z kliknięciem w twórców przy danym filmie? żeby np. ocenić reżyserię itd.?

mitrus80

Właśnie kliknąłem bez żadnego problemu kilkanaście pozycji w trzech różnych tytułach, więc globalnej awarii raczej nie ma - coś tym razem u Ciebie, niestety.

ZSGifMan

O, serio u Ciebie działa? Bo u mnie to samo już od rana - na różnych kompach, jeden z Win7, jeden z Win10, przeglądarki Chrome, FF I Edge. Na pewno załapałeś w czym problem? Jak wchodzisz w ten link:
https://www.filmweb.pl/W.Pogoni.Za.Szczesciem/cast/crew
to masz twórców? Rili? Bo ja mam aktorów.

Marac

Oceniłem na szybko produkcje dokumentalno-historyczne i miałem raz narratora i jakieś tam głosy, a potem reżyser, producent, zdjęcia i montaż... chyba tak źle ze mną jeszcze nie jest jak mnie podejrzewałeś? ;)
Ale... po wejściu w konkretny podany przykład przyznaję - faktycznie mam tam tylko obsadę!

Np. to mi działa: https://www.filmweb.pl/serial/Wojna+genera%C5%82%C3%B3w-2009-562384
sprawdź.

ZSGifMan

Tu też jest zepsute, tylko odwrotnie! Twórcy się wyświetlają, za to nie wyświetla się obsada!

Marac

To akurat u mnie (ładnie;) działa, a zepsute odwrotnie - patrz niżej.

ZSGifMan

Dziś też mi działa. Wczoraj nie.

EDIT: chyba patałachy naprawiły.

Marac

Wygląda jakby się samo naprawiło, ale już działa.

ZSGifMan

Magia FW działa. Tutaj jak coś jest zepsute to prędzej się samo naprawi niż oni to zreperują. :P

adamus0101

+1

To też, ale trochę pokręciłeś ;) bo to leciało tak:
"magia filmłeb działa i nawet jak coś jest zepsute, to nie ma sensu tego naprawiać, bo i tak się kiedyś samo zreperuje" :P

użytkownik usunięty
ZSGifMan

Jak na fw coś nie działa, to znaczy że z fw wszystko jest dobrze i strona działa. Czyli ok.

Bałbym się dnia, gdy nie uda się znaleźć, że coś nie działa ;)

użytkownik usunięty
ZSGifMan

Wtedy, przy próbie wejścia na portal wyskoczy coś w stylu "Ups, coś poszło nie tak", albo "problemy techniczne, spróbuj później". I wszystkie ręce na pokład, żeby stronka mogła być dalej sprawnie niesprawna.

:))
Potrzebne będzie ufundowanie nagrody w postaci rocznej subskrypcji "psuja+" dla pierwszej osoby, która przywróci doskonałą niefunkcjonalność.

użytkownik usunięty
ZSGifMan

To jest na takiej zasadzie, co się spieprzy, to się naprawi. A co się naprawi, to się spieprzy.

Marac

HAHAHA!
Na szybko wszedłem w Orły temidy, bo mi znajomy polubił ostatnio ich ocenę i nie mogę wejść w obsadę, bo mam ciągle tylko... twórców! ;D
https://www.filmweb.pl/film/Or%C5%82y+Temidy-1986-8414/cast/actors

mitrus80

j.w.

mitrus80

W serialach nie da się kliknąć obsady gościnnej ani twórców, tylko obsada główna wyskakuje.
Jedynie na wersji mobilnej da się wejść, ale tu nie da się wystawiać ocen ani robić poprawek obsady :(

mitrus80

Zapraszam wszystkich na FDB. Tam nie ma takich problemów.
Tak, jest na razie baaardzo mało ludzi. Gdyby wszyscy, którzy od kwietnia zeszłego roku spróbowali i się z tego powodu zniechęcili, jednak tam zostali - byłoby już dużo więcej. A powolny rozkład Filmwebu postępuje...

Marac

I więcej ludzi tam już nie będzie, jak przez tyle lat to się nie zmieniło.

Kontraband

Przez tyle lat Filmweb działał. Od kwietnia 2018 FDB myślę, że podwoiło liczbę użyszkodników.
Tak, to dalej śmieszna ilość, ale dajmy szansę działowi marketingu FDB, zwanemu również zarządem Filmwebu Sp. z o.o., rozwinąć skrzydła. Przecież oni się dopiero rozkręcają.

Marac

Filmweb działa nadal. FDB to natomiast społeczna pustynia, może mieli szansę na skok po przypływie rozbitków z Filmwebu, ale większość odesłali na pełne morze, w stanie takim jak ci rozbitkowie przybyli, czyli wykopali ich w samych kąpielówkach. Chłopie o czym tu w sumie gadać?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Bez przesady taki rolnik, albo henry na bloka na FDB nie zasługiwali (nie wiem czy kojarzysz ich). Prawdziwa trollelka filmwebowa na FDB nigdy nie zawitała, więc już nie czarujmy, tu był naprawdę syf, a tam w sumie luzio. Niemniej wiem, że na pustyni i konewka wody to szok.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marac

Wzruszające, tylko kogo FDB obchodzi, nawet dawno temu Stopklatka (pewnie nie wiesz o czym piszę) była sto razy lepsza. Kogo normalnego może obchodzić portal filmowy z dziesięcioma aktywnymi userami.

Kontraband

No mnie na pewno nie obchodzą Twoje gorzkie żale na ten temat.

"Stopklatka (pewnie nie wiesz o czym piszę)"

rotfl...

Marac

To nie są żale tylko fakty. Filmweb za 5 lat będzie istniał, FDB może już nie.

Kontraband

I znowu ROTFL... Filmweb może nie istnieć za miesiąc, jeśli Giertych postanowi go sprzedać IMDB albo komukolwiek innemu, tak jak to zrobił właściciel Stopklatki, którą sam przywołujesz (sic!). Albo dziewka od Gastronautów z tamtym serwisem.

Marac

bądź choć raz tutaj poważny, Filmweb jest obecnie jak Ferrari, czyli nie na sprzedaż, w przeciwieństwie do FDB/Stopklatki

Kontraband

Aby być bardziej adekwatnym, używając jak sobie sam zażyczyłeś motoryzacyjnej nomenklatury, to filmweb nie jest jak Ferrari tylko jak FSO - wielki monopolista, niby olbrzymie zaplecze i obiekt westchnień mas, lecz wraz z uwolnieniem rynku i otwarciem granic czar pryska - śmietnik zostaje obnażony, a na ten szmelc lawinowo z dnia na dzień brakuje chętnych... firma pada na ryja i kwiczy żałośnie...

Potrzebny jest tylko sensownie duży konkurent, z innym podejściem do użytkownika, z lepszym modelem zarządzania pod klienta końcowego, a nie pod tabelki dla zarządu pyszałków i cały ten fw identycznie zdycha.
Pytanie jest nie "czy?", tylko "kto?" i "kiedy?"!

ZSGifMan

Dokładnie. I dla takiego General Motors (IMDB), cena którą Giertych może zaśpiewać za sprzedaż swojego FSO, jest mniejsza niż Col Needham wydaje miesięcznie na waciki.

Marac

Tak usilnie promują Netflixa, że patrzeć tylko jak się przemienią w Filmflix.
Z drugiej strony ciekawi mnie skąd u Kontrabanda taka pewność, że filmłeb nie jest na sprzedaż? Jak piszesz to wszystko tylko kwestia ceny, a dla jakiegoś światowego giganta astronomiczna suma w polskich warunkach, to jakaś mizerna drobnica.

Kontraband

W jednym zdaniu wzywasz do bycia poważnym a w następnym porównujesz lokalny polski serwis do Ferrari. Brawo. Reszta w komciu Gifmana i moim poniżej.
Gastronauci to też był monopolista na polskim rynku. Zamato jego zakup umieściło pewnie w bilansie w kategorii "Drobne wydatki".

mitrus80

Ciągle nie działa, w każdym filmie na który trafiam.

janko32

Tu błędy potrafią pozostawać nienaprawione latami.

mitrus80

O to to. Obejrzałem wczoraj film i chciałem ocenić resztę obsady, a tu wyskakują twórcy :)
Spróbowałem z innym filmem, który kiedyś oceniłem i wszystko ok.
Dziś znowu oceniłem nowy film i reszty obsady już nie zobaczę...

Już myślałem, że to problem tylko u mnie, a tu zaskok.

lukasz12548

Najlepsze jest to, że to jest bardzo "kreatywna" usterka, bo w jednych pozycjach nie pozwala zobaczyć twórców, a w drugich obsady. Są też takie tytuły, które o dziwo mi działają bezproblemowo, ale zauważyłem też, że lista musi być co najwyżej kilku osobowa. Tak jakby większa ilość nazwisk to powodowała...
Przedziwne to jest.

mitrus80

j.w. Czy znowu coś się psuje?

ewej

Ale co? Obsada chyba znowu działa.

Marac

Klikam np. w obsadę gościnną serialu i się nie otwiera, albo chcę zobaczyć obsadę aktorską to wyskakują mi twórcy. Niby nic wielkiego, ale wnerwia.

ewej

Sprawdziłem takie sztandarowe polskie mydło i działa, a przynajmniej u mnie działa ;)
https://www.filmweb.pl/serial/Klan-1997-38927/cast/guest

ZSGifMan

Potwierdzam, u mnie też już działa. Można uznać sprawę za niebyłą :)

ewej

* już działa (od dzisiaj)

P.S.
Ale (u mnie) ładuje się dobrych kilka minut :[]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones