Szukam starej kreskówki. Pokazano w latach 70-80. Kreskówka była czarnym pieprzem z dużymi oczami, które przemierzały świat. W pewnym odcinku był też czerwony królik. Nie grał głosem, a postacie tylko lśniły jakimś dźwiękiem. Wygląda na to, że rysował się dawno temu, kreskówka była bardzo miła. Chcę pokazać moje dzieci, ale nie mogę tego znaleźć w żaden sposób. Pomoc, proszę =)

AnnaNowika

https://www.filmweb.pl/serial/Krecik-1957-99750
??

WujekChu1ek

Tak, to jest to !!! Bardzo dziękuję =)

AnnaNowika

LOL, a ja tylko strzeliłem, jak można nie pamiętać takiej bajki w ogóle...

WujekChu1ek

W dzieciństwie widziałem to raz w telewizji, naprawdę to lubiłem. Chciałem pokazać moje dzieci. I tak wyglądał tylko Tom i Jerry.

WujekChu1ek

Pytanie wygląda jak z translatora Googla, więc może autor pisze z zagranicy, i tam zapomniał Krecika, oglądanego w dzieciństwie jeszcze w Polsce... ? ;)

Montago

Dlatego waliłem na ślepo jak kret:P Faktycznie wygląda jak z translatora, myślałem po prostu, że to jakieś szczątkowe przebłyski...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sabius

Nie rozumiem do czego pijesz, ale nie ćpiej tyle.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sabius

Idź spać dziecko.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Montago

umarł Arties a ja hihi go zgłosiłem. tak samo elmaister, gokussb, chemas, szambelan. to dzięki mnie te trolle już nie spamują

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones