. Poprawcie to proszę.

Pauleta

Niech to wyłączą, bo przy długich obsadach odświeża i trzeba wszytko od nowa zaznaczać

Piotrek4

Tak się zacząłem zastanawiać czy te odświeżanie nie jest związane z reklamami i dosłownym narzuceniem wykupienia filmweb+, szczerze mówiąc nie wiem czy tego nie zrobić....

SCORPION60

Nie jest. Dotyczy to wszystkich użytkowników. Sytuację z odświeżaniem strony już zgłoszono i może w przeciągu kilku dni problem zniknie. Zobaczymy.

drenz

Niestety zgodnie z oczekiwaniami mają nas dalej w dupie.

drenz

Tak?A gdy korzystam z obu przegladarek i na obu nie moge już oceniać filmów,nie mogę odpowiadać na tematy pod filmami(oprócz forum)nie odpalam również plakatów,zdjęc pod filmami itd,itd,piękne zmiany albo raczej jakis koronawirus.

SCORPION60

NIE RÓB!
Pod żadnym pozorem nie można się dawać zastraszać, ani zmanipulować do określonych zachowań i w tym uległości, jaką niewątpliwie byłaby akceptacja tej nachalnej polityki promowania płatnego produktu. Należy wykazać stanowczy sprzeciw i ograniczać korzystanie z portalu, a gdy się nie da tego zrobić i ktoś nie ma takiego zamiaru, to niech przynajmniej blokuje dalej reklamy lub ogranicza je blokując domeny, pakiety adresów itp. O ile są aktualne listy filtrów do popularnych programów reklamy znikną, ale teraz FW jest na wojennej ścieżce po kasę i szybko zmieniają kody i filtry po kilku dniach przestają działać.
Wykupienie FW+ jest niczym rzucenie ręcznika na ring i poddanie się...

ZSGifMan

true af

użytkownik usunięty
ZSGifMan

Co to, jeszcze mamy im coś bulić? Za wykupienie FW+ będę miał jakieś profity? Co, dadzą mi talon na balon? Niech jeszcze sklep internetowy otworzą. Jakby sprzedawali filmy, jakieś gadżety do nich, to może bym się skusił. Pod warunkiem że za dobrą cenę. A nie, że na allegro znajdę taniej, nawet wliczając koszty wysyłki. Jaki sens jak płacenie za... za co? Bo nie wiem o co dokładnie chodzi z tym FW+. Już zawalają nas reklamami, żeby móc kosić grubą kabonę. Żeby zobaczyć głupi zwiastun muszę oglądać reklamy. Co oni nie poważni są? Jeszcze ktoś pomyśli że leją ciepłym moczem na swoich użytkowników XD

Pauleta

U mnie też jest to samo..
Rzadko tu ostatnio zaglądam (zdecydowanie wolę spędzać czas na FDB i IMDB) ale widzę że ten portal zaczyna się już naprawdę sypać jak stary rzęch..

Oczywiście również wszystkim odradzam wykupywanie czegokolwiek od tej bandy i nie chodzi tu o żadne trzy czy cztery złote tylko o pewne zasady które właściciele tego bajzlu na kółkach już dawno łamią i myślą że na kimś będą wymuszać wykupienie FW+ poprzez jakieś walki z blockerami czy jakieś dziwnie podejrzane awarie..
Nie dawajcie się na to nabierać !!!
Szczególnie kieruje to do osób które traciły tu przez lata swój cenny czas na dodawanie materiałów , wam ten FW+ powinni udostępnić Frei , a nie jeszcze bezczelnie z was zdzierać kasę !!!
Właściciele tego portalu to ludzie bez honoru dlatego nie warto czegokolwiek tu wykupywać..
Pozdrawiam : )

Pauleta

Dalej to samo!

cyc2

Mam nawet teorię - żeby kobiety nie mogły nam pisać za długich wiadomości. Na facebookach piszą i piszą, a my się denereujemy i nie możemy się w końcu doczekać końca tej tortury, żeby w końcu wysłały nam tę wiadomość...

A filmweb idzie nam na rękę i jak za długo pisze, to bum, odświeża stronę. I siema. Albo dasz spokój, albo pisz od początku.

Już dwie kobiety mi pisały, że w ten sposób musiały pisać od początku. True story.

_Garret_Reza_

To chyba blondynki były ;D

Nie wszystko trzeba umieć, lecz trzeba umieć tylko jedno - umieć się (na)uczyć czego się nie umie! :P
I tak to jest jak ktoś nie czyta porad innych (zazwyczaj bardziej obeznanych) jak się przeciwdziała takim sytuacjom. Raz, że pisze się długie posty tylko i wyłącznie w zewnętrznym edytorze, jakimkolwiek choćby nawet w notatniku, dwa, że nawet na krótkie posty przed wysłaniem albo przy dłuższym zastanowieniu zabezpieczamy naszą treść przez zaznacz wszystko plus kopiuj (CTRL+A, CTRL+C), bo jak strona się wywali lub odświeży to jedyne co trzeba zrobić to wkleić tekst ze schowka (CTRL+V), a trzy, to że to samoodświeżanie stron i nie tylko filmłeba da się wyłączyć w ustawieniach przeglądarki, to jest wersja średnio zaawansowana, a dla bojaźliwych i atechnicznych są odpowiednie dodatki do przeglądarek, więc nie trzeba wcale grzebać w rejestrach. To też było już omawiane i nawet sam pisałem jak się to robi.

No, ale po co to czytać i się czegoś uczyć skoro można pisać posta po kilka razy od nowa...

cyc2

I dalej to samo.

cyc2

To prawda. W sumie się człowiek przyzwyczaił i mniej korzysta ze strony, więc nawet tego nie widać tak często...

cyc2

I dalej tego nie naprawili.

cyc2

I dalej tego nie naprawili.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Pauleta

To chyba ma związek z ostatnim updatem w przeglądarkach, z samoczynnym odświeżaniem stron, czy coś, bo na portalu "NaEkranie" jest to samo i userzy też się skarżą :)

Grifter

raczej zły trop, bo ja mam firefoxa 56.0 nieruszanego od lat i mam to samo :)

givi

Ciekawe. Ja nie spotkałem się z tym na żadnej stronie. Dalej to występuje??

Grifter

Owszem, tak długo i nieprzerwanie, że już się przyzwyczaiłem ;)

Pauleta

U mnie również się odświeża. Denerwujące. Chyba trzeba wrócić na imdb.

Pauleta

Spróbujcie w Firefoxie:
w pasku adresu wpisać "about:config" (bez znaków cudzysłowia) i wcisnąć enter,
potem zaakceptować ostrzeżenie i potem "wybrać wszystko",
wyszukać: browser.meta_refresh_when_inactive.disabled
i zmienić "false" na "true" (po prawej stronie)
U mnie chyba zadziałało. Chyba, bo puki co nie odświeża.

alienps

Próbowałem tego wcześniej, ale nie zadziałało. Dopiero po dołączeniu do przeglądarki rozszerzenia Stop Auto Reload i wpisaniu filmwebu na listę mam spokój.

Chemiczny

Tak, Twój sposób zadziałał a mój niestety nie. Najważniejsze, że wreszcie jest spokój.

Chemiczny

Dzięki!

Pauleta

Czy nie jest to przypadkiem problem z przeglądarką, a nie z filmwebem? Z tego co wiem, to jest to kwestia obecnych mechanik działania przeglądarek internetowych.

m__k

Nie, bo po pierwsze odświeża jedynie Filmweb, a po drugie testowałem też na innych przeglądarkach. Btw wow 1,5 roku minęło od mojego komentarza, a problem wciąż aktualny.

Pauleta

dalej to samo rok 2022

kminek_15

Na tym etapiejak to naprawią, to pójdę narzekać na forum, że strona nie odświeża się co chwila, naprawcie to :(

Jakoś tak dziwnie by było bez tego. Co następne? Więcej sensu i pozytywnych zmian? Matko, kto by to przeżył?

_Garret_Reza_

Nie ma większego raka niż samoczynne odświeżanie. Zrozumiesz jak otworzysz kilka kart: jedną z filmem do obejrzenia na cda, jedną z odpowiedzią komuś (w którą wklejasz linki), itd.

Dramat

Kolejnà z bazą danych z ustawionymi filtrami, które ci przepadną na skutek odświeżenia.

Dramat

No wiem, przerobiłem to.

Rozwiązanie jest proste: nie pisać na filmwebie więcej niż dwie linijki tekstu.

Inny problem: niemożliwość otworzenia aktywności znajomych.

Rozwiązanie problemu: wyjepanie wszystkich, którzy "lubią oceny", zabierając w ten sposób miejsce dla bardziej wartościowej aktywności (odpowiedź na temat itd.)

Dramat

No wiem, przerobiłem to.

Rozwiązanie jest proste: nie pisać na filmwebie więcej niż dwie linijki tekstu.

Inny problem: niemożliwość otworzenia aktywności znajomych.

Rozwiązanie problemu: wyjepanie wszystkich, którzy "lubią oceny", zabierając w ten sposób miejsce dla bardziej wartościowej aktywności (odpowiedź na temat itd.)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones