W ciągu 3 miesięcy napisałem trzy emailę z pytaniami pod ten adres email i w dalszym ciągu nie dostałęm na nie odpowiedzi.
Czy ktoś wie co jest grane?
Jesli ktoś zna jakiś inny adres pod który mogę wysłać swoje pytania to podajcie.

użytkownik usunięty
Moler1402

Masz konto od 2014 roku i nie znasz tutejszych realiów? Można do nich pisać nawet milion wiadomości - oni nigdy nie odpowiadają, bo mają wyjebongo na użytkowników. Prędzej prosiakom wyrosną skrzydła, niż cokolwiek się tutaj zmieni na FW w tej kwestii.

Nie prawda wcześniej odpowiadali, od czasu do czasu odpowiadali, ale nigdy nie milczeli tak długo.

użytkownik usunięty
Moler1402

Milczą, bo ich własna głupota zatkała im usta na wieki.

Moler1402

Nie znam ani jednego usera któremu odpowiedziano na maila.

użytkownik usunięty
dead_fw

To prawda, wysłałem im nawet 25 darmowych eurogąbek, do dzisiaj nie odpisali. Niesmak pozostał... XD

Haha :D

użytkownik usunięty
dead_fw

Tak było, nie zmyślam! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiem, że ktoś tam siedzi. Prośby o usunięcie konta są spełniane. Cała reszta jest zlewana po całości :)

użytkownik usunięty
dead_fw

Hipotetyczna dyskusja w dziale FW:
- Ej, ty nowy! Gienek, to jest twoje stanowisko.
- Jakie są moje obowiązki szefie?
- Ludzie nam spamują skrzynkę jakimiś durnotami.
- Mam ją wyczyścić?
- Tak, ale wcześniej musisz odseparować prośby o kasowanie konta.
- Coś jeszcze szefuńciu?
- Wszystko robisz ręcznie. Codziennie przychodzi z co najmniej 500 mejli rano, a po południu z tysiąc.
- Ile trwa moja przerwa śniadaniowa?
- Zważywszy na to, iż pracujesz od 4 rano do 23:30, przysługuje ci 5 okrągłych minut.
- A proszę tutaj spojrzeć, bo użytkownik o nicku katedra prosi o skrzynkę nadaw...
- Tym się nie interesuj! Kasujesz jak leci z góry na dół! A o podwyżkę nawet nie pytaj.

Przecież oni mają z tych narzekań bekę jak głowa mała.
Znam dwóch (może trzech) adminów z którymi idzie coś załatwić. Reszta olewka.

użytkownik usunięty
dead_fw

No i zepsułeś mi historyjkę. xD

Wiesz, mi po usunięciu około 100 ocen seriali jak kamfora to przestało mnie cokolwiek dziwić. Miałem podobną sytuację na IMDB, wystarczył mail, po jakiejś godzinie oceny były z powrotem :)

użytkownik usunięty
dead_fw

No widzisz, na IMDB rachu-ciachu i oceny przywrócone, a tylko na FW hodują sobie nóżki i spitalają z profilu na zawsze. To jest żart, a nie największy polski portal filmowy.

Nie no, tam pełna profeska. Sam się zdziwiłem. Weryfikacja konta i naprawa błędu. Jeszcze przeprosili. Elegancko.

użytkownik usunięty
dead_fw

Filmweb powinien brać z nich przykład, ale jest jak jest...

Moler1402

faktycznie nie odpowiadają, też do nich pisałam i nic :\

Moler1402

dzwonić nie pisać :D https://www.filmweb.pl/publisher

użytkownik usunięty
Moler1402

Żadna nowość,że nie odpisują. 3 lata temu też do nich napisałam i do dnia dzisiejszego nie uzyskałam odpowiedzi,więc wiesz. W tym przypadku napisanie pod inny adres mailowy nic nie zmieni,bo reagują jedynie na wiadomości z prośbą o usunięcie konta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones