Ana de Armas u boku Chrisa Evansa w "Ghosted". Gwiazda "Nie czas umierać" zastąpi Scarlett Johansson

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ana+de+Armas+u+boku+Chrisa+Evansa+w+%22Ghosted%22.+Gwiazda+%22Nie+cza+umiera%C4%87%22+zast%C4%85pi+Scarlett+Johansson-144753
Ana de Armas u boku Chrisa Evansa w "Ghosted". Gwiazda "Nie czas umierać" zastąpi Scarlett Johansson
źródło: Getty Images
autor: Ian Gavan
Ana de Armas ("Nie czas umierać", "Blade Runner 2049") zagra u boku Chrisa Evansa w przygodowym filmie akcji z elementami romansu pt. "Ghosted". Będzie to ich trzecie spotkanie przed kamerą -  aktorzy mieli okazję współpracować wcześniej na planach kryminału "Na noże" oraz szpiegowskiego widowiska "The Gray Man".   

De Armas wcieli się w postać, którą pierwotnie miała zagrać Scarlett Johansson. Emerytowana gwiazda uniwersum Marvela musiała zrezygnować z udziału w "Ghosted" z powodu konfliktu terminów. Zdjęcia do filmu rozpoczną się już w lutym.    

"Ghosted" - nowy prestiżowy projekt Apple'aZa kamerą stanie Dexter Fletcher, reżyser "Rocketmana" oraz "Eddiego zwanego orłem". Autorami scenariusza są Paul Wernick i Rhett Reese ("Deadpool", "Zombieland"). Realizację finansuje Apple. Pieczę nad projektem sprawuje specjalizujące się w wysokobudżetowych widowiskach studio Skydance, w którego portfolio znajdziecie m.in. serie "Mission: Impossible" oraz "Star Trek".

"Ghosted" to kolejny prestiżowy projekt Apple'a. W ostatnich miesiącach firma kupiła prawa do takich filmów jak "Killers of the Flower Moon" z Leonardem DiCaprio i Robertem De Niro, "Emancipation" z Willem Smithem oraz "Kitbag" z Joaquinem Phoeniksem i Jodie Comer.

Ana de Armas - nowa gwiazda HollywoodZa sprawą doskonale przyjętych ról w "Na noże" i "Nie czas umierać" de Armas jest obecnie jedną z bardziej rozchwytywanych aktorek w Hollywood. Już w styczniu zobaczymy ją w dreszczowcu erotycznym "Głęboka woda", w którym zagrała u boku Bena Afflecka. Na premierę czekają również zrealizowane dla platformy Netflix "The Gray Man" w reżyserii braci Russo oraz biografia Marilyn Monroe pt. "Blonde" Kubańska gwiazda negocjuje aktualnie tytułową rolę w spin-offie "Johna Wicka" pt. "Ballerina".   

Zwiastun "Nie czas umierać"