"Mortal Kombat 2": księżniczka Kitana obsadzona. To aktorka znana z serialu Netfliksa

The Hollywood Reporter / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Mortal+Kombat+2%22%3A+ksi%C4%99%C5%BCniczka+Kitana+obsadzona.+To+aktorka+znana+z+serialu+Netfliksa-150938
"Mortal Kombat 2": księżniczka Kitana obsadzona. To aktorka znana z serialu Netfliksa
Adeline Rudolph dołączyła do obsady widowiska "Mortal Kombat 2". Znanej z netfliksowej "Sabriny" aktorce przypadła rola księżniczki Kitany

GettyImages-1442379565.jpg Getty Images © Jerod Harris
Adeline Rudolph na premierze filmu "Women Talking"

Co wiemy o "Mortal Kombat 2"?


Zdjęcia do "Mortal Kombat 2" mają ruszyć już w czerwcu w Australii. Jako reżyser powróci Simon McQuoid, który zrealizował film z 2021 roku. Autorem scenariusza jest Jeremy Slater. W roli Johnny'ego Cage'a zobaczymy Karla Urbana.

Kim jest księżniczka Kitana, w którą wcieli się Adeline Rudolph?


Księżniczka Kitana, w którą w "Mortal Kombat 2" wcieli się Adeline Rudolph, to popularna wojowniczka. Postać ta zadebiutowała w drugiej części gry i od tej pory regularnie pojawia się w serii. Pochodzi ona z krainy zwanej Edenią. Choć wygląda na dwudziestoaltkę, w rzeczywistości liczy sobie ponad 10 tysięcy lat. 

Kitana wykorzystuje kilka stylów walki – najbardziej znane są Ba Gua oraz Eagle Claw. Jej główną bronią są zrobione ze stali wachlarze, dzięki którym może zadawać przeciwnikowi poważniejsze rany bądź obracać go w powietrzu przez dłuższy czas. Kitana posiada także umiejętność teleportacji. 

Postać ta jest blisko związana z Jade, którą w nadchodzącym widowisku zagra Tati Gabrielle. Obie aktorki blisko współpracowały na planie serialu "Chilling Adventures of Sabrina", w którym grały siostry. 

Skąd znamy Adeline Rudolph?


Adeline Rudolph najlepiej znana jest z seriali Netfliksa – była Agathą w "Chilling Adventures of Sabrina" i Billie Wesker w "Resident Evil: Remedium". Gościnnie, jako Minerva Marble, pojawiała się też w "Riverdale", serialu, który polscy widzowie również mogą zobaczyć na Netfliksie. Wśród zbliżających się projektów z jej udziałem jest horror "Creepers" i "Hellboy: The Crooked Man"

Zobacz zwiastun "Mortal Kombat"


Cole Young to zwyczajny zawodnik MMA, który walczy na codzień za pieniądze. Mężczyzna nie ma pojęcia o swoim pochodzeniu i nie wie, dlaczego władca Zaświatów Shang Tsung wysyła swojego najlepszego wojownika Sub-Zero, aby go odnalazł. Cole wyrusza na poszukiwanie Sonyi Blade, która według Jaxa może pomóc mu uratować rodzinę. Wkrótce Cole trafia do świątyni Lorda Raidena, jednego ze Starszych Bóstw i obrońcy Ziemi, zapewniającego schronienie tym, którzy mają smocze znamię, takie z jakim urodził się Cole. Tam rozpoczyna się jego trening. Czy uda mu się odnaleźć moc drzemiącą w jego duszy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones