musisz wiedzieć drogi użytkowniku że będziesz płacił za to że lubisz oglądać filmy i o nich dyskutować z innymi - czyli za co właściwie chcesz płacić?

przyznaję oceniłem już tutaj sporo i troszkę byłoby żal, bardzo często tu zaglądam ale proszę mi wierzyć, przyparty do ściany nie będę miał oporów z rezygnacją z tego portalu

nie chodzi o pieniądze, chodzi o zasady, np.

chodzę do baru na piwo, nie będę płacił dodatkowo za to że lubię piwo i za to że gadam z kumplem przy piwie, płacąc za piwo, mam w cenie miły czas spędzony w barze

analogicznie, zgadzając się na wyłączenie adblocka "zapłaciłem za piwo" ale żądam żeby się ode mnie odpier..lono bo za przebywanie tutaj nie zapłacę dodatkowo

mitrus80

Nie, chodzi tylko o pieniądze. Wyobraź sobie, że można dyskutować o filmach gdzie indziej (inaczej niż tutaj).
Typowa pazerność.

dead_fw

no wiem, nie trzeba być nigdzie w internecie żeby sobie podyskutować o filmach, więc za co tu płacić? za możliwość pokazania wszystkim swojej indywidualnej oceny?

to tak jakby płacić za facebooka - za to że pokazujesz kim jesteś/kim chcesz żeby cię postrzegano, czy ktoś płaci za facebooka? chyba nie? nie wiem, bo nie mam konta...

mitrus80

A czym to jest jak nie zmuszaniem do płacenia?
Jedni oleją i pójdą na inne portale, jeszcze inni zapłacą.
Zapewniam, że to co piszemy jest skrupulatnie czytane.
Zapewne pamiętasz jazgot o zmianę layoutu? Tu będzie tak samo.

użytkownik usunięty
mitrus80

No właśnie może mi ktoś wyjaśnić - wyłączyłam odblocka, a i tak wyświetla mi sie komunikat: Odblokuj
Co tu sie wyprawia do k... nędzy...?

mitrus80

Masz absolutną rację. Ten portal istnieje dzięki treściom stworzonym przez jego użytkowników. To niewiarygodne, że teraz w taki bandycki sposób chce się ich zmusić do płacenia za korzystanie i ewentualne dodawanie dalszych treści.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mania19

Mania urocza jak zawsze. ;)

adamus0101

Avatar zobowiązuje. Charakter też :)

adamus0101

Ostatnio zupełnie nie poznaję tej koleżanki...

mania19

Hihihi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones