"Deadpool 3" dostanie kategorię R i będzie częścią MCU

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Deadpool+3%22+dostanie+kategori%C4%99+R+i+b%C4%99dzie+cz%C4%99%C5%9Bci%C4%85+MCU-140855
"Deadpool 3" dostanie kategorię R i będzie częścią MCU
Koniec spekulacji. Kevin Feige, szef Marvel Studios, wypowiedział się w sprawie przyszłości Deadpoola. Fani dwóch widowisk poświęconych bohaterowi mogą odetchnąć z ulgą.

Kiedy Disney przejął 20th Century Fox, większość fanów bała się, że oznacza to koniec niepoprawnego i brutalnego cyklu o Deadpoolu. Disney bowiem już od dłuższego czasu nie nakręcił żadnego filmu z kategorią wiekową wyższą niż PG-13. Feige, który obecnie promuje serial "WandaVision", w rozmowie z portalem Collider jednoznacznie potwierdził, że "Deadpool 3" będzie miał kategorię R.

To nie wszystko! Feige zdecydowanie podkreślił też, że Deadpool jest mieszkańcem Kinowego Uniwersum Marvela. "Deadpool 3" nie będzie więc projektem niezależnym, lecz powiązany zostanie z resztą widowisk i seriali studia.

Tyle dobrych wiadomości. Jest też i zła. Feige nie przewiduje realizacji "Deadpoola 3" w najbliższym czasie. Jak stwierdził, studio ma inne projekty, które najpierw powinny być nakręcone, a do tego Ryan Reynolds jest zapracowanym aktorem i w tym roku z całą pewnością nie będzie mógł powrócić do roli Deadpoola.

Nie oznacza to wcale, że nic z projektem się nie dzieje. Obecnie trwają prace nad scenariuszem "Deadpoola 3". Przygotowują go siostry Lizzie Molyneux-Loeglin i Wendy Molyneux pod czujnym okiem samego Reynoldsa.
Udostępnij: