szukam show, które kiedyś widziałem a teraz wśród gąszczu podobnych nie mogę go odnaleźć.
Cechy które zapamiętałem:
- grupa zawodowców rywalizuje między sobą,
- urządzają/remontują/dekorują osobne domy,
- co tydzień ktoś odpada, ale nie wiem co było nagrodą,
- charakterystyczne było to, że każdy z nich w każdym odcinku musiał zrobić jakiś mebel/ element dekoracyjny który byłby ich znakiem rozpoznawczym w danym domu.

będę wdzięczny za pomoc ;)

tomasz_chowaniec


Tego typu programy lecą niemalże non stop na kanale Domo+. Z Twoim opisem kojarzą mi się dwa z nich - "Gra o dom" oraz "Najlepszy projektant wnętrz".

misery76

dziękuje, ale to nie o te chodzi. W tym, którego szukam, udział brali profesjonaliści na codzień zajmujący się tego typu pracami.

tomasz_chowaniec


Na stronie Domo+ jest zakładka "archiwum" i tam znajdziesz wszystkie programy, jakie kiedykolwiek na tym kanale leciały wraz z opisami. Oglądam akurat inne programy Domo, więc podałam Ci takie, które skojarzyły mi się z tematem. Faktycznie mogło tam chodzic o amatorów, a nie profesjonalistów.

Przejrzyj tę listę a jest duża szansa, że znajdziesz ;-)

misery76

dzięki, popatrzę :)

tomasz_chowaniec

Może pamietasz czy to Polski czy zagraniczny program ?

Ruben_fw

zagramaniczny. Wydaje mi się, że ze stanów zjednoczonych

tomasz_chowaniec

może Design Star? https://www.youtube.com/watch?v=KZKJNPlSVvU
chociaż wątpię, chyba kojarzę to o czym piszesz też gdzieś widziałam taki program i chciałam poszukać ale ciężko znaleźć, pewnie leciało na jakimś właśnie domo czy HGTV albo Sundance TV jak właśnie ten Design Star.
Ale nie wykluczam że to co widziałam to właśnie ten Design star tylko jakiś inny odcinek/sezon, w tym odcinku co widziałam każdy urządzał jakiś mały domek... może to akurat jest to

inkawa

hmmm, bardzo możliwe, że to jest to. Mam podobne wątpliwości co Ty :D dziękuje!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones