Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Mam pytanie poniewaz w regulaminie sa punkty
1.2. Miejscem Konkursu jest terytorium Polski.
2.1. W Konkursie mogą brać udział wyłącznie osoby fizyczne (dalej Uczestnicy), będące zarejestrowanymi użytkownikami portalu FILMWEB.pl, z wyłączeniem pracowników Organizatora, a także innych osób, które brały udział w...

pytanie do werów

użytkownik usunięty

recenzje z jakiego miesiąca są obecnie przedmiotem weryfikacji?

Próbuje ustawić zdjęcie ale gdy to robię wyskakuje mi informacja, że nie można znaleźć tej strony. Co mam zrobić pomocy??

po fascynujących 4 tygodniach w koszarach, wpadam na FW i stwierdzam, że mi blog nie działa... tzn jakiś error pińcet mi wyskakuje i nie mogę odczytać odpowiedzi moich miłośników...
please help

miniaturki

użytkownik usunięty

kiedy planujecie powrót miniaturek ulubionych ludzi kina na profilach osobistych?

Witam, na początek powiem, że nie bawię się w dodawanie niczego na filmwebie w celu zdobycia punktów, wchodzę tu tylko w celu poszukiwania informacji i wymiany opinii. Rozumiem jednak ideę tworzenia strony przez użytkowników i byłbym nawet gotów jej przyklasnąć, gdyby nie nosiła ona znamion rywalizacji o punkty...

Kocham FilmWeb. Naprawdę.

Dostałem komunikat, że mój opis i ciekawostki nie zostały zaakceptowane. Ok, pewnie coś zrobiłem nie tak, tylko co? Byłby mi ktoś łaskaw to wytłumaczyć? Na tej stronce pisze tylko, ze nie zaakceptowano i że mogę poprawić, ale nie ma nic o tym co jest źle!!! Chodzi mi o to: Tom i Jerry Tom and Jerry (1965-1972) Serial...

więcej

Postanowiłem dodać dzisiaj obsadę. Z braku czasu wklepałem jedno nazwisko z zamiarem późniejszego uzupełnienia. Siadam do kompa, żeby to uzupełnić, klikam zapisz, a tu mi wyskakuje komunikat, że dzienny limit już wyczerpałem.

http://img516.imageshack.us/my.php?image=aasfva5.jpg

Coś tu wyraźnie nie gra. Jaki sens...

więcej

został ograniczony z 23 do 11 punktów ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones