"RIP" Matt Damon i Ben Affleck ponownie w jednym filmie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22RIP%22+Matt+Damon+i+Ben+Affleck+ponownie+w+jednym+filmie.+Za+kamer%C4%85+Joe+Carnahan-156142
"RIP" Matt Damon i Ben Affleck ponownie w jednym filmie
źródło: Getty Images
autor: Rich Polk/Golden Globes 2024
Matt Damon ponownie znajdzie się na planie z Benem Affleckiem. Panowie ostatnio wystąpili w filmie "Air". Teraz planują "RIP".

Matt Damon, Ben Affleck gwiazdami kryminałuMatt Damon i Ben Affleck nie tylko w filmie "RIP" wystąpią, ale będą również producentami poprzez ich wspólną firmę Artists Equity.

Za kamerą stanie specjalista od thrillerów sensacyjnych Joe Carnahan ("Pod ostrzałem"). Zdjęcia do filmu ruszą jesienią.

Szczegóły projektu nie zostały na razie ujawnione. Wiadomo, że autorem scenariusza jest sam Carnahan. Zgodnie z jego reżyserskim emploi będzie to thriller sensacyjny.

Film nie jest na razie powiązany z żadną wytwórnią, ale to powinno się bardzo szybko zmienić.

GettyImages-1474485233.jpg Getty Images © Tim Mosenfelder


Damon i Affleck na dużym ekranie. Od "Buntownika bez powodu" po "Air""Air" to film biograficzny opowiadający o kulisach powstania marki Air Jordan w koncernie Nike. Jest to ostatni (na razie) wspólny projekt Damona i Afflecka, którzy przed laty wspólnie przebili się do hollywoodzkiej pierwszej ligi wspólnym projektem "Buntownik bez powodu".

Potem kilkakrotnie współpracowali ze sobą, na przykład przy filmach "Dogma", "Dziewczyna z Jersey" i "Jay i Cichy Bob kontratakują". Większość XXI wieku to jednak czas prowadzonych niezależnie od siebie karier. Ich wspólny powrót przed kamery nastąpił w filmie historycznym Ridleya Scotta "Ostatni pojedynek" w 2021 roku. W 2022 roku Damon i Affleck założyli firmę producencką Artists Equity. "Air" było pierwszym filmem wyprodukowanym przez AE.

Zwiastun filmu "Air"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones