Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

nie mogę sprawdzać głosów innych osób? to coś nie tak na filmwebie?

Zamieściłem kilka informacji w czerwcu br a jak dotad nikt sie tym nie zajal ... zaczynam sie zastanawiac czy mam dalej przesylac info na filmweb.pl ... pozdrawiam

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wyjaśnienie blondynce na skraju załamania nerwowego, jak się w tym naszym nadobnym nowym Filmwebie zmienia np. błędy w ciekawostkach (bo są! Nie wiem, czy to przez olewactwo, czy przez nieuwagę adminów, ale są, cholera, i nie da się ich w żaden sposób poprawić), albo taki banał, jak...

napisałem próbe no i patrze na zegarek swoj na komptuerze i godzine 20:05 mam, napisalem posta o tej gdozinie no i sie pojawil 0 19:05, co jest? zmiencie se, nie na czasie jestescie :)

Pierwszy raz wysłałem kontrybucje i chciałbym wiedzieć ile sie czeka średnio na sprawdzenie?

Pytam, bo boję się na to kliknąć... Dziś pierwszy raz to widzę...
Może mnie ktoś oświecić?
Obawiam się, że jeśli na to kliknę dysk mi się sformatuje, albo złapię wirusa. :((

ocen, ani dodawać do ulubionych.. Co zaś majstrujecie?

czy jest możliwość kasowania swoich postów na filmwebie??

I, analogicznie, nie mogę żadnego usunąć z Ulubionych - po kliknięciu odnawia się ta sama strona, ciągle z danym filmem na liście.

Nie mówiąc już o tym, że w "główce" dowolnego filmu - na wysokości słowa "głosów:" zwykle NIE WIDAĆ komend "dodaj do ulubionych" lub "usuń". Trzeba próbowac kliknąć na samej krawędzi,...

więcej

Czy nie uważacie że fajnie byłoby komunikowac się pomiędzy sobą w sposób bezpośredni? Dałoby to nam nowe możliwości i scaliłoby nas - miłośników kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones