A właściwie filmów. :)
Nie pamiętam, jak się nazywały - w tym problem. Mam nadzieję, że mi pomożecie!

1) Akcja działa się w jakimś miasteczku, do którego zawitała pewna dziewczyna i mężczyzna - działali pod przykrywką, byli kimś w rodzaju tajnych agentów, którzy wymierzali sprawiedliwość. Tym razem postanowili zająć się bandą "elitarnych" chłopaków (4-5 osób) z dobrych domów, którzy byli odpowiedzialni za morderstwa w pobliskim lesie czy coś w tym stylu. Pamiętam, że tę dziewczynę również chcieli zabić, jednak ta przeszła serię szkoleń, dzięki czemu ich "pokonała" - chyba trzech z nich zabiła, a ostatni (lider) zdążył oszaleć i popełnił przez nią samobójstwo. Miejsce akcji było skupione głównie w lesie.

2) Tu już mniej pamiętam. Wiem, że akcja miała miejsce podczas II WŚ (ewentualnie I WŚ), prawdopodobnie w USA/Anglii. Pamiętam, że była grupa przyjaciół (starsi ludzie, mężczyźni byli w każdej chwili gotowi iść walczyć). Jedyna scena, jaką pamiętam, była czymś w rodzaju zabawy w chowanego/tańca między jednym mężczyzną, a dziewczyną jego przyjaciela. Działo się to wśród białego materiału/prania (długie zasłony?), w jakiejś stodole (choć tu nie jestem pewna...), aż w końcu wyszło na to, że od dawna są w sobie zakochani czy coś w tym stylu. Z tego co pamiętam ten chłopak później wyjechał na wojnę (jako pilot), prawdopodobnie z przyjaciółmi.

xmoondust

2. Nie wszystko się zgadza, ale opisana scena bardzo podobna do tej w: http://www.filmweb.pl/Pearl.Harbor

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones