Po oskarżeniach o kanibalizm Armie Hammer przerywa milczenie

youtube.com / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Armie+Hammer%2C+gwiazda+filmu+%22Tamte+dni%2C+tamte+noce%22%2C+przerywa+milczenie+po+oskar%C5%BCeniach+o+gwa%C5%82t-156105
Po oskarżeniach o kanibalizm Armie Hammer przerywa milczenie
źródło: Getty Images
autor: Rich Polk
Armie Hammer. Pamiętacie? Pod koniec poprzedniej dekady był to najbardziej rozchwytywany aktor młodego pokolenia. Kariera stała przed nim otworem. Potem wszystko przepadło, a on sam zniknął z życia publicznego. Teraz przerwał milczenie. Aktor był gościem podcastu "Painful Lessons", w którym opowiedział o swoich doświadczeniach po tym, jak jego karierę zniszczyły oskarżenia o przemoc seksualną i kanibalizm.

"Jestem wdzięczny za te doświadczenia". Dlaczego Armie Hammer tak mówi?Przypomnijmy, że prężnie rozwijająca się kariera filmowa załamała się, kiedy do przestrzeni publicznej trafiły informacje na temat jego życia prywatnego oraz fantazji seksualnych. Hammer miał dzielić się ze swoimi partnerkami wizjami pełnymi przemocy, gwałtu, a nawet kanibalizmu.

Hammer został również oskarżony o gwałt i inne przestępstwa na tle seksualnym. Sprawa jednak nigdy nie trafiła na wokandę. W 2023 roku prokuratura zamknęła dochodzenie bez stawiania mu zarzutów, uznając, że nie zdobyła dowodów wskazujących na popełnienie przez niego przestępstwa.

GettyImages-1083507042.jpg Getty Images © John Lamparski


Teraz tak opisuje ten czas: To była śmierć mojego ego, śmierć mojej kariery. W moim życiu eksplodowała bomba neutronowa, która zniszczyła wszystko. (...) Ludzie nazywali mnie kanibalem. Że niby zjadałem ludzi. CO? Czy oni wiedzą, co trzeba robić, żeby być kanibalem? Trzeba zjadać ludzi.

Armie Hammer przyznaje, że po pojawieniu się oskarżeń znalazł się w bardzo mrocznym miejscu: Często miałem poczucie, że więcej już nie zniosę. Cała ta nienawiść. Wszystko poszło się... Były takie chwile, kiedy wchodziłem do wody, odpływałem daleko od brzegu i dryfując, myślałem o samobójstwie. Ale nie mogłem tego zrobić swoim dzieciom.

Dziś patrzy na te doświadczenia inaczej. Przyznaje, że zmusiły go do zmian w życiu, za które jest wdzięczny.

Jestem teraz w takim miejscu, że mogę być wdzięczny za to, ponieważ wcześniej, gdy działy się dobre rzeczy w moim życiu, nie czułem się dobrze, nigdy nie byłem usatysfakcjonowany, nie miałem dość. Byłem wtedy w takim miejscu, że nie czułem się dobrze sam ze sobą, nie miałem poczucia własnej wartości. Nie wiedziałem, jak kochać samego siebie. Ale miałem pracę, dzięki której mogłem dostać od innych to, czego sam sobie nie mogłem dać.

Hammer ujawnił też, że planuje zostać scenarzystą.

Podcast "Painful Lessons", którego gościem był Armie Hammer
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones