"The Boys 3": Soldier Boy melduje się na służbie!

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22The+Boys+3%22%3A+Soldier+Boy+melduje+si%C4%99+na+s%C5%82u%C5%BCbie-138923
"The Boys 3": Soldier Boy melduje się na służbie!
Jensen Ackles (gwiazdor serialu "Nie z tego świata") zasili ekipę "The Boys" w 3. sezonie serialu. Aktor poinformował o tym za pośrednictwem swojego Instagrama. Wcieli się w nie byle kogo, bo w samego Soldier Boya - pierwszego superherosa. Inspirowany oczywistą gwiazdą Marvel Comics, Soldier Boy jest bohaterem z czasów II Wojny Światowej. Od tamtej pory pozostał nieodzownym elementem amerykańskiej kultury. 


Gdy byłem dzieckiem, miałem szalony, nieprawdopodobny sen - zadbać o to, by Jensen Ackles miał stałe źródło dochodu - żartuje Eric Kripke, showrunner i producent zarówno "The Boys", jak i "Nie z tego świata" - A mówiąc zupełnie szczerze, to niesamowity aktor, jeszcze lepszy facet. Pachnie jak ciastka z czekoladą i uważam go za brata. Jako Soldier Boy, wniesie do serialu jeszcze więcej humoru, patosu i niebezpieczeństwa. Podzielacie jego entuzjazm?

Trzeci sezon dostał zielone światło jeszcze przed premierą drugiego, który zadebiutuje na platformie Amazon Prime Video już 4 września. Serial oparty jest na bestsellerowej powieści graficznej Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. 
Udostępnij: