"Kraven Łowca" i kolejny "Karate Kid" opóźnione. Sony ma dla nich nowe daty premier

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Kraven+%C5%81owca%22+i+kolejny+%22Karate+Kid%22+op%C3%B3%C5%BAnione.+Sony+ma+dla+nich+nowe+daty+premier-155254
"Kraven Łowca" i kolejny "Karate Kid" opóźnione. Sony ma dla nich nowe daty premier
Sony ogłosiło, że opóźnia premiery swoich dwóch produkcji. Mowa o nowym "Karate Kid" z Jackiem Chanem i Ralphem Macchio oraz ekranizacji komiksu Marvela "Kraven Łowca" z Aaronem Taylorem-Johnsonem.   

"Kraven Łowca" przejmuje starą datę premiery "Karate Kid""Karate Kid" miał trafić na ekrany kin 13 grudnia tego roku, ale wytwórnia zdecydowała się przesunąć jego debiut o niemal sześć miesięcy - na 30 maja 2025. Starą datę premiery filmu przejął "Kraven Łowca", który pierwotnie miał pojawić się w kinach 30 sierpnia.


Tytułową rolę w "Karate Kid"  zagra Ben Wang ("Urodzony w Ameryce"). Na ekranie towarzyszyć mu będą gwiazdy poprzednich odsłon serii - Ralph Macchio oraz Jackie Chan. Fabuła trzymana jest w tajemnicy. Wiadomo jednak, że akcja nowego filmu będzie się rozgrywać na wschodnim wybrzeżu USA, a głównym bohaterem ma być nastolatek z Chin. Chłopak odnajdzie cel w życiu dzięki sztukom walki oraz parze mentorów. Reżyserem  jest specjalista od seriali Jonathan Entwistle. Znacie go z takich tytułów jak "The End of the F***ing World" i "To nie jest OK". Scenariusz przygotował Rob Lieber ("Piotruś Królik").  

"Kraven Łowca" należy do rozwijanego przez Sony ekranowego uniwersum Spider-Mana. Tytułowy bohater filmu to rosyjski imigrant Sergei Kravinoff, który zamierza udowodnić, że jest najlepszym łowcą na świecie. W obsadzie prócz Taylora Johnsona znaleźli się również Russell Crowe, Ariana DeBose i Alessandro Nivola. Scenariusz napisali Richard Wenk, Art Marcum i Matt Holloway. Za kamerą stanął J.C. Chandor ("Potrójna granica").

Zwiastun filmu "Kraven Łowca"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones