Dark, powstaje już 3 sezon rewelacyjnego serialu ! A Wy ...

Wierzycie w możliwość podróży w czasie, w przeszłość jak i w przyszłość ? A może już tak niektórzy robią, stąd mamy informację sprzed tysięcy lat o różnych dziwnych rzeczach, oaz dziś technologię która może jest z przyszłości ?

Ja stawiam temat krótko...żadna podróż w czasie nie jest możliwa, według mojej teorii, nie możemy przenieść się w przyszłość ponieważ ta jeszcze nie nastąpiła, a w przeszłość ? Też nie możemy się ani przenieść ani jej zmienić, dlaczego ? Ponieważ to co się już wydarzyło zostało zapisane tak a nie inaczej, nie można tego zmienić, to się już wydarzyło, utrwaliło. Taka jest prawda jedyna i niezaprzeczalna, żyjemy tu i teraz, w tym czasie i przestrzeni. Przy próbie zakrzywiania czasu jedyne co może powstać to czarna dziura, która wchłania i niszczy wszystko, każdą materię i nie ma nic po drugiej stronie dziury, wiem to bo jestem Τιτάν (Tytan) Władca części wewnętrznej wszechświata posiadam wszechiskre, dzięki której dysponuje światłem jaśniejszym niż gwiazda wam znana jako słońce, chce oświecić każde jedno istnienie, aby w pełni podążało ścieżką prawą i wedle moich ściśle określonych zaleceń, gdyż wielu z was błądzi pośród zaciemnionych korytarzy "ciemnogrodu".
Przybyłem na waszą planetę w celu zebrania legionów na których czele staną apostołowie i to oni odegrają kluczową role w bitwie o wolność!

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię