"Za duży na bajki", czyli opowieść o trudach dorastania i turnieju gamingowym. Zobacz pierwszy teaser filmu

Informacja nadesłana
https://www.filmweb.pl/news/%22Za+du%C5%BCy+na+bajki%22%2C+czyli+opowie%C5%9B%C4%87+o+trudach+dorastania+i+turnieju+gamingowym.+Zobacz+pierwszy+teaser+filmu-145191
"Za duży na bajki", czyli opowieść o trudach dorastania i turnieju gamingowym. Zobacz pierwszy teaser filmu
18 marca na ekranach kin zadebiutuje skierowany do widzów w każdym wieku film "Za duży na bajki". Jak zapowiada dystrybutor, firma Next Film, to niezwykle ciepła, zabawna i pobudzająca wrażliwość opowieść o tym, jak stawiać czoła trudnym, życiowym sytuacjom. Poniżej możecie obejrzeć jej pierwszy teaser.  

Teaser filmu "Za duży na bajki"
"Za duży na bajki": fabuła i obsadaScenariusz filmu został oparty na książce o tym samym tytule i napisany przez jej autorkę, Agnieszkę Dąbrowską. Książka zyskała tak wiele pozytywnych opinii wśród rodziców i nauczycieli, że została wręcz okrzyknięta lekturą obowiązkową dla dzieci.

To historia o dojrzewaniu oraz wyrywaniu się 10-letniego Waldka spod skrzydeł kochającej mamy, z którą łączy go piękna więź. Teresa bardzo kocha syna. Jednak, borykając się z własnymi problemami, lękami i frustracjami, często przelewa je na chłopca, nie pozwalając mu na dorastanie i samodzielność.


Rozpieszczony  Waldek chce startować w największym w Europie turnieju gamingowym. Wydaje się, że choroba mamy i ekscentryczna ciotka staną na drodze do spełnienia jego marzenia, ale nieoczekiwanie to właśnie dzięki nim chłopiec zyska coś więcej niż wygraną w turnieju.  

W obsadzie filmu znaleźli się Karolina Gruszka, Dorota Kolak, Andrzej Grabowski oraz wschodzące gwiazdy ekranu: Maciej Karaś, Patryk Siemek i Amelia Fijałkowska. Za kamerą stanął Kristoffer Rus.  

Filmweb na planie zdjęciowym filmu "Za duży na bajki"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones