"Pojedynek": Aidan Gillen ("Gra o tron"), Jakub Gierszał i Bogusław Linda w historycznym dreszczowcu

Informacja nadesłana autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Pojedynek%22%3A+Aidan+Gillen+%28%22Gra+o+tron%22%29%2C+Jakub+Giersza%C5%82+i+Bogus%C5%82aw+Linda+w+historycznym+dreszczowcu-156231
"Pojedynek": Aidan Gillen ("Gra o tron"), Jakub Gierszał i Bogusław Linda w historycznym dreszczowcu
Pod Warszawą trwają zdjęcia do thrillera historycznego "Pojedynek" z imponującym budżetem wynoszącym kilkadziesiąt mln złotych. Reżyserem jest Łukasz Palkowski, autor hitów kinowych "Bogowie" i "Najlepszy" oraz serialu "Belfer".    


"Pojedynek": polska superprodukcja z gwiazdorską obsadąW głównych rolach zobaczymy Aidana Gillena ("Gra o tron", "Peaky Blinders") oraz Jakuba Gierszała, a towarzyszy im plejada wybitnych aktorów: Bogusław Linda, Julia Pietrucha, Wojciech Mecwaldowski, Antoni Pawlicki, Anna Próchniak, Magdalena Koleśnik, Mateusz Kościukiewicz oraz Paul Freeman, znany m.in. z roli w "Poszukiwaczach zaginionej Arki" Stevena Spielberga.  Jest rok 1939. Świat pogrąża się w chaosie. Tysiące Polaków, przetrzymywanych przez Rosjan w dawnym klasztorze, poddawane są brutalnej indoktrynacji. Ambitny agent wroga stawia sobie za punkt honoru złamanie oporu jednego z nich. To młody pianista światowej sławy, cieszący się szacunkiem współosadzonych. Jego kapitulacja może skutkować przeciągnięciem wielu innych na stronę przeciwnika. Rozpoczyna się podstępna gra, pełna wyrafinowanych manipulacji, gróźb i obietnic. Czy młody artysta, kochający ojciec i mąż, może wygrać pojedynek z agentem, za którym stoi potęga i perfidia rosyjskiego systemu?    

Producentem "Pojedynku" jest Marek Nowowiejski, a za dystrybucję odpowiada Monolith Films.

Zwiastun filmu "Najlepszy"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones